Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח חניה ללא פתק ביד

שימו לב! השרשור הזה בן 4975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מחוק העזר בת ים

. )א( לא יעצור אדם רכב, לא יעמידנו, לא יחנהו ולא ישאירנו עומד, כולו או חלק ממנו, באחד המקומות המנויים להלן, אלא לשם מניעת תאונה או לשם מילוי אחר הוראה מהוראות חוק עזר זה או אם סומן בתמרור אחרת; ואלה המקומות:

)1( בצד שמאל של הדרך, אלא אם כן הכביש הוא חד-סטרי או בניגוד לכיוון הנסיעה; לענין פסקה זו, לא יראו כביש חד-סטרי כביש שהוא חלק מדרך המחולקת על ידי שטח הפרדה;

)2( על מדרכה, למעט במקום שהותר לכך לפי הוראות סעיף 2)ג(, ובלבד שבעצירת אופניים, העמדתם או החנייתם על המדרכה אין הפרעה לתנועה ונותר מעבר להולכי רגל;

)3( בתוך צומת או בתחום שנים עשר מטרים ממנו, פרט לקטע שסימנה רשות תימרור, בתמרור או בסימון על אבני השפה, שמותר לחנות בו;

)4( במקום כניסה לשטח המיועד לכלי רכב, פרט להעלאת נוסעים והורדתם;

)5( בתחום שני מטרים מברז כיבוי )הידרנט(, כאשר התחום מסומן בסימון על המדרכה או על שולי הכביש או על שניהם, כפי שקבעה רשות התימרור המרכזית;

)6( בתוך מעבר חציה או תחום שנים עשר מטרים לפניו;

)7( בתחום שנים עשר מטרים לפני קו עצירה;

)8( בכביש, לרבות שולי הדרך, שבו קיים בכיוון הנסיעה נתיב אחד בלבד המסומן בקו הפרדה בלתי מרוסק;

)9( בצד רכב אחר העומד או חונה בצדה של הדרך;

זה מתקנות התעבורה

מקומות אסורים בעצירה, בהעמדה ובחניה

72. (א) לא יעצור אדם רכב, לא יעמידנו, לא יחנהו ולא ישאירנו עומד, כולו או חלק ממנו, באחד המקומות המנויים להלן, אלא לשם מניעת תאונה או לשם מילוי אחרי הוראה מהוראות תקנות אלה או אם סומן בתמרור אחרת; ואלה המקומות:

(1) בצד שמאל של הדרך אלא אם הכביש הוא חד-סטרי, או בניגוד לכיוון הנסיעה; לענין תקנת משנה זו לא יראו ככביש חד-סטרי כביש שהוא חלק מדרך המחולקת על ידי שטח הפרדה

(2) על שביל אופניים מסומן בתמרור, ובלבד שמותר לעצור אופניים, להעמידם או להחנותם במדרכה או בשביל כאמור אם אין בכך הפרעה לתנועה;

(2א) על מדרכה, למעט במקום שהוסדר להעמדת רכב והחנייתו לפי חוק עזר שהותקן על פי סעיף 77 לפקודה ובלבד שנותר מעבר להולכי רגל;

(3) בתוך צומת או בתחום שנים עשר מטר ממנו, פרט לקטע שסימנה רשות תימרור, בתמרור או בסימון על אבני השפה, שמותר לחנות בו;

(4) במקום כניסה לשטח המיועד לכלי רכב, פרט להעלאת נוסעים והורדתם;

(5) בתחום שני מטרים מברז כיבוי (הידרנט) כאשר התחום מסומן בסימון על המדרכה או על שולי הכביש או על שניהם, כפי שקבעה רשות התימרור המרכזית;

(6) בתוך מעבר חציה או בתחום שנים עשר מטר לפניו;

(7) בתחום שנים עשר מטר לפני קו עצירה;

( בתחום הדרך מעשרים מטרים מהפס הקרוב ביותר של מפגש מסילת הברזל עד עשרים מטרים אחרי המפגש;

(9) בכביש, לרבות שולי הדרך, שבו קיים בכיוון הנסיעה נתיב אחד בלבד המסומן בקו הפרדה בלתי מרוסק;

(10) בצד רכב אחר העומד או חונה בצדו של הדרך;

בחנ"א סעיף 5969 250 ש"ח אפס נקודות מתייחס לסעיף קטן 10 המוכחל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם יש

אין רשות מקומית שתפספס מקור הכנסה כזה.

כולל חניה כפולה.

ישה, אתה מסתובב סביב הזנב.

לא כתבתי שיש או אין בבת-ים. מדברי עלה שהדבר דורש בדיקה.

אז בדקת ויש בבת-ים - יופי טופי. זה עדיין לא אומר שיש בכל רשות מקומית. (ולגופו של ענין, זה מצמצם לפותח השירשור אפשרויות הגנה).

