Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי תאונה,מבקש עזרה לגבי תיקון הרכב והערכת נזקים BMW 318I 1992

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 5052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

רכב שראה ג'יפ של מג"ב בלם בחוזקה אני הייתי על 40 קמ"ש בערך,הוא נכנס בג'יפ מג"ב ואני נכנסתי בו, או יותר נכון בוו גרירה שלו, זה היה טויטוה היילקס,לו לא קרה כלום {מאחuרה,מקדימה לא עניין אותי},הרכב שלי חטף יותר.

הרדיאטור לפי דעתי נפגע,התחילו לנזול מים ממנו,לא השפריץ כמו גרניק אבל טיפטף בנדיבות.

אני לא מצליח לפתוח את מכסה המנוע בגלל המכה ואשמח אם מישהו יעזור לי איך לפתוח אותו בכדי לדעת מה עוד נפגע {אני מקווה מאוד שהרדיאטור של המזגן לא נפגע כי זה המון כסף,נכון?}

כמו כן,אם יש למישהו חלקים משומשים אני אשמח לקנות ממנו {פגוש בעיקר}

אם מישהו יכול להעריך את הנזק ועלות כספית משוערת (בכדי שאדע כמה כסף להכין) אני אודה מאוד.

תודה על עזרתכם

שבת שלום לכולם

bmw318im40e36 001.jpg

bmw318im40e36 002.jpg

bmw318im40e36 003.jpg

bmw318im40e36 004.jpg

bmw318im40e36 005.jpg

bmw318im40e36 006.jpg

e36.jpg

e362.jpg

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טמבון קידמי וגם מסכה קידמית (גריל) בטוח צריך להחליף. אני ממליץ להתחיל לחרוש פירוקיות. אניחושב שגם צריך למתוח לך את הפח חזית. זה הפח שהמנועול מכסה מנוע מתחבר אליו.

הרצועה שלך גם נראת כאילו היא לא ישרה, תבדוק שהנכל בסדר שם ושלא נפגע משהו מבפנים. הייתי ממלית לך לגרור.

יש לך ביטוח מקיף?

במידה והטויטה נתקעה ראשונה בג'ף מג"ב ורק אז אתה נכנסת בה, אז סביר להניח שאתה יכול להאשים את הטויוטה בבית משפט ולקבל את כספך חזרה.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והטויטה נתקעה ראשונה בג'ף מג"ב ורק אז אתה נכנסת בה, אז סביר להניח שאתה יכול להאשים את הטויוטה בבית משפט ולקבל את כספך חזרה.

לא ממש וככל הנראה - ממש לא.

שמירת מרחק היתה צריכה להתבצע גם על ידו.:roll:

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טמבון קידמי וגם מסכה קידמית (גריל) בטוח צריך להחליף. אני ממליץ להתחיל לחרוש פירוקיות. אניחושב שגם צריך למתוח לך את הפח חזית. זה הפח שהמנועול מכסה מנוע מתחבר אליו.

הרצועה שלך גם נראת כאילו היא לא ישרה, תבדוק שהנכל בסדר שם ושלא נפגע משהו מבפנים. הייתי ממלית לך לגרור.

יש לך ביטוח מקיף?

שלום.

כול הכבוד על הידע הרחב בנושא הביטוח!

מה דעתך אולי הא BMW יצטרך לשלם את הנזק לכול המכוניות ולמה?

אי שמירת מרחק. בעל הטויוטה יגיד שהוא בלם והBMW דחף אותו לתוך הגיפ'.

לידעתך מי שאשם זה הBMW . כן צודק או לא צודק זה החוק.

סביר להניח שיש לו ביטוח צד ג' כי אם אין לו ג' ויש לו רק חובה

חבוב שישחיז טוב טוב את הארנק כי יצטרך לשלם את הנזק גם של הטויוטה וגם של הגיפ'.

ואלו היו 30 שניות על ביטוח.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

רכב שראה ג'יפ של מג"ב בלם בחוזקה אני הייתי על 40 קמ"ש בערך,הוא נכנס בג'יפ מג"ב ואני נכנסתי בו, שבת שלום לכולם

אהלן בני, אני כתבתי את מה שכתבתי, מכיוון שהבחור תיאר כאן סדר פעולות. מתוכו ניתן להבין שהטויוטה נכנסה ראשונה בג'יף מג"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן בני, אני כתבתי את מה שכתבתי, מכיוון שהבחור תיאר כאן סדר פעולות. מתוכו ניתן להבין שהטויוטה נכנסה ראשונה בג'יף מג"ב.

שלום.

כול הכבוד על הידע הרחב בנושא הביטוח!

מה דעתך אולי הא BMW יצטרך לשלם את הנזק לכול המכוניות ולמה?

אי שמירת מרחק. בעל הטויוטה "יגיד" שהוא בלם והBMW דחף אותו לתוך הגיפ'.

לידעתך מי שאשם זה הBMW . כן צודק או לא צודק זה החוק.

סביר להניח שיש לו ביטוח צד ג' כי אם אין לו ג' ויש לו רק חובה

חבוב שישחיז טוב טוב את הארנק כי יצטרך לשלם את הנזק גם של הטויוטה וגם של הגיפ'.

ואלו היו 30 שניות על ביטוח.

אתה תם אם אתה מאמין שבעל הטויוטה יגיד שהוא ניכנס קודם.

