Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח חניה ללא פתק ביד

שימו לב! השרשור הזה בן 4964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היתי היום בבת ים, פקח חניה החליט שאני על חניה כפולה (למרות שלא היתי בכלל אלא עצרתי בצד הדרך ליד מדרכה), חסם לי את הנתיב, הוציא מצלמה וצילם. אמר שהדוח כבר יגיע אלי לבית, 250 שקלים.

כאשר הוא חסם לי את הנתיב, ביצעתי נסיעה לאחור, הפעלתי איתות ופניתי לנתיב השמאלי (כדי לעקוף אותו וגם כדי לא לתת לו לצלם), בזמן שהרכב כבר היה באלכסון תוך כדי כניסה לנתיב השני, הוא הצליח לצלם את הלוחית רישוי בלבד.

האם יש מה לעשות נגד פקח סורר עם אגו פגוע?

האם בהתאם לתנאים (צילם רק לוחית רישוי בלבד), אני יכול לטעון שאין שום הוכחה שהחנתי במקום והפרעתי לתנועה כמו שהוא טוען? הרי צילם רק לוחית רישוי בלבד, ולצלם לוחית אפשר גם של רכב שחנה כחוק.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים לא קיבלת כלום.

ייתכן והוא יוסיף גם בריחה מזירת הפשע נסיון דריסה ונהיגה בצורה מסוכנת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עדה לכל הארוע (אם אמא שלי יכולה להחשב בתור עדה ולא יפסלו את זה ממניעים אישיים)

אני בודק מעכשיו מה האפשרויות שלי הלאה למקרה שהוא יחליט לעשות צעד

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתי היום בבת ים, פקח חניה החליט שאני על חניה כפולה (למרות שלא היתי בכלל אלא עצרתי בצד הדרך ליד מדרכה), חסם לי את הנתיב, הוציא מצלמה וצילם. אמר שהדוח כבר יגיע אלי לבית, 250 שקלים.

כאשר הוא חסם לי את הנתיב, ביצעתי נסיעה לאחור, הפעלתי איתות ופניתי לנתיב השמאלי (כדי לעקוף אותו וגם כדי לא לתת לו לצלם), בזמן שהרכב כבר היה באלכסון תוך כדי כניסה לנתיב השני, הוא הצליח לצלם את הלוחית רישוי בלבד.

האם יש מה לעשות נגד פקח סורר עם אגו פגוע?

האם בהתאם לתנאים (צילם רק לוחית רישוי בלבד), אני יכול לטעון שאין שום הוכחה שהחנתי במקום והפרעתי לתנועה כמו שהוא טוען? הרי צילם רק לוחית רישוי בלבד, ולצלם לוחית אפשר גם של רכב שחנה כחוק.

1. איך אתה יודע שהעבירה עליה נכתב הדו"ח הוא חניה כפולה?

2. אם לא עברת עבירה - מה אכפת לך שיצלם אותך? הצילום יהווה הוכחה שלא ביצעת עבירה, ומכתב רשום אחד יגרום לביטול הדו"ח.

3. איך אתה יודע שצילם את לוחית הזיהוי ולא שום דבר אחר?

4. בכלל - אם כבר ניהלת שיחה עם הפקח איני רואה כל הגיון בהתנהגותך שכן ההליך שלו כבר התחיל, והפקח יסיים אותו. את הדו"ח תקבל לביתך בעוד כמה חודשים, כך שההתנהלות שלך לביטולו תתחיל באיחור ועם פחות זמן עד שיתחיל לצבור תוספות לקנס.

ושאלת תם לישה - האם פקח יכול לפעול לגבי העבירות שציינת, פרט להגשת תלונה למשטרה? האם לפקח מותר לבצע עבירות תנועה על מנת לרשום דו"ח? האם עדות של פקח בבית המשפט נחשבת יותר אמינה או בעלת משקל גדול יותר מזו של אזרח מן השורה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. . את הדו"ח תקבל לביתך בעוד כמה חודשים, כך שההתנהלות שלך לביטולו תתחיל באיחור ועם פחות זמן עד שיתחיל לצבור תוספות לקנס.

ושאלת תם לישה - האם פקח יכול לפעול לגבי העבירות שציינת, פרט להגשת תלונה למשטרה? האם לפקח מותר לבצע עבירות תנועה על מנת לרשום דו"ח? האם עדות של פקח בבית המשפט נחשבת יותר אמינה או בעלת משקל גדול יותר מזו של אזרח מן השורה?

