Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטער על האיחור אבל יש לי תירוץ טוב - הייתי במדבר יהודה ואין אינטרנט בעין משמר או בנחל צאלים!! :wink::D

אז ככה אני בן 16 וחצי ( עוד 9 ימים ) מקווה לסיים עם התיאוריה בערך שבוע אחרי שתסתיים השביתה ולהתחיל ללמוד נהיגה באיזור חודש ינואר.

ענין המוטוריקה אצלי התחיל לפני שנה בערך כשאחי הדליק אותי עם הרצון שהיה לו אז לקנות 205 GTI. ההודעה הראשונה שלי בפורום כלשהו הייתה בYNET בחודש ינואר השנה ומאז הצטרפתי לפה ולקריאה מרפרפת בתפוז. חולם על לבנות מוסך בחצר האחורית שלו ולבנות מכונית מהיסוד. אהבת חיי היא ה205T16 וה206WRC כל אחת מהן פשוט תעורר לי זפה עצבנית וריר שיזכיר טיפה כלבת. נהגתי כבר קצת בעבר אבל רק בחניונים וכבישי עפר בודדים. נהיגה ראשונה הייתה בגיל 12 על דייהטסו שרמאנט שנת 83.

אוהב טיולי הליכה בעיקר ברמת הגולן ובמדבר יהודה. רוצה להיות חייל קרבי ( צלף טרור) או ללמוד קולנוע בני יורק. עוסק הרבה מאד בעריכת סרטים עלילתיים ( לא בר מצוות) כחלק ממגמת קולנוע בבית ספר. אוהב צילום ותסריטאות ( מקבל עוד כחודש מצלמת קייב עתיקה 35X60). לומד ה-מ-ו-ן מכל הפורומים שיש וכבר קרה שביישתי מבוגרים ממני בויכוחים הקשורים לעולם הרכב.

גר בפתח תקוה עליתי לארץ מקייב אי שם בשנת 90 ( עוד מעט 13 שנה בארץ...).

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה יופי !

לבוא בבוקר ולספר על עצמי......ממש כמו במרכז הגמילה שאני נמצא בו....... :shock:

טוב אז נולדתי במזל טוב בגיל 9 בהלל יפה בחדרה ( כן , כן , אני חדרתי.... )

מאז העולם ידע הרבה תהפוכות שעד היום טוענים שיש לי חלק בהם ( נשבע לכם שלא ! )

נכון להיום אני באוניברסיטה , רק שלפני שאתם אותי מתארים כאיזה חכם..... אז אני אסביר , אני "אב - בית" / אחראי תחזוקה אגף למחשוב / שרת.....הכל אותו דבר....לא ?

המוטו שלי בחיים זה : "אל תחשוב זה מתכון לאריכות ימים ! " ( המצאה שלי ! - אני ממש כישרוני..... )

עקב זה שאני בבניין שאחראי על כל המחשבים באוניברסיטת ת"א אז....נתנו לי מחשב..... ומאז עברו הרבה ימים שהם אבני דרך בחיי , אחד המוכרים הוא היום שבו למדתי שה "אינטר" מוריד שורה . ( קחו דוגמא.. )

ראיתם...הנה עוד פעם...

ראיתם....הנה עוד פעם...

מאז אני נהנה להטריד אנשים - עובדה ! אתם עדיין קוראים....... :wink:

כמו שכולם יודעים שמי...... ( נחכה לסוף.... )

על שמי עד היום היו רשומים 5 מכוניות סיאט מלגה מודל 86 נפח 1.2 לבנה...- די ערסית....

ביאנקי Y-10 מודל 88 עם סאן רוף.....שנמכרה הרבה מעל המחירון ( היא היתה יפה , באמת.... )

אחריה התחילה המחלה....

סיאט איביזה מודל 89 קרבורטור כפול עם דיזות מוגדלות ועוד מיני מטעמים ולמי שמרים עכשיו גבה אז....כדאי שיחזיר אותה למקום ! הדבר הזה נתן לגולף GTI בתולה בראש ועם הרבה הפרש.... פונטו טורבו משופרת הצליחה להדביק אותי רק ב 100.....

וולקן מדהימה !!! 94' שמאז קלטתי שהחיים זה לא 0-100 ( לא שלא החלקתי עם האיביזה.... החלקתי ! ומי שמכיר חלק מהסיפורים יודע כבר מה עוללתי..... ) כי הוולקן לא זזה , אז הפסקתי........סתם :wink: ההחלקות היו ברמה הרבה יותר גבוהה / כייפית......( יותר ממה שהרוב כאן מכירים )

ונכון להיום אני משתולל עם פורד אסקורט .

אני בן 23 ועברו תחת ידיי / רגליי הרבה מאוד מאוד מכוניות ( ואני מדבר רק על הספורטיביות.... ) שאפשר היה כבר למנות אותי לאיזה כתב רכב בכיר.....

