Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח שלא בצדק על אור אדום - מה אפשר לעשות

שימו לב! השרשור הזה בן 4762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי דוח שלא בצדק. :-(

אני בטוח שלא נכנסתי לצומת באור אדום.

כך זה היה:

השוטר נהג בניידת (עם צקלקה כבויה) ולצידו ישב מתנדב, הם עצרו אותי כ500 מטר אחרי הצומת בכריזה, ניגש אלי בחור צעיר (+-20 ) בלי מדים עם כובע של שוטר,

ביקש רשיונות, אמרתי ערב טוב ונתתי. אחרי 10 דקות הם ניגדו אלי יחד שאלתי את השוטר האם יש בעיה? הוא אמר שנסעתי באדום והגיש לי דוח

ביקשתי שיציין בשמי שלא נסעתי באדום וכשיצאתי מהצומת היה עוד צהוב. וכן שיכתוב שלדעתי מהמקום שהוא עמד הוא לא האריך נכון את המצב.

חתמתי ולקחתי את הדוח.

ניראה לי דכתוב שהמתנדב לא ראה את העבירה. נכון?

תחילה הוא כתב מתנדב ואז תיקן לשוטר - די ברור.

אמורה להיות לו מצלמה קבוע בניידת?

מה עלי לעשות ? מה הסיכוי שלי במשפט ? האם מישהו מבין מה בדיוק השוטר כתב בדוח שצירפתי.

צריך עו"ד ? הוא יעלה יותר מהקנס (1000) ?

תודה רבה מראש על העזרה!

(מצרף את הדוח + תרשים)

chart.jpg

doh-short2.jpg

doh-short2color.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי דכתוב שהמתנדב לא ראה את העבירה. נכון?

נכון, השוטר ציין שהיה עימו מתנדב/ שוטר שנכח עימו אך לא ראה את העברה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא נתקלתי בדוח אחד שהבנתי כל מילה שכתובה בו. זה לא יאומן ,אי אפר לשים להם איזה מיני מחשב נייד שמדפיס דוחות? בחייאת בנאדם לא יודע את הפרטים של העבירה שלו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחלק מהניידות, לא בכולן.

ברגע שימלאו את מכסת הדוחות אני משערת שבכל הניידות יהיו מדפסות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לבקש להשפט .

אחרי שתבקש להשפט ובסמוך למועד הדיון צור קשר עם התביעה ובקש את כל החומר נגדך.

לפי הדוח מדובר בעדות יחיד כך שזה לטובתך.

השוטר סימן שאין נסיבות נוספות וגם זה לטובתך.

ייתכן שיש מסמך נוסף שהשוטר רושם שנקרא מזכר אולם מאוד ייתכן שבמקרה זה אין כי הוא סימן שאין נסיבות נוספות אבל גם ייתכן שיש.

מהתאור לא ברור מי נהג בניידת ומי ראה את העברה.

מהתאור לא ברור אם השוטר ביצע בדיקת סנכרון רמזורים.

בתאור אין התייחסות אם היו רכבים לפניך או אחרייך.

כל זה חשוב ועו"ד ידע לנצל את העובדות האלה בחקירה נגדית כדי לנסות למוטט את עדות השוטר היחיד.

במידה ואכן אין מזכר עם הפרטים החסרים הסיכוי לך במשפט הוא לא רע בכלל.

נ.ב.

בתור עבודה מקדימה תשכתב את הדוח ותקליד את מה שכתוב מילה במילה כולל סימני פיסוק וירידות שורה.

כתב היד דיי ברור ואפשר לשכתב את כמעט הכל.

תגיע למקום וצלם את מיקום הניידת ובצע וידוי האם מהנקודה מה עמד השוטר רואים את קו העצירה ואין עמודים איי תנועה וכו... שמסתירים במיוחד את הנתיב הימני שבו נסעת כפי שכתב השוטר .