העובדה שמיחזרת פעם שניה את אותה התשובה מעידה שאתה בורח מלהתמודד עם המשפט:

אין רשות מקומית שתפספס מקור הכנסה כזה.

אני יודע לקרוא קישורים, כך שהפריסה וציטוט תוכנם נועדה כנראה להסוות את חוסר ההתייחסות שלך לעיר חולון.

האם חשבת שבתוך עודף מידע שממוחזר פעם שניה בתגובה 16 (ולכן אינו רלוונטי ואינו מחדש), לא אבחין שהעיר חולון לא הוזכרה שם ?

אה - יכול להיות שאתה טועה ? להודות בטעות זה יותר פשוט מאשר לצאת בתופים ומחולות.

זה שהאיסור כתוב בחוקי תעבורה לא נותן לפקח עירוני שום סמכות - זה נותן למשטרה סמכות.

כדי שפקח עירוני בעיר אחרת יוכל לרשום דו"ח על "חניה כפולה", הוא צריך סעיף בחוקי עזר עירוניים.

מיותר היה שתצטט את חוקי העזר של בת-ים ואת תקנות התעבורה - הם לא מקנים סמכות לפיקוח העירוני בחולון.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא עמדתי לצד רכב חונה, אלא לצד מדרכה בלבד.

אם אדון פקח רוצה להאשים רכב בחניה כפולה, שיתכבד ויצלם אותו חונה בצמוד לרכב אחר. העובדה כי צילם רק את קדמת הרכב וגם זה בזוית של מהמדרכה כלפי הכביש, מעידה כי הפקח חיפש דרך להכניס דו"ח, אחרת היה מצלם מהכביש אל המדרכה כדי להראות את החניה הכפולה אפילו במעט.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

לא כתבתי שיש או אין בבת-ים, אז לפני שאתה קופץ, קרא שוב את אשר כתבתי.

מה שאתה מגדיר כחניה כפולה - מוגדר בחולון כחסימת נתיב נסיעה או הפרעה לתנועה ולכן הטיפול הוא משטרתי ולא עירוני.

אני יותר מאשמח שתחפש ותמצא איפה קיים סעיף שכזה בחוקי העזר של חולון - אני סומך על חיפושיך ועל-כך שתרצה לצאת צודק ותוכיח שקיים (אתה פשוט חוסך לי זמן ומאפשר לי לראות בינתיים סרט מעניין).

.

אמיר

צר לי עליך

כל מה שכתוב באדום לא היה בהודעה המקורית שלך אלא הוסף על ידך לאחר מכן.

ולכן כאשר כתבת שזה מוגדר כחסימת נתיב וכו' הבאתי את חוק העזר של בת ים את תקנות התעבורה ואת החנ"א.

כי הרי דיברנו על בת ים הלא כן??

ועוד שאלתי בהודעה משעה 14.57 שלי תן שם של רשות .

כי שכנתה של בת ים זו גם תל אביב.

ושם כידוע לך יש גם יש.

מקווה שניהנת מהסרט.

אני מסגנון הודעתך ממש לא.

וכדי שתהיה מבסוט אכן יש רשויות מקומיות שלא עידכנו את חוקי העזר שלהם בנוגע לחניה, כדוגמת חולון.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר

אין לך דו"ח ביד אז תירגע.

וכאשר יהיה לך אז נדבר.

קרא את הודעותי בשרשור.

מקווה שתלמד דבר מה מהם.

דבר אחד אני מציע לך .

לא לרוץ לבית משפט.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

חולון הוזכרה בתגובה.

רק אח"כ הוספתי את הפיסקה עם "אני יותר מאשמח..." אך תוספת זאת אינה רלוונטית אלא קריאה לאתגרך.

כנראה שבלהט התוכחה התעלמת מכך או כי זה פשוט היה נוח להתעלם ולכתוב תגובה ממוחזרת למען לא ישימו לב שהקביעה שלך אינה מדוייקת.

מי שמך לקבוע שחולון לא עידכנה את חוקי העזר שלה ? אולי היא עידכנה אותם כך שסעיף זה לא יופיע.

נ.ב. בחולון, ראש העיר הנוכחי מזה 17 שנה, ביטל את הסדרי החניה בתשלום והחניה בכל העיר היא חינם בכחול לבן. (למעט חניון פרטי).

גם בלי מקור הכנסה מהסדרי חניה, העיר מתנהלת עם קופה מלאה וללא גרעונות. יכול להיות שיש ראשי עיר שיכולים ללמוד משהו ממנו. (אולי למשל לבטל את סעיף החניה כפולה :-P ).

שוב טעית וכדי לתקן את שגיאתך צריך לכתוב -

יש רשות מקומית שתפספס מקור הכנסה כזה.
והרשות המקומית הזאת, מתנהלת מצויין.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמך .

.

אני מבין שאתה לומד מהר.

כיוון שאין לי או לך איך להוכיח את זה נשאיר את זה כך.

אתה חולוני במקרה?

ואכן יש לה ראש עיר מצויין.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...