Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידוע שסקאלה של רכב מזייפת בכ 10% מהירות כלפי מעלה יש לי שאלה בנושא...

שימו לב! השרשור הזה בן 4776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכביש שמותר בו 110 מה שאומר שאם הסקאלה מראה 120 אז אני על 110 קראתי ששר התחבורה הורה לשוטרים לאכוף רק בחריגה של למעלה מ 10% מהמהירות המותרת מה זה אומר?הכוונה שמותר לי עד 130 שהם למעשה 120 וכך לא חרגתי ביותר מ10% או שהם לוקחים בחשבון את הזיוף של הסקאלה?

octavia tdi 1.9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי ששר התחבורה הורה לשוטרים לאכוף רק בחריגה של למעלה מ 10% מהמהירות המותרת מה זה אומר??

זה אומר שזו הנחיה, זו לא הוראה וזה לא חוק לאכוף ממהירות מסויימת.

יש שוטר שיעצור אותך על מהירות של 130, ויש שוטר שיעצור אותך ממהירות של 140.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון קבלי לייק על המשפט עם המלאך השומר ... דבר שני השאלה שלי היא האם המהירות הקבועה בחוק מתייחסת למהירות בסקאלה או ב"gps" לצורך העניין..

octavia tdi 1.9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק מתייחס למהירות ה"אמיתית" ולא למה שהשעון הראה לך.

לשיטתך, ניתן לגרום למד המהירות לזייף כלפי מטה ואז זה יהיה רשיון לנהיגה מהירה...:shock:

אגב - הזיוף (מדדתי) הוא יותר באיזור ה- 5%, לא הייתי מציע לך לבנות על 10%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נראה:

אם הזיוף הוא של 10%, אז בכביש של 110 קמ"ש תוכל לנסוע 120 על השעון בלי שתחרוג מהמהירות החוקית.

אם תרצה להסתכן מעט בדו"ח, תוכל להוסיף על זה עוד 5 קמ"ש הפחתה + 10 קמ"ש מתנה מהשר והגענו לאזור ה- 135-140 על השעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...