וודא שמהנקודה שהשוטר עמד הוא יכול לראות את הרמזור הרחוק שלך.

אם יש מספר נתיבים שבהם הוא יכול להמצא זה מצויין כי הוא לא ציין את מיקומו המדויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן שלושה דברים, שניים לטובתך ואחד נגדך.

לטובתך:

השוטר השני\ המתנדב לא ראה את העבירה.

הניידת לא היתה מאחוריך, אלא מהצד (רשום בדוח שנסעת ממזרח למערב, והניידת עמדה לכיוון דרום)

נגדך: הודית שנסעת בצהוב\כתום.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לבקש להשפט .

אחרי שתבקש להשפט ובסמוך למועד הדיון צור קשר עם התביעה ובקש את כל החומר נגדך.

לפי הדוח מדובר בעדות יחיד כך שזה לטובתך.

השוטר סימן שאין נסיבות נוספות וגם זה לטובתך.

ייתכן שיש מסמך נוסף שהשוטר רושם שנקרא מזכר אולם מאוד ייתכן שבמקרה זה אין כי הוא סימן שאין נסיבות נוספות אבל גם ייתכן שיש.

מהתאור לא ברור מי נהג בניידת ומי ראה את העברה.

מהתאור לא ברור אם השוטר ביצע בדיקת סנכרון רמזורים.

בתאור אין התייחסות אם היו רכבים לפניך או אחרייך.

כל זה חשוב ועו"ד ידע לנצל את העובדות האלה בחקירה נגדית כדי לנסות למוטט את עדות השוטר היחיד.

במידה ואכן אין מזכר עם הפרטים החסרים הסיכוי לך במשפט הוא לא רע בכלל.

נ.ב.

בתור עבודה מקדימה תשכתב את הדוח ותקליד את מה שכתוב מילה במילה כולל סימני פיסוק וירידות שורה.

כתב היד דיי ברור ואפשר לשכתב את כמעט הכל.

תגיע למקום וצלם את מיקום הניידת ובצע וידוי האם מהנקודה מה עמד השוטר רואים את קו העצירה ואין עמודים איי תנועה וכו... שמסתירים במיוחד את הנתיב הימני שבו נסעת כפי שכתב השוטר .

וודא שמהנקודה שהשוטר עמד הוא יכול לראות את הרמזור הרחוק שלך.

אם יש מספר נתיבים שבהם הוא יכול להמצא זה מצויין כי הוא לא ציין את מיקומו המדויק.

יש כאן שלושה דברים, שניים לטובתך ואחד נגדך.

לטובתך:

השוטר השני\ המתנדב לא ראה את העבירה.

הניידת לא היתה מאחוריך, אלא מהצד (רשום בדוח שנסעת ממזרח למערב, והניידת עמדה לכיוון דרום)

נגדך: הודית שנסעת בצהוב\כתום.

אפתח באזהרה

אם גליון העבירות שלך עשיר , משפט יכול לעלות לך ביוקר רב, כיוון שהשופט , אם תורשע, יכול לגזור עליך עונש כבד, גם בקנס וגם בשלילה בפועל.

מסכים עם יגאל שביקור בזירת הפשע חיוני, ויש לעשות אותו בדיוק בשעה בה אירע האירוע, כדי לבדוק את מצב הרמזורים והתחלפות התאורה ברמזורי הצומת באותה שעה.

לפי דברי השוטר מדובר בשעות הערב לילה כיוון שהוא מדבר על תאורת הרחוב.

יש לבחון ולצלם את מצב הדברים מאותו גובה בו יושב השוטר בניידת ולא בעמידה, כדי לראות אם ניתן להבחין בקו העצירה ואם ניתן בכלל לראות את הרמזור שלך שנמצא מעבר לצומת שרק אותו יכול לראות השוטר

הוא מציין רמזור רחוק מערבי שאולי בכלל הוא לא הרמזור המדובר.