אתה צריך להבין שאם בעל הטויוטה יגיד את זה אז הוא מטומטם כי חברת הביטוח שלא תואכל אותו בלי מלח.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר הייתי מעורב בתאונת דרכים דומה, רק שאני הייתי הראשון בשיירה, נאלתי לבצע בלימת חירום, אופנוע שהיה מאחורי הספיק לבלום אך לא הרכב שהיה אחרי האופנוע, שזרק את האופנוע עם זוג רוכביו על חלקו האחורי של רכבי.

חברת הביטוח שלי תבעה את שניהם למרות שלדעתי האופנוען בכלל לא אשם בסיפור.

זה דווקא היה הסיפור הלא מרכזי בעניין כוון שהאופנוען (המטומטם) הרכיב את אשתו, שהייתה בהריון מתקדם!...היא נפגעה קל בלבד אך התחילו לה לחצים בבטן והוא הובהלה לבה"ח הקרוב. לא הצלחתי לברר מה קרה איתה בסופו של דבר.

לבעל ה BMW, אין לנו אפשרות מהצילומים היפים שלך לספק הערכת נזק. זאת יעשה השמאי לאחר שיפרקו פגוש קדמי ומקרנים. לדעתי יש נזק לפח החזית (שאסי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל אתה בטוח שפח חזית זה שאסי?

ברכבים הקודמים שלי לפחות פח החזית, היה מחובר אצלי על ידי איזה ארבעע ברגים של 10MM.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני לא בטוח.

בכל מקרה, פח חזית הוא חלק מהמרכב בין אם הוא מחובר עם ברגים או לא, אך אם הוא מתפרק עם ברגים, אולי זה לא יקרא תאונה "שאסי" לפי ההגדרות שוק הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אם מישהו מכיר פירוקיות באזור ירושלים זה יכול מאוד לעזור לי.

לגבי הביטוח, יש לי צד ג' עם ביטול השתתפות עצמית. כך שזה לא מדאיג אותי, מה גם שבכל הסיפור והוויכוחים המאוד קולניים על הכביש, בי בכלל לא התעניינו. אפילו לא החליפו איתי פרטים. לא התייחסו אליי אז נסעתי משם עד לבית {מרחק 5 דקות ניסעה,רק שהגעתי לבית ראיתי כי מד החום עלה ממש בקצת מעל התחום הרגיל}

מחר אני אנסה לפתוח את המכסה מנוע בשביל להבין מה הולך שם, אין רעשים של מאוורר שנכנס בכל העסק,סך הכל הרכב נשמע טוב לשמחתי, אני ממש מקווה שזה רק הרדיאטור קיבל איזו סטירה וזז מהמקום כי לפי דעתי, וזו רק דעתי, אם היה מקבל מכה חזקה היה נשבר ושמחת בית השואבה הייתה במקום מה שלא קרה.

אשמח לעצתכם.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי

הצלחתי לפתוח את מכסה המנוע,

הראדיטור היה עקום,באלכסון כזה. מצאתי נקודת עיגון, חיברתי שאקל ובעזרת חבל קשרתי את הרכב לעץ :shock: מעט רוורס והראדיטור חזר למקום.

לאתי מים,יש זרזיף קטן של מים שיוצא.

מה לעשות? האם ניתן להלחים את החור הקטן? תמונות מצורפות . אשמח גם להמלצה למי לגשת על מנת שילחים {אם אפשר} את הראדיאטור- {ירושלים ואם הוא תותח גם לתל אביב אגיע}

עוד חלק שנשבר זה איזשהו חלק מפסלטיק שמקשר את המאוורר ישירות לרדיאטור, הייכן ניתן למצוא כזה ומה המספר הקטלוגי שלו {והאם יש תחליפי?- לא נראה לי אבל שווה לשאול}

ודבר אחרון, רצועה אחת, לפי דעתי של ההגה כוח, התהפכה חצי. איך מחזירים אותה מבלי להוציא מהמקום.

IMG_6921.JPG

IMG_6922.JPG

IMG_6923.JPG

IMG_6924.JPG

IMG_6925.JPG

IMG_6927.JPG

IMG_6928.JPG

IMG_6929.JPG

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק מפלסטיק נקרא כונס אוויר למאוורר רדיטור, הוא מחובר בד"כ לתוך הרדיאטור בBMW.

לא מומלץ לנסוע בלי החלק, מכיוון שבלי החלק המאוורר לא יוכל לשאוב אוויר.

בקשר לרצועה הייתי ממליץ לך לשחרר קצת את המתיחות שלה ולנסות להחזירה למקום. כנראה שהרדיאטור נלחץ לכיוון המאוורר והרצועות, החתיכת פלסטיק השחורה נתקעה ברצועה ונשברה.

ד"א יכול להיות שתוכל למצוא רדיאטור חדש באזור ה750 ש"ח ולכן לא כדאי אולי לתקן.

המאוורר של המזגן שלך גם נראה שבור.

האם המזגן עובד? (במידה וכן כנראה שאין דליפת גז והרדיאטור של המזגן לא נפגע) אך מומלץ להחליף מאוורר למזגן בעקבות שבירת הכנפיים.

בקיצור תתחיל לחפש אצל הבני דודים חלפים.

יש חנות בחיפה לBMW למנהל קוראים יניב 0577403789

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...