Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין פיאט דובלו 07' לפורד קונקט 06'

erangg
שימו לב! השרשור הזה בן 5092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שבשימוש שיהיה לנו לרכב, ז"א קילומטראז' לא גבוה בשנה ושימוש לא מסיבי במיוחד, אין סכנה לחלקי הפלסטיקה בדובלו.

הוא רכב הרבה יותר "משפחתי" מבחינת נוחות הנהיגה, הקונקט יותר ספרטני וקשוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצאתי שום דבר משפחתי בדובלו (בדיוק כמו בקונקט), לא במתלים, לא בנוחות המושבים, ולא בבידוד הרעשים.

אם הרצון שלכם לקבל רכב מסחרי, ושיהיה כמה שיותר משפחתי, תחפשו רנו קנגו.

לברלינגו\ פרטנר יש תכונות של רכב משפחתי, אבל הרכבים האלה נמוכים מדי לנסיעה בשביל\שטח, לכן תפסלו אותם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרווח גחון ברנו קנגו : 140 מ"מ

מרווח גחון בסיטרואן ברלינגו/פיז'ו פרטנר : 140 מ"מ

זה מרווח גחון נטו, כשלא מורכב מגן מנוע, שמצמצם כמה סנטימטרים טובים מהמרווח הזה.

נ.ב. - בקונקט ובדובלו מרווח הגחון הוא כ 160 מ"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי מבחינת תחושה דווקא הסיטרואן הכי קרוב לפרייבט, ואם מתפשרים בנושא מרווח הגחון הייתי לוקח אותו כרכב למשפחה נטו על פני כל האחרים. מגרעות הדובלו סוכמו היטב על ידי ולאדקאר : לא נוח במתלים, לא נוח במושבים, רועש ומכוער.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיון רב עם כמעט כל הרכבים בקטגוריה הזאת.

שנתיים עם פורד קונקט.

שנה עם ברלינגו ופרטנר.

אחי נסע 6 שנים עם קנגו.

ואני כיום עם פיאט דובלו, ויש לנו בחברה עוד 12 כאלו.

הנסועה שלי בשנה היא באיזור ה65-70K ק"מ.

חד משמעית אני יכול להגיד לך שאם זה בין הדובלו לבין הקונקט, אז הקונקט עדיף משמעותית מכל הבחינות.

נוח יותר,שקט יותר,חסכוני יותר ואמין יותר..

הדובלו רכב חזק יותר מבחינת מנוע,האצה וכו', אבל חוצמזה, הדובלו פשוט לא נוח!

קופצני, קשיח מידי-מרגישים כל שטות בכביש.

אם אתה מחפש כזה רכב שלא לצורכי עבודה(מקום בתא המטען וכו') אז הפרטנר או הברלינגו עדיפות.

הם מאוד מאוד נוחים, הרבה יותר מהדובלו והקונקט, למשפחה אני חושב שזה רכב אידאלי.

מבחינת האצה וכח אז לא חסר להם (אני מדבר רק על הHDI).

אומנם יש להם את המחלות שלהם(בפרטנר זה הכבל קלאץ',וסנכרון בגיר, וקלאץ' עצמו), אבל עדיין הם עדיפים.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצדיק את קודמי.

הקונקט אמין, זריז, נוח יחסי לדובלו, קשוח וחסכוני.

לא לגעת בצרפתיות רק בגלל שהן נוחות יותר - מציגות בלאי גבוה מאוד, ואחזקה לא זולה במיוחד.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של דובלו 2008 שהחליף דובלו 2003 אני ממליץ בפה מלא.

הרכב אמין מאוד, זול לאחזקה, חסכוני ובניגוד למה שמישהו כתב כאן הפלסטיקה מאוד עמידה (הראשון נמכר עם 300,000 ק"מ במצב מעולה והשני כבר עם 105,000 ק"מ כשאת הכל הם עשו בתנאים קשים).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההתיחסויות

לפני יומיים נהגתי על דובלו 2007 ומאוד התרשמתי מנוחות הנסיעה שלה. אמנם נהגתי רק כחצי שעה (סיבוב ניסיון) אבל האוטו הרגיש לי יותר ידידותי מהקונקט, בהיגוי, העברת הילוכים. מה שכן, לא בדקתי אותו בדרכי עפר או במהירויות של מעל 80 -90 קמ"ש.

אני מתלבט בעיקר בנושא האמינות בין המכוניות ובעניין המכירה העתידית. בדובלו אני יכול לקנות 07' באותו מחיר של קונקט 06'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדובלו המחיר ירד יותר אבל מבחינת אמינות ועמידות הוא מעולה.

כמו כן שים לב למרווח הטיפולים. בדובלו כל 30,000 ק"מ ואם אני זוכר נכון בפורד 15,000. זה משפיע גם על עלויות האחזקה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...