Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

(נניח קרוב כמו שהאוטו שלך מכיר,בעצם לא... :wink: )

היית יודע שגם אם היית כותב את זה לפני שתי הודעות לא הייתי מסוגל לזכור את זה,קל וחומר אחרי 70 הודעות.

תומר-אחרי ת'רד כזה הגיע הזמן לדעתי לתת מספרי ברזל לכל אחד... :idea::roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:bday:

אני אביטל מוטיל אני בת 19 וחצי גרה באיזור ירושלים ומשרתת במג"ב.

נוהגת על אלפא 147 105 כ"ס חמודה לאללה.

מגיעה ממשפחה של חולי אלפא רומיאו בלב ובנשמה

לאחותי יש אלפא 33 שנת 84

ובזמני הפנוי (לא שיש לי כ"כ הרבה..) אני נוהגת בכל מיני אלפות, אני לא אפרט כי זו רשימה ארוכה אבל אפשר לומר שנהגתי בכל סוגי האלפות שקיימות בארץ ומיום שישי האחרון זה כולל גם את ה-156 JTS החדשה שלקחה אותי להופעה של עברי לידר בי-ם ככה שנהנתי פעמיים באותו ערב.

אני נקראת ג'ולייטה כי אבא שלי תמיד המציא לחברים שלו שנולדה לו בת והוא קרא לה ג'ולייטה (על שם אלפא ג'ולייטה).

מוזיקה? אני אוהבת הככלללל ובמיוחד את עברי לידר !

כרגע אני בגימלים בבית ככה שיש לי זמן לפטפט בכל מיני פורומים.

אז שיהיה בכייף :2gunfire:

:mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתי, בן 25 (עוד מעט) מחדרה, נוהג על איביזה 1.8T מודל 2001 כשנה ושמונה חודשים, סטודנט למדעי המחשב והמתמטיקה שנה ב'.

בתקופה האחרונה אני נמצא פה פחות בגלל שאין הרבה זמן פנוי במהלך הלימודים - אך אני משתדל להישאר מעודכן עד כמה שניתן.

רכבים שהיו לי (ובמשפחה) בעבר:

1. אוטוביאנקי ג'וניור - 900 סמ"ק מודל 82 בצבע כתום מזעזע עליו בעצם למדתי לנהוג...

2. איסוזו טרופר מודל 94 שמאוד אהבתי (רכב של אבא) ונהגתי בו המון בשבתות - כולל טיולי שטח בעבירות קשה.

3. GMC יוקון 5.7L (שוב של אבא) נהיגה רגילה - לא ממש בנוי לשטח.

4. פיאט פונטו S60 מודל 98 ששרתה אותי נאמנה במשך כשנה וחצי (ת"א-חדרה-ת"א) יום ביומו.

5. כיום אני נוהג כמעט ורק על הסיאט - ונהנה מכל רגע :lol:

אוהב לשמוע מוסיקה ישראלית: החברים של נטאשה, משינה, עברי לידר, מיקה קרני ובנוסף רוקסט, סוזאן וגה, להיטים של שנות ה-80 וה-90, REM ועוד....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוני אני מקווה מאוד שצחקת בקשר לשירים במזרחית (לא שירי הבכי אלא שירים ים תיכוניים ) כי זה לא נשמע מכובד כל כך...

ממתי אני כן נשמע מכובד? :wink:

ולא בדיוק צחקתי, אני באמת לא אוהב מזרחית, אבל זה עניין של טעם אישי בלבד (אם אתה כן אוהב מזרחית אני לא אכעס :wink: )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי זמן להיות פה בימים האחרונים, אז עכשיו הגיע זמן שגם אני אומר כמה מילים.

אז,

אני דני גלטר, בן 28 (+ כמה ימים :wink: ), גר בקרית אונו.

מכוניות תמיד היו החלום שלי וכמעט תמיד הייתי קשור לנושא. את הידע הבסיסי שלי למדתי מאבא שלי שאהב גם הוא את התחום ו"שיפצר" הרבה דברים קטנים בכל המכניות שהיו במשפחה.

רשיון נהיגה הוצאת בגיל 17 וחודש וחצי (וגם לא היה קל לחכות) ומאז אני משער עשיתי קרוב לחצי מליון ק"מ.

