Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 2036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא.אני התפשטתי....... :shock:

עכשיו צריך לקבל את הכסף.....

100 ש"ח....

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חושב ש t.a.t.u

התפשטו בזה שעשו גירסה מאפנה באנגלית???

בלאט!!!

עכשיו במקום אוטו רוסים עם tatu

יש טייפ ערסים...

בושה בושה

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל, אוטוטו 38 ואוטוטו אבא לראשונה בחיי.

נוהג ברנו 16 שנת 74 יד ראשונה

http://meir-meir.tripod.com/

שכתבה עליה התפרסמה השבוע בירחון "הגה" החדש

בבעלותי עוד שתי רנו 16 עומדות, שירוקו 81 נהדרת ופורד סיירה 86 חבוטה אך מהירה, לצרכי נסיעות ארוכות טווח במיוחד.

את כל הרכבים תוכלו לראות בלינק שלמעלה.

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תורי, נכון? :roll:

טוב, בסדר :wink:

קוראים לי רועי, אני גם ממושב כחל אי שם בצפון המרוחק (בין הכינרת לראש פינה).

אני בן 18, נוהג על 307 (כחולה, ידנית, שני ליטר, שלוש דלתות), בערך שלי אבל לא ממש. ללמוד אני לא מצליח, אז אני עובד בתור מתכנת Embedded. מתגייס בדצמבר למודעין, ככל הנראה.

תחביבים? מוסיקה (כן, האודיופיליה לא פסחה גם עלי. אצלי המערכת לא עולה פי 2 מהאוטו, אבל זה כי האוטו עולה פי 2 מראלי to begin with :wink: ניתן לה 50 אחוז :wink:), אוהב triphop (מאסיב אטאק, לאמב, פורטיסהד, כל אלה) בפרט וdowntempo בכלל, אבל גם ראפ (סייפרס היל וביסטי בויז, היתר עוד לא מצאו פינה חמה), אסיד ג'אז, אלקטרוני ורוק וכן הלאה. 200 דיסקים, and counting (אני אשתפר, באמת).

גם אופני הרים, מאז שאני זוכר את עצמי.

וגם נהיגה, אבל אחרי המון קילומטרים, אני מוכן לוותר על המנהלתית, ולהשאיר רק את המהנה באמת. וכזו לא חסר. ורצוי על הצד.

ואפילו חזרתי לאהבתי משכבר הימים, מכוניות על שלט (עם בנזין, אני חוסך בחשמל).

ומחשבים.

חיות - חתולים, הפסיקו להיות "מחמד" מאז שעברו רף מספרי מסויים והתנהגותי מסויים (אגרסיביים מדי בשביל לשמש כל דבר אחר מעבר להרתעה וציד מזדמן).

מכונית חלומות? חייבת להיות RUF Rturbo (על בסיס 911), אבל במציאות זו בטח תהיה STI.

ה911 תמיד תהיה היחידה בשבילי, ושום אקזוטיקה איטלקית שברירית לא תסיט אותי מהקלאסיקה האמיתית.

במה נהגתי? אני יכול לזכור שני דברים שהגיעו באותו יום: הסובארו אימפרזה group N של יובל מלמד, ופורשה בוקסטר S של אדם נדיב אחד. קשה לשכוח. חוצמזה יש קסנטיה, ה307, מגוון בלתי נדלה של קסארות, אימפרזה GT (סתם אחת :)), קליאו ספורט (ותודה להנהלה), ג'יפים, טנדרים וכו'.

וזהו!

:)

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגזים, תגזים :shock::wink:

וקובי, הייתי לוקח אותה. גם עם מנוע עם קירור אוויר :shock: , שנמצא בבגאז' :shock: ותכנון שמקורו בשנות ה50 :shock:

(וכן, אני יודע שה996 כמו בתמונה היא קירור מים, אבל רק בשביל הרעיון)

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם היא תהיה הפוכה על הגג (כמובן בלי רועי בפנים :shock: ),אני עדיין רוצה כזאת :wink: .

גם את זה רועי יכול לסדר, הוא כבר מומחה... :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי רועי ,בן 20 מתל אביב, נוהג על פיז'ו 205 GTI שנקנתה לאחר ייסורים ועינויים רבים (של המוכר.. :lol: ) וגם לאחר בזבוז הון(של הקונה.. :( ) בחיפוש ובבדיקות של רכבים שונים.

האוטו הזה הוא החיים שלי כרגע , וכל שקל הולך "לקרן למען בניית האוטו".

חוץ מזה התחביב השני שלי (גם כן החיים) -מוזיקה, בזמני הפנוי אני מתקלט במועדוני ת"א (O BAR, TLV , COMMA2 וכו') ובשאר הזמן סתם שומע מוזיקה מרגיעה בבית.

זהו לבינתים..

אה וגם יש לי אהבה גדולה- רוני אני אוהב אותך!

:roflmao: People drive big cars cause to make up for their small c0cks :roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...