דוגמא:

פונטו GT , גולף GTI , 205 GTI , קליאו RSI , אחת כזו עם 150 סוסים... , איביזה טורבו עם כ - 200 סוסים... , 156 6 הילוכים... , VR6 משופרת ועוד ועוד ועוד ( אין לי כוח להמשיך )

ובניגוד לכולם כאן אני לא אוהב כלבים "רעים" מהסיבה שכמעט לא הייתי פה בגלל רוטווילר..... ( מאז אני אוהב תאילנדים :twisted: ........סתם )

הטעם שלי במוזיקה הוא ענק !!!

אני יכול לשמוע האוס ותוך שנייה יכול לעבור למוסיקה רומנטית ותוך שנייה לעבור להיפ הופ ואז.......

לעבור למיזרחית ( וכולם יכולים לקפוץ לי........אני אוהב מיזרחית !!! חולה על מיזרחית , מת על מיזרחית , נו מה תעשו........... )

ואז לשמוע מוסיקה ישראלית כמו אריק סיני ואריק לביא ( תצחקו כמה שאתם רוצים ) ומאיר אריאל ומוש בן ארי.......האיש והשיער .

בניגוד ל 99% אני שומע כמעט כמעט את כל הסיגנונות !

אני לא מעשן ( כי כמו שתומר אמר פעם "מאוחר מדי לפתח הרגלים" )

אני לא שותה ( כי זה לא טעים ! עדיף תפוזים טבעי )

ואני לא מעשן.... ( אני יודע שרשמתי את זה , אבל עכשיו הכוונה קצת שונה.... )

אני מעריך מוקיר ומעריץ ( בהזדמנות שמישהו יסביר לי מה הפירוש של מוקיר...) את כל מי שהגיע עד לכאן ולא קיבל וירוס כי הרגע שלחתי.....

סתם... מה לא משעמם לכם שאתם עדיין ממשיכים לקרוא......

זהו... סתם יש עוד הרבה אבל אני מרחם עליכם קצת.... , אז שיהיה לנו בוקר טוב.

אה.... השם שלי הוא :

אוהד.

עכשיו אתם צריכים להגיד ..."אנחנו אוהבים אותך אוהד / יאשה....."

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדול!

אני שמח על ההיענות - אבל יש כאן עוד הרבה חבר'ה שלא ענו.

תודה רבה לכל מי שענו! עכשיו אנחנו יודעים מי אתם ומאיפה אתם באים.

נתראה ביום שישי!!!!!!!!!!!

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר, בן 19 ו-10 חודשים (ושאף אחד כאן לא יגיד 20!!!), מרעננה. חייל.

חובב מכוניות מגיל צעיר, אני מניח שזה קשור גם בלגדול בבית הנכון... 8)

נהיגה ראשונה (אמיתית): לא זוכר את המכונית האוטומטית הראשונה (שהיתה עוד לפני), אבל הידנית הראשונה שנהגתי בה היתה 405 GLD (דיזל, דיזל), גיל 13 בערך.

ספינים זכורים:

1. במושב הנוסע של ב.מ.וו 840 - ספין משולש לתוך שדה, ישר לפני שלט "מי קולחין, לא לשתייה".

2. במושב הנוסע של אימפרזה טורבו דור ראשון (כשהיא היתה חדשה), בעליות סדום, בכיוון התהום, אבל בסוף לא.

מכונית ראשונה: לנצ'יה בטא קופה, שענתה לשם סטלה, הואילה לעשות קרוב ל-10,000 ק"מ בשמונת החודשים שהיא היתה שלי, והתקלקלה על בסיס של מצברוח (אבל נראתה כמו מיליון דולר ונשמעה כמו שני מליון).

מכונית שנייה (ונוכחית): סוזנה, היא סיטרואן ZX16V (לא, לא וולקן, 16V), שיצאה לאחרונה במסע פרסום שלילי לאמינות הצרפתייה הספורטיבית, אבל כשהיא נוסעת...

מכונית שלישית:

רודסטר, מתישהו לקראת האביב.

תאונות:

כמה.

מוזיקה: כן, בבקשה, אבל לא באוטו. לא כרגע בכל אופן - פשוט אין לי מערכת בינתיים. חוץ מלשמוע אני גם מנגן - גיטריסט פיוז'ן בעקרון אבל כל מי שמכיר יודע שפיוז'ן זה בעצם הכל מחובר. דמיולה מגיע לארץ בדצמבר - יע!

חיות: כלב בן שנה, בנג'ו. שחור, קטן, עושה הרבה רעש ואוהב את הבגדים שלי. שהיו שלי, יותר נכון.

ספורט מוטורי:

פורמולה 1. אם לא בשביל היום, אז בשביל פעם. ובשביל פרארי.

חתימות:

אחת של הפרופסור (אלן פרוסט, למי שלא מכיר) ואחת של מיכאל שומאכר. שתיים של שומאכר, למעשה, אבל רק אחת מהן השגתי בעצמי.

מגזין:

רכב, לא משנה איזה...