את הבסיס לנהיגה הספורטיבית עשיתי בשיטת "עשה זאת במו ידיך" בשבילים של חולות ראשל"צ דאז (היום יש שם סופרלנד, הכביש שהולך מבת יום לאשדוד ועוד שכונות חדשות של ראשל"צ) עם האוטו של ההורים.

בשל התקציב הדל, הגעתי למימוש העצמי (מרוצי מכוניות) רק בגיל 22 עת השתחררתי מהצבא.

התחרתי במרוצי פורמולה ווקסהאול במסלול Donington Park באנגליה בעונת 1996-7, ומשנגמר הכסף חזרתי לארץ. מאז אני מתחרה בקרטינג 4 ו-2 פעימות. כמו כן, נהגתי על מספר מסלולי מרוצים בעולם כחובב וכן השתתפתי בג'ימיקאנות רבות בארץ ובחו"ל.

מזה 4 שנים אני מדריך נהיגה מתקדמת בחברת אלטרנתיבי ואחראי על תחום הנהיגה הספורטיבית שם.

במקביל עבדתי במשךכ- 3 שנים עד לפני חצי שנה כמנהל מח' המחשוב בחברת הי-טק.

עד היום היו לי 9 מכוניות (ה- 10 בדרך ..) : פיאט 128, אלפאסוד 1.5, אלפא ספרינט 1.5, טנדר סובארו, אלפאסוד 1.2, סיטרואן AX 1.4, סיטרואן ZX וולקן, קליאו ספורט, BMW 325IS. כמו כן נהגתי על מכוניות רבות אחרות שהשתיקה יפה להן ..

נהיגה ומכוניות הן כל החיים שלי (וגם החברה כמובן) כך שהכל מתגמד לעומתם. תחביבים נוספים הם : כתיבה, עיצוב, צילום, מחשבים, מוסיקה ועוד..

אני אוהב כמעט את כל סוגי המרוצים הקיימים ומכיר בארץ כמעט את כל האנשים המובילים בתחום.

הכי חשוב,

תמיד אוהב, מוכן ורוצה לעזור בכל דבר שאני יכול !!

דני G.

(נראה שזה כבר הפך ל TM שלי :oops: )

נ.ב. - כל סוגי המוסיקה חוץ מאשר מזרחית ורוק כסאח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי זמן להיות פה בימים האחרונים, אז עכשיו הגיע זמן שגם אני אומר כמה מילים.

רשיון נהיגה הוצאת בגיל 17 וחודש וחצי (וגם לא היה קל לחכות) ומאז אני .

איך הוצאת רישיון בגיל 17 ???אם אתה בן 28....ואם עושים חשבון באותה תקופה היה מותר להוציא רישיון למכוניות רק בגיל 18 ,תקנו אותי אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשיון נהיגה הוצאת בגיל 17 וחודש וחצי (וגם לא היה קל לחכות) ומאז אני .

איך הוצאת רישיון בגיל 17 ???אם אתה בן 28....ואם עושים חשבון באותה תקופה היה מותר להוציא רישיון למכוניות רק בגיל 18 ,תקנו אותי אם אני טועה.

אתה טועה.

בתקופה שדני G ואני היינו צעירים ויפים (אני כבר לא, הוא עדיין כן), אי שם בתחילת הניינטיז, אפשר היה להוציא רשיון בגיל 17. לי היה רישון בגיל 17 וחמישה חודשים, וזה רק בגלל שמלחמת המפרץ נכנסה לי באמצע ודפקה את שיעורי הנהיגה (המורה בצו 8...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל ה (איך לא..) מילואים שמהם רק חזרתי

טוב, אז שמי נמרוד תירוש, אני בן 27 , נשוי פלוס זאטוט חמוד שכבר עושה רעשים של פריקת טורבו :)

ברשותי כרגע פוקוס 5דלתות ידנית ובקרוב מאוד פוקוס אוטומט מהעבודה (פותח צי של פוקוסים :))

אני אלפיסט בנשמה מהגיל הרך (עוד זוכר סיבוב על 33 1700 בהיותי בן 11 בערך), ושואף לאלפא במהרה בימינו (156 , אם יעזרו לי כמה אנשים... :wink: )

לגבי מוסיקה? כמעט הכל, חוץ ממזרחי ושירי הורה... (יש פינה חמה במיוחד ללד זפלין, U2 וסטינג)

נראה לי שזהו

The higher you go, the harder the fall..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן 18 עוד כמה חודשים (סוף ינואר), הוצאתי רשיון ב17 וקצת פחות מחודש.