למרות דברי יגאל יש מיקום מדוייק של השוטר . הוא גם עומד ראשון בצומת בנתיב ימני ממש בכניסה לצומת

השוטר מציין גם כי ראה אותך X מטרים לפני קו העצירה כאשר הX לא ברור מהו.

שגה השוטר שכתב כי עצר אותך בוולפסון כאשר הוא עצר אותך ברחוב ההסתדרות. לטענתך אחרי 500 מטר , מרחק גדול מאוד בעיר והוא לטענתודלק אחריך במיידי , והיה איתך בקשר עין רציף.

דברי הנהג טובים , מצויין בו כי יצאת את הצומת כאשר האור ברמזור היה כתום , ומותר לפנות צומת באור כתום על פי החוק.

דבריך כמובן עומדים בסתירה לדברי השוטר שטוען כי רק אחרי שהרמזור שלך הפך לאדום הוא מסתכל לכיוון שלך ורואה אותך חוצה את הצומת באדום.

לדעתי זה שרק שוטר אחד ראה את העבירה ולא שניים , לא לטובתך כי , קל יותר לבלבל שני עדים ולמצוא סתירה בין העדויות שלהם מאשר אחד.

מי שלא בקי בהליכי משפט בכלל ובתעבורה בפרט לא הייתי מייעץ לו להופיע לבד במשפט ללא עו"ד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קודם כל תודה רבה על התשובות,

עברתי שוב על הדוח, וכן חזרתי למקום ההתרחשות לצלם כמה תמונות.

1. יש טעות בדוח הוא לא עצר אותי הרחוב שהוא כתב (וולפסון), זהו הרחוב ממנו באתי (הרחוב שלפני הצומת)

לפי הכתוב בדוח זה לא אפשרי לנעצרתי ע"י השוטר ברחוב זה.

עד כמה זה מוריד את ערכו של הדוח ?

2. מהמקום בו השוטר עמד, בדר"כ, כשיש רכבים נוספים בצומת לא רואים את קו העצירה שלי. צילמתי כמה תמונות שמראות את זה בברור.

בשביל לעצור אותי השוטר היה צריך או לנסוע באדום (הוא לא היה עם צקלקה דלוקה), או לחקות כ30 שניות.. ככה שלא יודע עד כמה היה לו קשר עין רציף

+אין לי מקודות, יש לי עברת מהירות אחת מלפני 7-8 שנים.

האם להגיש בקשה לביטול הדוח ? (אם יסרבו לבטל אותו ואני אחליט להישפט יכול להיות שהם ילמדו מהחומש שאני שולח בבקשה זו וישתמשו בו נגדי במשפט ?)

האם ללכת להישפט ? (כנראה בלי עו"ד)

מה עוד אני אמור לעשות לטעון להגנתי

או אולי לומרות שאני בטוח שלא חציתי את הקו העצירה שלי באדום עדיף לשלם ולשכוח?

התמונות שצילמתי:

http://img844.imageshack.us/g/p4259733.jpg/

תרשים המקום:

http://img821.imageshack.us/i/chart2w.jpg/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הכבוד לתמונות , לי לא ברור מה מצולם, אז גם לשופט לא יהיה ברור.

כפי שכבר כתבתי לך , בצע צילום כאשר אתה ישוב ברכב בדיוק במקום בו עמד רכב המשטרה. מסלול ימני בצומת שלו וראה אם רואים את קו העצירה בצומת שלך וכן האם באפשרותו לראות את הרמזור שלך , או שבטעות הוא ראה את האור המתייחס לצומת שלו.

הטעות בכתובת היא עוד טעות שביחד עם הטעויות האחרות שאולי ישנן יכולות לשנות את תמונת המצב במשפט.

אז לעבודה לצומת בחזרה.:lol:

בהתאם לעבר שלך לא יחמירו עימך , (שוב תלוי בשופט ), אבל קח חשבון שמדובר בלפחות 2 ישיבות בבית המשפט, מבחינת זמנך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...