Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת שלמה ועוד

שומאכר
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 4564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קומפננט קלארוס + טוויטר L1 V1 ( יותר טוב מהמקורי של הקלארוס ) בני 10 חודשים, בשימוש מועט ( כרגע לא מחוברים )-1650 שח

מגבר 2 ערוצים רוקפורד 500A2 משנת 2002, אנדרייטד מטורף, מצב חיצוני לא משהו (חסר כפתורי גיין) תקין במאה אחוז-500 שח

סאב FI BL בגודל 15 אינץ כולל כל התוספות ( קירור יותר טוב לסאב, יותר הספק ), 1500rms במצב חדש + תיבה חדשה-2200 שח

סאב אוריון H2 בגודל 10 אינץ, בן 6 שנים, 2000rms ( הוגבר על חצי הספק, סדרה לפני הHCCA ), יש על המברנה כמה שריטות שלא משפיעות על כלום-900 שח

תיבה אטומה ל10 אינץ 15 ליטר נפח פנימי, בנויה מMDF כמו חדשה, 25 מ"מ עובי-150 שח

מגבר מונו סאנדאון 1000D בן שנתיים, במצב מצויין יגביר כל סאב בקלות-1200 שח

קומפננט אטון פרו, חברה גרמנית מצויינת, היה בשימוש שנה וחצי (כרגע לא בשימוש) סט של 150 יורו בחו"ל-450 שח

בהודעה פרטית, לרציניים בלבד!

אני מבת ים, מגיע למפגשי מרכז

אני יעלה תמונות בהמשך

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקפצה

הרוקפורד נמכר

נוסף גריל 4 מוטות לסאב 10 אינץ, אחד המוטות טיפה רופף, זה לא משמעותי-50 שח

כמה תמונות:

attachment.php?attachmentid=191122&thumb=1&d=1267299385 attachment.php?attachmentid=191120&thumb=1&d=1267299385attachment.php?attachmentid=214514&thumb=1&d=1285262036attachment.php?attachmentid=214515&thumb=1&d=1285262036attachment.php?attachmentid=213707&thumb=1&d=1284410851

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הקפצה

מגיע למפגש בשבת עם הbl והמונו. יש אפשרות החלפה על רדיו דיסק usb או\ו סאב קטן וחלש יותר, אפשר להציע גם החלפות מעניינות על כל שאר המוצרים.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפננט קלארוס + טוויטר L1 V1 ( יותר טוב מהמקורי של הקלארוס ) בני 10 חודשים, בשימוש מועט ( כרגע לא מחוברים )- 1600 שח

סאב FI BL בגודל 15 אינץ כולל כל התוספות ( קירור יותר טוב לסאב, יותר הספק ), 1500rms במצב חדש + תיבה חדשה-2000 שח

סאב אוריון H2 בגודל 10 אינץ, בן 6 שנים, 2000rms ( הוגבר על חצי הספק, סדרה לפני הHCCA ), יש על המברנה כמה שריטות שלא משפיעות על כלום-850 שח

מגבר מונו סאנדאון 1000D בן שנתיים, במצב מצויין יגביר כל סאב בקלות-1100 שח

קומפננט אטון פרו, חברה גרמנית מצויינת, היה בשימוש שנה וחצי (כרגע לא בשימוש) סט של 150 יורו בחו"ל-400 שח

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

גמיש מעט לרציניים. מוצרים איכותיים במצב מצויין, ממליץ לבוא לראות\לשמוע.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה.

אין יותר אפשרות החלפה על רדיו דיסק (קניתי). מיום שני לא זמין ל3 שבועות..