צרוב במוח:

1.5.1994 - איירטון סנה מוביל באימולה כשמשהו משתבש. אבא לא בבית. אמא חושבת שהוא נראה לה מת, ושצריך לספר לאבא.

חלום:

פרארי F355GTS.

תוכניות אחרי צבא:

בית הספר של בובי אוור לנהיגת פעלולים, ואז לנסות את מזלי כנהג פעלולים. החיים האמיתיים יכולים לחכות קצת.

בטאמן 16V

(-;

Any questions?

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיק להתלונן , גם אני אכתוב משהו.

טוב ... אז לי קוראים אריאל פוקוטינסקי... אבל רוב העולם מכיר אותי בערך מגיל 10 בתור פוקו.

אני בן 26 ועובד כמנהל שיווק באחת מחברות התוכנה הגדולות בארץ, בזמני הפרטי גם מייבא קצת סטריאו לרכב (התחיל לאחרונה)

אני מחליף מכוניות כמו נעליים... חלקם מליסינג וחלקם שלי... עד היום היו בבעלותי קרוב ל 15 מכוניות וכ 6 אופנועים. בין המעניינים ניתן לציין את הקליאו ספורט שרובכם מכירים, 106 XSI 1.4 שנתנה לתומר בראש כששיפורים עוד היו בעיניו פילטר פתוח ומהאופנועים .. GPZ ונינג'ה.

היום אני נוהג על מאזדה 6 , אז אם למישהו חסר מקום אחסון הוא יכול לפנות אליי.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש לתקן טעות היסטורית :!::!::!:

פוקו לא נתן לי בראש!!!

תפסה אותנו משטרה ולקחו אותנו למשטרה עוד לפני סוף הילוך ראשון :lol::lol:

וחוץ מזה- לי היה 100 כ"ס. עם פילטר , דוד אחורי והורדת ממיר (כ"א נותן 10%) זה 130 כ"ס.

לפוקו היו 95 כ"ס. עוד 30 % משיפורים זהים זה 123.5 כ"ס. אז למה הוא אומר שהוא לקח :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

130 כ"ס זה יותר מ123.5 !! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

וחוץ מזה- לפוקו היו צמיגים רחבים, 185 במקום 175 וכל אחד יודע שזה משפיע קשות על ההיגוי ויוצר בלאי במיסבי הרכב. אז בגלל זה הוא הפסיד :twisted:

איזה דבילים הינו...

החיים מתחילים בגיל 25... (ונגמרים בחתונה- אהלן שיטרית!! :lol::lol: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדות במקומן עומדות !!

אז נכון ... עצרה אותנו המשטרה.

ונכון .. לי היה רק 35% שיפורים (פילטר של K&N נותן 15% ולא 10%)

ונכון ... היו לי צמיגים רחבים שהאוטו סירב לנעול גלגלים איתם

ונכון ... היו עוד איזה 50 קילו של מערכת בתא המטען

אבל ...

קיבלת בראש כמו גדול!!! ולא פעם אחת!! שלא נדבר על מה גוסטא היה עושה לך!!!

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה??? היתה לו סעפת! זה עוד 40 אחוז הספק!! והוא גם נסע על מידת צמיגים מקורית. לכן לא היה לו שינוי בהתנהגות הרכב ובלאי למיסביו - לכן הוא לקח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי תומר ... אתה קולט ???

לי הייתה XSI 1.4 עם 130 כ"ס.

לך הייתה ראלי עם 130 כ"ס.

ולגוסטא XSI 1.6 עם כ 200 כ"ס.

איזה תותחים היינו !!!

אז למה הורדת את המזגן ?

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין למה Ranster שלח את כיסויי ה OMP לניקוי יבש.... אחרי שהם היו אצלך באוטו.... ניחוח וורדים כבר אין להם.

אבל מה שכן , אם הם שרדו את כמויות הזיעה והגזים שהאכלת אותם ... באמת אמינים המושבים האלה.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין למה Ranster שלח את כיסויי ה OMP לניקוי יבש.... אחרי שהם היו אצלך באוטו.... ניחוח וורדים כבר אין להם.

אבל מה שכן , אם הם שרדו את כמויות הזיעה והגזים שהאכלת אותם ... באמת אמינים המושבים האלה.

LOL !!!

:lol::lol::lol:

מושבי ניטרו :D

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של תומר ממש אין צורך בניטרו ברכב.

יצירת Duct איכותי בין תחתית המושב לסעפת הפליטה תוביל לעלייה של 50% לפחות בהספק במצבי לחץ.

מה עוד שמילוי מיכל הרבה יותר זול מניטרו ... בקבוק בירה, קולה או שעועית איכותית יעשו את העבודה.

הרכב נהנה גם מגז בעל יעילות שריפה גבוהה יותר וגם מגדישה בלחץ גבוה. רק מה , צריך לדעתי לעשות התאמות במערכת ההזרקה (תומר ... יש לך משהו לעבוד עליו).

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...