Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה לפני קניה כמה דברים לcarpc צריך אותכם

Nati_The_King
שימו לב! השרשור הזה בן 4999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפריטים:

1. מסך LILLIPUT 629GL מחיר: 1000 ש"ח

2. ספק M4-ATX מחיר: 480 ש"ח.

3. כרטיס קול - ASUS Xonar DX מחיר: 350 ש"ח.

4. מקלט GPS USB מדגם GlobalSat BU-353 מחיר: 200 ש"ח

5. מקלט רדיו USB (שבאמת עובד!) - מחיר: 55 ש"ח

6. Bluetooth USB - מחיר: 45 ש"ח

7. כרטיס WIFI של EDIMAX בתצורת PCI - מחיר: 60 ש"ח.

8. כבל מסוכך ואיכותי מאוד DVI-I ל DVI-I באורך 5מ' - 200 ש"ח.

9. כבלים אודיו (3 זוגות של RCA לPL קטן - לכרטיס קול) עם קונקטורים איכותיים, עם סיכוך כפול נגד רעשים. כל אחד באורך

4 מטרים - 350 ש"ח

10. רביעיית מאווררים למארז של THERMALTAKE - 80mm. מחיר 100 ש"ח.

אז ככה אלו הפריטים שבן אדם הציע למכירה אז רק מה שאני זקוק לו(חדשים נפתחו מהקופסא לא היה בהם שימוש)

לגבי המפרט של המחשב עצמו עדיין לא נבחרו בינתיים במקום להזמין מחול הכל בא ליד בלי טרחה רבה אז ככה:

בואו נתרכז על על הדברים החשובים מה אני צריך באמת ומה לא (אני חייל משוחרר מעדיף לחסוך)

מסך-לפי ביקורות וקריאה באינטרנט הבנתי שזה מסך טוב(לא צריך מתאם הוא יהיה בבניה או מסילה)

ספק-לא צריך יותר מזה

כרטיס קול-לא מכיר צריך חוות דעת שלכם או שעדיף לי להזמין audiotrak prodigy 7.1 hifi?

כבלים-מה אני צריך למחשב?כבל5 מטר dvi יש. 3 זוגות 4 מטר RCA לPL (ימוקם בבגז על פלטת מגברים)לכרטיס קול מספיק לי?

מאווררים:אני צריך אותם או שאני אקנה 120mm יש לי 145שח זיכוי ב ksp

מבחינת כבלים מה חסר לי?

פיצ'רים:

מקלט gps-צריך חוות דעת עליו

בלוטוט-לא צריך יותר מזה

דונגל רדיו-שיהיה למרות שלא יעבוד טוב אם הוא עולה 50 שח'

wifi-עדיף usb או pci?

כמובן שיהיה מצלמת רוורס,טלוויזיה

אני רוצה להדגיש שהמחשב יחובר בעתיד הקרוב: למגבר fa475x סאב es300/w3 קומפוננט:דוטק או הייבריד או קלארוס

לכן אני רוצה להודות שגם אני חולה במחלה נדבקתי אני אוהב את זה זה כיף ד''א זאת תיהיה המערכת הראשונה שלי תודה לעוזרים תיראו מה השעה ככה העיניים שלי עכשיו:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחשב ימוקם ליד המגברים אתה לא צריך כבל PL>RCA מטר4.

GPS- סבבה.

כרטיס קו-תלוי כמה ערוצים אתה צריך(עבודה אקטיבית או פאסיבית?).

WIFI-עדיף PCI הקליטה יותר טובה.

בחרת כבר מחשב?

אתה צריך עוד כבלי ומפסקים ללוח בקרה ליד הנהג(אם אתה רוצה)

בשיפוצים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי BT, אתה יכול לקנות בDX דונגל ב2 דולר. ואם ממש להשקיע יש שם אחד ב10~ דולר שהוא גם 2.1+EDR.

