Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, יולי - אוקטובר 2010, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 3234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Chevy Van, הדגם שקדם לוואנדורה, איזור שנת 1970 או קצת לפני.

תקוע במקום הזה כבר הרבה מאוד זמן, קודם עמד בחוץ. לפני כחצי שנה התחלו לבנות שם ודחפו אותו למקום הנוכחי, ביחד עם שאר הגרוטאות שיש שם.

זה אותו האחד עם כמות הוונטות בפנים?:lol:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 681
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Chevy Van, הדגם שקדם לוואנדורה, איזור שנת 1970 או קצת לפני.

תקוע במקום הזה כבר הרבה מאוד זמן, קודם עמד בחוץ. לפני כחצי שנה התחלו לבנות שם ודחפו אותו למקום הנוכחי, ביחד עם שאר הגרוטאות שיש שם.

חבל!!!!! דווקא נראה שיש גם גרוטאות שוות וברות תיקון.

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל!!!!! דווקא נראה שיש גם גרוטאות שוות וברות תיקון.

איזה עוד גרוטאות יש שם חוץ משבי וואן וטרנספורטר?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר מעניין.

יש מיצובישי L300 אחת או שניים, דייהטסו שרייד מהדגם של 88-93, פעם הייתה סוברית אבל היום היא כבר לא שם, פיאט דוקאטו שנראה בתמונה ומספר קטנועים מפורקים.

זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר מעניין.

יש מיצובישי L300 אחת או שניים, דייהטסו שרייד מהדגם של 88-93, פעם הייתה סוברית אבל היום היא כבר לא שם, פיאט דוקאטו שנראה בתמונה ומספר קטנועים מפורקים.

זהו.

תודה.

אכן אין שם שום דבר מעניין למעט השברולט שלצערי לא נראה לי שמישהו יקח על עצמו כזה פרוייקט.

רק אני לא מבין איך דיירי הבניין סובלים את כל הגרוטאות האלה?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

אכן אין שם שום דבר מעניין למעט השברולט שלצערי לא נראה לי שמישהו יקח על עצמו כזה פרוייקט.

דווקא זה לא נראה פרוייקט רציני לשפץ את השברולט הזאת, היא נראת בסדר גמור (לפחות בתמונה) וראיתי רכבים במצב הרבה יותר גרוע שעברו שיקום ושיפוץ.

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

חחח

איזה ברירה יש להם??? מה כבר הם יכולים לעשות?

זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי.

פושעים ניזונים מסלחנותה של החברה הסובלנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא זה לא נראה פרוייקט רציני לשפץ את השברולט הזאת, היא נראת בסדר גמור (לפחות בתמונה) וראיתי רכבים במצב הרבה יותר גרוע שעברו שיקום ושיפוץ.

נכון בתמונה הרכב נראה טוב מאוד, אבל אין הרבה אנשים שרוצים לשפץ מסחריות (למעט טרנפורטר וטרנזיט ודור 1)

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שנדלקתם על הוואן הזה.

הנה תמונה נוספת שלו, שצולמה לפני כשנתיים, אז עוד עמד מחוץ לבית.

רכב מסחרי סגור ולא סקסי במיוחד.

נו, נניח שיפצת, מה האלה?

להעביר סחורה אי אפשר, לטייל עם משפחה/חברים אי אפשר (שתי מקומות ישיבה בלבד, מנוע באמצע), אייקון מוטורי זה לא, הילה מיוחדת סביבו אין, לא מסמל משהוא מיוחד עבור מרבית האנשים, יוצר בתצורה זו רק 3-4 שנים, כך שחלקים אני מניח שגם אין יותר מידי אפילו בארה"ב.

אז מה הטעם ?

1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי, יכול להיות שאתה מפספס את מהות ההובי?

תמיד יהיה מישהו שיהיה מקושר לרכב שהוא "אייקון מוטורי זה לא, הילה מיוחדת סביבו אין, לא מסמל משהוא מיוחד עבור מרבית האנשים, יוצר בתצורה זו רק 3-4 שנים". לצד ה"לא" יש זכרונות ילדות, רכב של ההורים וכו'. האהבה לענתיקות זה מדע בלתי מדוייק בעליל.

תקרא כאן מה שאני חויתי בדיוק באותה נקודה.

http://www.5club.org.il/articles/article_1.asp

והנה תמונת שברולט דומה אצל אספן בארה"ב. יש להם מועדון משלהם לדגם הזה שיוצר בשנים 1964 - 1970

http://www.vcvc.org/

c69c.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי, יכול להיות שאתה מפספס את מהות ההובי?

אני לא מפספס את מהות ההובי, ומה שאני כתבתי מתייחס לרכב הספציפי הזה (דגם מסחרי סגור) ולא לוואנים ישנים בכלל.

כמה וואנים אספנות סגורים, שהם לא פולקסווגן טרנספורטר אתה מכיר בארץ? יש אולי 2-3, כלומר רוב האנשים שמסתובבים בתחום הזה חושבים כמוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...