תשובות תם

כל עוד אין לו ביד את הדו"ח מכונת הזמן לא פועלת

פקח שעבר הכשרה מתאימה ( להלן פקח פיקח ):lol:כמוהו כשוטר לכל דבר, ולכן יכול להעביר את הפרטים למשטרה כדי שיפעלו בנושא, והוא לפחות בעיני בית המשפט נחשב יותר מהאזרח הפשוט

. (א) עובר דרך חייב לציית –

(1) להוראות שנותן שוטר במדים, שוטר שהזדהה בתעודת מינוי, או אדם הנמנה עם הג"א כשהוא בתפקיד רשמי בפועל מטעם משטרת ישראל ובמדים, או שיש עליו סימן זיהוי חיצוני בולט אחר שאושר, או שוטר צבאי במדים או פקח עירוני במדים שהוא עובד רשות מקומית שהוסמך בידי מפקד מחוז או ראש אגף התנועה במשטרת ישראל לאחר שקיבל הכשרה מתאימה (בתקנה זו – פקח עירוני);

ודרך אגב גם אזרח יכול להתלונן במשטרה על עבירות תנועה שנעשו לעיניו. המשטרה לא עושה אם התלונה בד"כ כלום כי זו מילה של אזרח מול מילה של אזרח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. אם לא עברת עבירה - מה אכפת לך שיצלם אותך? הצילום יהווה הוכחה שלא ביצעת עבירה, ומכתב רשום אחד יגרום לביטול הדו"ח.

3. איך אתה יודע שצילם את לוחית הזיהוי ולא שום דבר אחר?

4. בכלל - אם כבר ניהלת שיחה עם הפקח איני רואה כל הגיון בהתנהגותך שכן ההליך שלו כבר התחיל, והפקח יסיים אותו. את הדו"ח תקבל לביתך בעוד כמה חודשים, כך שההתנהלות שלך לביטולו תתחיל באיחור ועם פחות זמן עד שיתחיל לצבור תוספות לקנס.

1. הוא דאג לתת גז מהר ולבוא לידי להגיד לי שזה חניה כפולה 250 שקלים, רק כדי להראות שיש לו יותר גדול

2. הוא אכפת לי כי דבר ראשון הוא חוצפן ולא אתן לו את התענוג, דבר שני לא יודע מה הוא מסוגל לעשות מאחורי הקלעים כדי להצדיק כזה דבר ואני רוצה לתת לו כמה שפחות סיכויים

3.ראיתי לאן הוא כיוון את המצלמה

4.אדון פקח התעצבן במהלך השיחה ולא ראיתי לנכון לתת לו את התענוג לצלם את הרכב סתם להנאתו, לפחות כרגע יש לו אולי תמונה מטושטשת שאיתה אני אוכל להתמודד מאוחר יותר (בתקווה שזה המצב), וגם תמונה רק של חזית הרכב על הכביש ולא שום דבר אחר

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כך! האם תוכל לענות על כך?

היכן זה היה בבת ים אם אתה זוכר (רחוב וכתובת), כך שיהיה ניתן לבדוק אם יש סימון על הכביש ו/או תמרור שמורה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הוא דאג לתת גז מהר ולבוא לידי להגיד לי שזה חניה כפולה 250 שקלים,

3.ראיתי לאן הוא כיוון את המצלמה

4.אדון פקח התעצבן במהלך השיחה ולא ראיתי לנכון לתת לו את התענוג לצלם את הרכב סתם להנאתו, לפחות כרגע יש לו אולי תמונה מטושטשת שאיתה אני אוכל להתמודד מאוחר יותר (בתקווה שזה המצב), וגם תמונה רק של חזית הרכב על הכביש ולא שום דבר אחר

בדיוק כך! האם תוכל לענות על כך?

היכן זה היה בבת ים אם אתה זוכר (רחוב וכתובת), כך שיהיה ניתן לבדוק אם יש סימון על הכביש ו/או תמרור שמורה משהו.

הצילום הוא רק עזר . גם בלי צילום יוכלו להרשיע אותך, אז תפסיק להיות פופאי.

טרונצו.

מה משנה הרחוב ומה הסימון על הכביש או התמרור.

כלום .למה?

כי העבירה לפחות על פי תומר זו חניה כפולה ועל העבירה הזו אין תמרור .

זה מילה / צילום של הפקח מול המילה של תומר.

וכך יאמר הפקח.

באתי לבצע את העבודה , הנהג נתן רברס , וברח , בעשותו כך כמעט ודרס אותי, לכן גם הצילום יצא מטושטש או לא יצא בכלל, ולכן גם לא ניתן הדו"ח לנהג ביד כבוד השופט.