נוהג ומשפצר פורד אסקורט 79' המכונה "ברנדה".

הרכב הקודם שהיה "שלי" היה פג'ו 205 1400, ולמעשה הייתי קרוב מאוד למיצוי היכולת שלה או אולי מיציתי ומאז ומתמיד חלמתי לעבור להנעה אחורית שתזכיר לי במשהו מדי פעם את כלי המירוצים הטהורים, לכן בחרתי באסקורט דור 2 .

אני תלמיד יב' ועובד בקארטינג נתניה, מתחרה מגיל 12.5 במירוצי קארטינג, בוגר ביה"ס לנהיגת מירוצים ועדיין לומד דברים חדשים.

נוהג על רכב מגיל 14.5.

מבחינת מוזיקה זה משינה ושלמה ארצי.

בעתיד התכנון אחרי הצבא מכוון על זירת מירוצי הראלי האירופית, בנתיים מתאמנים...

תרקדו את ריקוד הגשם... כדי שגם המכוניות יהנו לרקוד...

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם,

אני ערן, בן 32, מנהל חברת תוכנה (מה שקראו פעם סטארטאפיסט).

נוהג על: אלפא 147. (105 כ"ס, אבל אחרי שהמנוע נפתח היא מרגישה כמו 180 כ"ס...)

תחביב עיקרי: לנהוג על האלפא 147.

סטיה עיקרית: אחרי שחזרתי הביתה, לצאת שוב לנהוג על האלפא...

חולה איטלקיות באופן כללי - לפני כן היתה לי פונטו קבריו, אדומה יפיפיה... ולפני כן פונטו "רגילה", שקניתי מהמשלוח הראשון - עוד לא היו על הכביש, והיא נראתה אז כל כך מיוחדת...

גם לאבא שלי היתה אלפא סוד ירוקה וחמודה לפני איזה 30 שנה כמעט, ועד היום, אפילו שעכשיו הוא מנהל מכובד שנוסע באמריקאיות גדולות, הוא זוכר אותה בהנאה (הנעה), אותה ואת הסובארו "פשע" הספורטיבית שהיתה לו לפניה.

זהו להפעם...

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו תורי !

יותם קריסטל, עוד חודש וחצי בן 19 ,

רמת גן.

כיום חייל בצבא הגנה לישראל, חיל הים, קורס חובש קרבי(עוד 9 שבועות לתולעת)

מגיע למפגשים כמעט באופן קבוע (הפסדתי שלושה מפגשים בחצי שנה האחרונה)

מכיר אישית כמעט את כל חברי הפורום , וגם די מעבר לכך את החברה שמגיעים למפגשים...

הוצאתי רישיון בגיל 17 וחצי בערך, עם רישיון שנה וחמישה חודשים שהם הספקתי לעבור סביב 8K על הג'סטי שלי , האוטו הראשון שלי, 1.0 שנת 87 הילוכים כמובן , ועוד בערך 2K + 4K האוטו שאני די אוהב, סוזוקי גראנד ויטארה ארוך 5 דלתות ידני ! משנת 2000 (יש 7 כאלה בארץ, לי יש את הצבע הירוק)

האוטו של אבא, 2K בכביש ועוד 4K בשטח . אני חולה על ההתנהגות שטח שלו , התנהגות כביש קצת (הרבה) פחות...

נהגתי על כמה וכמה מכוניות , אבל אחד הדברים שאני באמת אוהב לעשות זה

לנסוע עם חבר שלי בשטח שמזכיר ממש מסלול של ראלי(לא מפרסם איפה), כל מיני פניות וסיבובים , שמנסים באתגרים לקחת על 45 (מהירות מקסימלית) , כמות הסליידים והסיבובים המטורפים שאפשר לעשות עם הכלי הזה מדהימה (הנעה אחורית כידוע (דגם 2X4))

או בהתקף טירוף אמיתי ללכת לפרוק עצבים על הג'סטי עד שהקלאץ לא מפריד וההנד ברקס משוחרר לחלוטין במגרש המשחקים שלי (גם כן לא מפרסם איפה) ואז לתת לה לנוח חצי שעה ולהמשיך...