לא רק שהם עושים את אותה עבודה בדיוק, מה שאתה קונה בארץ ב45 זה בדיוק אותו זבל סיני.

לגבי WIFI, אין קשר ישיר בין PCI\USB לבין איכות הקליטה. אם אתה רוצה קליטה טובה אתה צריך כרטיס שמשדר בהספק גבוהה (חצי וואט מעולה, וואט זה כבר אובר-קיל, 2 וואט זה אם אין לך רצון להביא ילדים לעולם).

בנוסף לאנטנה שאתה מחבר יש השפעה ישירה על איכות הקליטה והיא נמדדת בDBi. אני אישית ממליץ על כרטיס USB של g.sky חצי וואט, ניתן לקנות אותו בDX בסביבות ה20 דולר והוא עובד מעולה.

לגבי כבל DVI, אני לא יודע אם המסך תומך DVI (אם כן אז אחלה), אבל אם כבר להעביר כבל DVI, הייתי מעביר כבל HDMI שמשאיר מקום להעברת סיגנל אודיו דיגיטלי בעתיד.

מקלט GPS, אני חושב שזה סטנדרט ומה שיש לכולם, לדעתי אפשר לקנות אותו בEBAY בכמה שקלים פחות אם זה חשוב לך.

לגבי טלויזיה, אני מניח שאתה מתכוון לDVB-T, יש בעיה לקלוט את זה בזמן נסיעה, בכל מקרה אני ממליץ לקנות אנטנה איכותית יותר בEBAY, ראיתי שמוכרים אחת באזור ה25 דולר, זה מה שכל המתקינים היום בארץ שמים במכוניות.

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על הכרטיס קול?או שעדיף את הדגם של asus dx2 ? יש לי 145 שקל הנחה בKsp עם ההנחה זה יצא סביר

מבחינת הספק הספק יתאים לכל הדרישות שלי?

גיל בקשר לכבלים וכפתורים מקדימה ובקרה usb pl

איפה אני משיג דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאיבגני אמר(או יותר נכון רשם)כל הציוד שאתה צריך ללוח בקרה,אתה יכול להשיג בכל חנות אלקטרוניקה.

בשיפוצים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר תוכל לפרסם לינק לכ. רשת האלחוטי ב-DX ? כמו כן איזו אינטנה חיברת? איפה מיקמת אותה? אני מחפש אנטנה פנימית חזקה אבל שלא תיראה לעין..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מתעלק על השירשור..

רציתי לשאול אתכם האם אני אוכל להשתמש במקלט GPS הזה ברכב עם CARPC:

http://www.gpsnow.co.il/Product.asp?Pid=678&Cat2Cat1ID=4&Cat2ID=0&aff=Zap&lang=HE

תודה

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו מה אתם אומרים על המארז הזה?

http://img10.imageshack.us/f/98336532.jpg/

יספיק לי?

או זה?

http://hosting.superhighoutput.com/yamahasho/Computers/NSK2480/img_8239.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לך?

אותה טכנולוגיה כמו ה-SiRF lll )BU353) בפי 3 במחיר.

כן,רק שכבר יש אצלי את המקלט הזה,אני לא צריך לקנות.

מה אומרים זה מתאים? או שאפשר להתאים?

זה עובד לי מצוין עם איפון\איפוד ובעבר גם עבד על פלאפון כשעוד היו את התוכנות ניווט בפלאפונים(היום לא משתלם כבר ,שיש בחינם:))

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עם זה דרייברים:| זה פשוט מקלט בלוטוס שמראה מיקום עצמי,ע"י הטענה של מצת הרכב.

יש אפשרות להפעיל את זה עם תוכנת GPS ב CARPC?

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחרתה לוח אם + קירור ושאר ירקות? כי תמונה ראשונה זה של מארז HTPC גבוה ושני הוא הרבה יותר קטן. שני מיועד ללוחות MINI או PICO.

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...