Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי של בית המצערת- האם צריך לנקות? המלצה על חומרים לניקוי?[שאלה כללית]

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 4985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברשותי גרנדה םונטו 2007 רובוטי 1400 עם 27K ק"מ

עברה טיפול לפני 7000 ק"מ (לפי מה שמופיעה במחשב הרכב - קניתי רק לפני 4000 ק"מ)

היום פתחתי אית בית הפילטר ליראות מה המצב והאם הפילטר במצב טוב ואם לא צריך להחליף והפילטר במצב טוב ובית הפילטר מבפנים ממש מצוחצח בלי זכר לליכלוך או אבק (כניראה הפילטר באמת עושה עבודה טובה :-) )

יש רק עניין קטן, שמתי לב מבחוץ בבסיס של בית הפילטר שמיתחבר למצערת יש הזעה של שמן/חומר שומני חום ובדקתי גם אם מבפנים כך המצב ושהכנסתי יד דרך בית הפילטר לפתח בית המצערת התחושה הייתה דיי מגעילה של המון חומר שומני ודביק בדפנות ששאריות שלה אפשר לראות על האצבע שצילמתי.

האם כדאי לפתוח ולהוריד את בית הפילטר כדי לנקות את בית המצערת? אילו חומרים מומלצים לשימוש ואם יש לכם טיפים אני אשמח!

וגם מה הבעיות שליכלוך כזה יכול ליגרום וגם מה גורם ליצירה שלו ומה עלי לעשות?

תודה מראש!!

DSC00668.JPG

DSC00667.JPG

DSC00666.JPG

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההזעה היא של שמן שמגיע מהנשם של המנוע.

אם אין לך בעיות שאתה מבחין בהם (טורים לא יציבים, נפילת טורים וכו') אל תחפש כאלה.

זה תקין שיש שם שמן בכמות סבירה, קשה לבין מה הכמות אצלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם אתה נוסע כבר 4K ק"מ והפילטר מבריק אז שתי אפשרויות קיימות - או שאתה גר בשוויץ

או שיש לך פילטר גרוע. פילטר שעושה את העבודה שלו בישראל אחרי 4K+ ק"מ יהיה מסריח מבחוץ ונקי כלפי פנים.

2. באופן כללי לא אמור להיות שמן בairbox ברכב שעבר רק 27K ק"מ. אא"כ מילאת שמן מעל ה MAX.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם אתה נוסע כבר 4K ק"מ והפילטר מבריק אז שתי אפשרויות קיימות - או שאתה גר בשוויץ

או שיש לך פילטר גרוע. פילטר שעושה את העבודה שלו בישראל אחרי 4K+ ק"מ יהיה מסריח מבחוץ ונקי כלפי פנים.

2. באופן כללי לא אמור להיות שמן בairbox ברכב שעבר רק 27K ק"מ. אא"כ מילאת שמן מעל ה MAX.

הפילטר לא מבריק רק בית הפילטר ביפנים מבריק- כלומר הפילטר מנקה מצויין ולא ניכנס ליכלוך לחלק הפנימי

רק בדקתי אם הפילטר במצב טוב כי הרכב אכל הרבה אבק של חול בחודשים האחרונים .

אין שמן בבית הפילטר רק בפתח המצערת מבפנים בדפנות.

מבחינת השמן המדיד של השמן מראה שתי בידיוק כמו בתמונה

ככה קיבלתי את הרכב וגובה השמן לא ירד מאז (טוב לא?)

oil.gif

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן באיזור שתיארת תקין בגרנדה פונטו 1.4 בפרט ובמנועים בכלל, גם בק"מ שציינת.

שים לב שברכבך מותקנת מצערת אלקטרונית.

כל הזזה שתבצע בפרפר המצערת כשהרכב כבוי יגרום להוצאתה מכיול וידרוש כיול מחדש במוסך, וחבל.

המצב תקין - סע לשלום.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נאלץ להקפיץ לצערי ביגלל בעיה חדשה!

הדבר שהכי הפחיד אותי בקניית הגרנדה הייתה הסיכון של בעיה בגיר הרובוטי. עכשיו לאחר נסיעה בחזרה מת"א לראשון כקילומטר לפני שהגעתי הבייתה שמתי לב לבעיה מוזרה.

שהתחלתי לינסוע אחרי עצירה ברמזור בזמן העברת הילוכים מ1ל2ל3 כל פעם שהוא מעביר הילוך תוק ניתוק הקלאצ' הסלד קופץ כמו משוגע תוך פחות משניה ל5000~6000 ורק אז הרובוט מחבר שוב את הקלאצ וזי מאוד מוזר לא נעים וגם מסוכן (נותן באיטה! )

רכלומר במצב רגיל הרכב מעביר סביב ה3000 סל"ד את ההילוכים אבל עכשיו שהוא מגיעה ל3000 סלד הוא מנתק קלאצ' מעביר הילוך תוך כדי הסלד עף ל5000 ואז הוא מחבר את הקלאצ' וככה הלאה בכל הילוך !

מה אתם חושבים בעיה?

אני למדתי על ידני וזה כאילו בזמן העברת הילוכים שמנתקים קלאצ אז כאילו נותנים גז ביניים חזק מידי ואז בשילוב הקלאצ' הוא בועט קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויי לי. תפסיק לתעסק במשהו שעובד כמו שצריך, על תיהיה כמוני. אם אצלי עובד הכול אז שום דבר בעצם לא תקין וצריך לפרק משהו,להזיז,לכוון,לרסס,לתפוק,להחליף,לשפץ ומה לא. אז תעשה לעצמך טובה על תיהיה פסיכופט כמוני ותן לרכב לעשות את העבודה שלו.

ובקשר לניתוק קלאץ' לי זה נישמע כמו איזה חיישן שלא עושה את עבודתו או מחשב גיר.

תשמור על הש....רכב, והוא ישמור אלייך :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויי לי. תפסיק לתעסק במשהו שעובד כמו שצריך, על תיהיה כמוני. אם אצלי עובד הכול אז שום דבר בעצם לא תקין וצריך לפרק משהו,להזיז,לכוון,לרסס,לתפוק,להחליף,לשפץ ומה לא. אז תעשה לעצמך טובה על תיהיה פסיכופט כמוני ותן לרכב לעשות את העבודה שלו.

ובקשר לניתוק קלאץ' לי זה נישמע כמו איזה חיישן שלא עושה את עבודתו או מחשב גיר.

אח שלו אין בעיה עם המצערת, הכל בסדר זו רק הייתה שאלה ליידע כללי

הבעיה המטרידה עכשיו זה הבעיה של הגיר כי היא דיי מסוכנת וגורמת לרכב לתת גז חזק מידי .

רציתי לדעת עם מישהו מכיר את התופעה כאן.

אני אראה אם מחר הגיר יחזר לעצמו ובמידה ולא אני אקח אותו כניראה למוסך שממליצים פה - מוסך שימשון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...