צפה ליחס "אוהד" מהשופט, אחרי משפט שכזה.

ואמא שלך רק יכולה לאשר כי אכן זה מה שהיה.

לרעתך היא יכולה לפעול, לטובתך הרבה פחות כי היא אמא שלך והיא עדה לא נייטרלית. מצחיק אבל ממש כך.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משנה, בגלל שעל פי מה קבע תומר שהעבירה היא על חניה כפולה? (על סמך משפט שנזרק לו מהחלון? ואולי הוא לא שמע טוב בזמן שהוא מיהר לנוס מהמקום)

הרי הוא עצמו מעיד שהוא לא חנה בחנייה כפולה, מכאן שאולי מדובר על חנייה/עצירה במקום אסור (או השד יודע מה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים לא קיבלת כלום.

ייתכן והוא יוסיף גם בריחה מזירת הפשע נסיון דריסה ונהיגה בצורה מסוכנת

משנה, בגלל שעל פי מה קבע תומר שהעבירה היא על חניה כפולה? (על סמך משפט שנזרק לו מהחלון? ואולי הוא לא שמע טוב בזמן שהוא מיהר לנוס מהמקום)

הרי הוא עצמו מעיד שהוא לא חנה בחנייה כפולה, מכאן שאולי מדובר על חנייה/עצירה במקום אסור (או השד יודע מה).

קרא את הודעתי הראשונה

תומר החמוד "מבלבל" לנו במוח על דבר שאולי לא נולד.

יקבל דו"ח נדע על מה, אז אפשר יהיה לייעץ מבלי צורך לנחש

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שבחוקי העזר של בת-ים יש סעיף לגבי חניה כפולה.

אם אכן אין סעיף שכזה, תאורטית יכולת לחנות בחניה כפולה שלישית ומרובעת ולחסום תנועה, והפקח לא בדיוק יכול לעשות משהו עם זה.

בהנחה שאין סעיף כזה בחוקי העזר העירוניים, לכל היותר הפקח יכול לצלם ולהעביר את הצילום למשטרה כפי שכל אזרח יכול לצלם ולהעביר למשטרה. (בד"כ מילה של פקח שווה יותר ממילה של אזרח).

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שבחוקי העזר של בת-ים יש סעיף לגבי חניה כפולה.

אם אכן אין סעיף שכזה, תאורטית יכולת לחנות בחניה כפולה שלישית ומרובעת ולחסום תנועה, והפקח לא בדיוק יכול לעשות משהו עם זה.

בהנחה שאין סעיף כזה בחוקי העזר העירוניים, לכל היותר הפקח יכול לצלם ולהעביר את הצילום למשטרה כפי שכל אזרח יכול לצלם ולהעביר למשטרה. (בד"כ מילה של פקח שווה יותר ממילה של אזרח).

.

יש גם יש

אין רשות מקומית שתפספס מקור הכנסה כזה.

כולל חניה כפולה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

יכול להיות שבבת-ים יש (ויכול להיות שאין). לא בכל רשות מקומית יש ולכן כדאי לבדוק.

בשכנתה של בת-ים - אין.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם יש

אין רשות מקומית שתפספס מקור הכנסה כזה.

כולל חניה כפולה.

ישה,

יכול להיות שבבת-ים יש (ויכול להיות שאין). לא בכל רשות מקומית יש ולכן כדאי לבדוק.

בשכנתה של בת-ים - אין.שם של רשות

.

בבקשה

http://www.moin.gov.il/Apps/PubWebSite/MIMunLaw.nsf/ShowLawsByPlace?OpenAgent&unid=E9FA98290AC0B5A5422569CD004136FEgetFlag=YES&getFlag=YES

וכאשר אני כותב יש ,אז זה לאחר בדיקה .הגיע הזמן שתלמד:-D

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,

לא כתבתי שיש או אין בבת-ים, אז לפני שאתה קופץ, קרא שוב את אשר כתבתי.

מה שאתה מגדיר כחניה כפולה - מוגדר בחולון כחסימת נתיב נסיעה או הפרעה לתנועה ולכן הטיפול הוא משטרתי ולא עירוני.

אני יותר מאשמח שתחפש ותמצא איפה קיים סעיף שכזה בחוקי העזר של חולון - אני סומך על חיפושיך ועל-כך שתרצה לצאת צודק ותוכיח שקיים (אתה פשוט חוסך לי זמן ומאפשר לי לראות בינתיים סרט מעניין).

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...