מחכה למימוש החלום שלי, 205 ראלי...(יותר מדויק אני חולם על T16 זאת עם המנוע מרכזי והנעה אחורית אבל זה באמת רחוק ממני...) (עם קצת הרבה מאוד מזל זה יתגשם...)

או בכלל איזה צרפתייה חמה בלילות החורף הקרים והגשומים (בשביל החלקות כידוע..)

מה אוהב לשמוע? הכל בעיקרון, אין לי סיגנון קבוע, אני שומע מיזרחית לפעמים אבל אני אוהב יותר שפות זרות (תימנית, תורכית, מרוקאית, יוונית) , ספרדית אני מאוד אוהב , אבל אני שומע גם אינפקטד ובכלל , לפעמים מטאל, פופ גם כן לפעמים, גם ישנים מאוד .

השיר שמתנגנן לי בראש עכשיו (אני רוצה לעשות לו קליפ עם הסוזוקי, של כמה זריקות תחת על חול וחצץ , ככה הדגמה של הנעה אחורית של ג'יפ , אולי כמה קטעים של ראלי, יש מישהו מתנדב לצלם?)

Born Slippy - Underworld (Trainspotting Soundtrack)

אני חולה על צילום, בעיקר של מכוניות (החברה במפגש מכנים אותי צלם הפורום) , אני ממש ממש אובסיסיבי לעניין עד כדי כך שאני לפעמים לא שם לב שבעצם אובייקט הצילום שלי הוא איזה סיביק...

וזהו.

להתראות במפגשים !

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלא נראה לי שיקראו את זה(אחרי 9 עמודים מתייאשים

והכל נשמע אותו הדבר)

שמי נועם נתן בן 22 (עוד שבוע בדיוק)

חייל לקראת שחרור(3 חודשים למנייאק)

חי ונושם מכוניות (כנראה גם אמות על אחת) :wink:

גר בחולון,נוהג על AX GT אדומה

מוזיקה:DOORS,BOB DYLEN, LED ZEPELIN,

,METALICA,NIRVANA ,PINK FLUID,RADIOHEAD GUNS N ROZES ועוד

אה כן, ציצים גדולים-מת עליהם :mm_wink:

רכב החלומות:המלכה -911 טורבו

פנטזיה מינית: אנה ניקול סמית::twisted:

בקיצור, אנה ניקול סמית ב911 טורבו, שניהם קשורות בסרט אדום

כמתנה ליום ההולדת שלי יתקבלו בברכה 8)

Rikshanoam-R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לי סבא (נראה לך) אני בן אדם שמיתמכר לדברים מאוד מאוד מהר....

לדוגמה:

עד לא מזמן הייתי מכור לנרגילה...

אני חיי ונושם קולה (לא רוצים לקבל אותי למוסד לגמילה מקולה)

וכמובן שאני מכור למכוניות!! במיוחד ל"אלה" שלי הוונקוויש....

ושאלתה אל איזה מכונית יש לי, אז אין לי עדיין (עוד 3 וחצי שנים כשיומרו שזה חוקי אני יעשה רשיון... :lol: )(אבל אני מכווה שזה תהיה מכונית מחובדת שאפשר להסיג בארץ, לדוגמה : פורד מוסטנג, טויוטה MR2, וכו'..)

D ido

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה

שמי חנן. אני בן 18 וכבר חצי-מגוייס. תחביבים: רכב, מחשבים ו... זהו בעצם. בנוסף אני מורעל.

והמכונית - טויוטה קורולה RunX אפורה (ואוטומטית :( ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לי טלאור!

יש לי פיזו 106 XSI ,שנת 96 ,בצבע בורדו.

אני עוד מעט בן 19. ולומד כרגע במכללת עמ"ל בחדרה.(סטודנט)

אני מתאמן המון באיזה מגרש החלקה (מתגנב כל פעם) עד שתפסו לפני שבועיים.(היתי שם שנה וחודשיים כל שבוע.)

כרגע אין לי תמונות של הרכב שלי.[/img]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2026 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...