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

קומפננט קלארוס + טוויטר L1 V1 ( יותר טוב מהמקורי של הקלארוס ) בני 10 חודשים, בשימוש מועט ( כרגע לא מחוברים )- 1600 שח

סאב FI BL בגודל 15 אינץ כולל כל התוספות ( קירור יותר טוב לסאב, יותר הספק ), 1500rms במצב חדש + תיבה חדשה-2000 שח

סאב אוריון H2 בגודל 10 אינץ, בן 6 שנים, 2000rms ( הוגבר על חצי הספק, סדרה לפני הHCCA ), יש על המברנה כמה שריטות שלא משפיעות על כלום-850 שח

קומפננט אטון פרו, חברה גרמנית מצויינת, היה בשימוש שנה וחצי (כרגע לא בשימוש) סט של 150 יורו בחו"ל-400 שח

גמיש מעט על כל המוצרים

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קומפננט קלארוס + טוויטר L1 V1 ( יותר טוב מהמקורי של הקלארוס ) בני 10 חודשים, בשימוש מועט ( כרגע לא מחוברים )- 1400 שח

סאב FI BL בגודל 15 אינץ כולל כל התוספות ( קירור יותר טוב לסאב, יותר הספק ), 1500rms במצב חדש + תיבה חדשה-1800 שח

סאב אוריון H2 בגודל 10 אינץ, בן 6 שנים, 2000rms ( הוגבר על חצי הספק, סדרה לפני הHCCA ), יש על המברנה כמה שריטות שלא משפיעות על כלום-750 שח

גמיש מעט על כל המוצרים

לא לדבר סתם באוויר, מי שרציני שיבוא לראות\לשמוע\לבדוק את המוצרים. סאבים, מונו וקומפננט מהטובים שיש כמעט ללא שימוש עקב חוסר זמן.

מי שמעוניין לשמוע את הבי אל על המונו שידבר איתי היום, יש סיכוי שאגיע למפגש.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונו נמכר, ברכות לקונה.

תמונה של הבי אל עם התיבה החדשה ( לא היה לי אבטיח לקנה מידה..)

IMG_1339.jpg

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה

הקומפננט מחובר כרגע ואפשר לבוא לשמוע. אפשר גם לראות מה הbl מסוגל לעשות בגישור על 320rms ממגבר 4 ערוצים..

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפננט קלארוס + טוויטר L1 V1 ( יותר טוב מהמקורי של הקלארוס ) בני שנה, בשימוש מועט - 1400 שח

סאב FI BL בגודל 15 אינץ כולל כל התוספות ( קירור יותר טוב לסאב, יותר הספק ), 1500rms במצב חדש + תיבה חדשה, מוגבר כרגע על סאנדאון100.4 בגישור-1800 שח

סאב אוריון H2 בגודל 10 אינץ, בן 6 שנים, 2000rms ( הוגבר על חצי הספק, סדרה לפני הHCCA ), יש על המברנה כמה שריטות שלא משפיעות על כלום-750 שח

גריל 4 מוטות לסאב 10 אינץ- 50 שח

גמיש מעט על כל המוצרים

לא לדבר סתם באוויר, מי שרציני שיבוא לראות\לשמוע\לבדוק את המוצרים. סאבים וקומפננט מהטובים שיש כמעט ללא שימוש עקב חוסר זמן.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קומפננט קלארוס + טוויטר L1 V1 ( יותר טוב מהמקורי של הקלארוס ) בני שנה, בשימוש מועט - 1400 שח

סאב FI BL בגודל 15 אינץ כולל כל התוספות ( קירור יותר טוב לסאב, יותר הספק ), 1500rms במצב חדש + תיבה חדשה, מוגבר כרגע על סאנדאון100.4 בגישור-1800 שח

גריל 4 מוטות לסאב 10 אינץ- 50 שח

גמיש מעט על כל המוצרים

לא לדבר סתם באוויר, מי שרציני שיבוא לראות\לשמוע\לבדוק את המוצרים. סאבים וקומפננט מהטובים שיש כמעט ללא שימוש עקב חוסר זמן.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הקפצה

קלארוס במצב חדש עם טוויטר יותר טוב ב1300 בלבד.

אפשרות החלפה על הBL בסאב 12 אינץ בין 300 ל600 rms בהתנגדות 4 אום ( בתוספת תשלום רצינית מצידכם ).

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הקפצה. מגיע למפגש אם מישהו רוצה משהו ספציפי שידבר איתי לפני.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

איפה כל אוהבי הspl? סאב מהחזקים בארץ ואיכותי ביחס לגודל וההספק במחיר מצחיק(bl 15 ,סרטונים ביוטיוב לא חסר). האוריון עדיף על אידימקס 10, אפשר לבוא ולשמוע..

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...