Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לחוות דעת על פיג'ו 106 וסופר לנסר

Oren da man
שימו לב! השרשור הזה בן 5150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,לצערי אני נאלץ להחליף את הדו גלגלי החביב שלי במכונית.

התקציב לא גבוהה משהו-12K מקסימום אין מקום לחריגה.

פשפשתי קצת ביד 2 ובדקתי רכבים,קרצו לי נורא ה 106 של פג'ו והסופר לנסר.

בקשר ל 106 אני יותר נמשך לכיוון של הספורטיביות ביניהן ה-XSI וה-XS,אהבתי את הצורה של ה XS כיוון שהיא יותר מודרנית אבל אהבתי את המרכב 3 דלתות של ה XSI,יש XS עם 3 דלתות?

אני מחפש רכב שיהיה בעל התנהגות טובה ולא ירגיש כמו גומייה בפניות,שיהיה יציב ויוכל לקחת אותן צמוד(נכון זה תלוי בנהג אבל קצת עזרה מצד הרכב לא תזיק),עדיפות לידני ומנוע 1600 ומעלה(אני לא מחפש חיסכון).

אז מה אתם אומרים על הפג'ו XS ו-XSI,איזה דגם עדיף?

והאם הסופר לנסר עדיפה על ה 106 או להפך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה106 הספורטיבית היא אחלה רכב. הבעיה עם הגרסאות הספורטיביות היא הספורטיביות שלהן. כשאתה רוכש רכב ישן שננהג אגרסיבית לאורך זמן, אתה צריך להיות מוכן נפשית וכלכלית להוצאות אחזקה. מהבחינה הזאת, סביר להניח שהסופר-לאנסר עדיפה על פניה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מודע לכך,לכן חצי מהסכום שלי השארתי בצד והקצבתי לרכב בערך 4\3 מהסכום.

האם הסופר לנסר נחשבת ספורטיבית?

ואיך ה 106 XS נפח 1400 97'? האם מרגישים קצת חוסר בכוח למשל בעליות או האצות ביניים 80-100?

קיבלתי הצעה די מפתה בנוגע לאחת כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההתנהגות זה מה שחשוב לך אז לפי דעתי הסופר לאנסר לא תתאים לך, ברשותי מיצובישי קולט שהיא בעצם לאנסר מקוצרת וקלה יותר ואני ממש לא אוהב את ההתנהגות של הרכב, הוא מאוד רך ובמרכב סדאן ותוספת משקל(סופר לאנסר) לדעתי העניין רק יעשה גרוע יותר.

בקשר לפיג'ו אין לי מושג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסופר-לאנסר ספורטיבית כמו העגלות של השופרסל השכונתי שלך. את שתיהן אפשר לנהוג בצורה ספורטיבית, אבל מה הטעם? :wink:

לגבי ה106 - הכי טוב שתעשה סיבוב. ה1400 היא לא חיית רמזורים (גם ה1600 לא ממש, אבל שיהיה), אבל הרבה תלוי בסטנדרט שלך. בסך הכל היא עושה את העבודה, גם אם לפעמים צריך לשכנע קצת את המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה ממש תודה.

לאחר התגובות שלכם צמצמתי את החיפוש שלי ל106 1.6 XS או XSI.

האם יש הבדל גדול בין הדגמים? אני מניח שרוב ההבדל הוא בעיקר במנוע,האם יש סיבה משכנעת לפזול לכיוון ה XSI? או שה XS תתן בדיוק את אותה התמורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים הם גם במנוע וגם באבזור. אם אני זוכר נכון, אז יש גם הבדלים במתלים ובמידות הצמיגים, מה שכמובן משפיע גם על התנהגות הכביש.

בכל מקרה, כדאי שתריץ חיפוש בפורום ייעוץ ברכישה כי יש המון מידע על הדגמים האלו. הנה דוגמא קטנה: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1090017&postcount=5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסופר-לאנסר ספורטיבית כמו העגלות של השופרסל השכונתי שלך. את שתיהן אפשר לנהוג בצורה ספורטיבית, אבל מה הטעם? :wink:

לגבי ה106 - הכי טוב שתעשה סיבוב. ה1400 היא לא חיית רמזורים (גם ה1600 לא ממש, אבל שיהיה), אבל הרבה תלוי בסטנדרט שלך. בסך הכל היא עושה את העבודה, גם אם לפעמים צריך לשכנע קצת את המנוע.

תשמע, אני מצטער לומר לך אבל הסופר לאנסר רכב מעולה מכל הבחינות (היה לי אחת כזאת אולי 8 שנים, גיר רגיל).

אוטו מהיר מאוד, התנהגות כביש מעולה, נסיעה נוחה מאוד, טיפולים ואחזקה זולים מאוד, רכב עם 120 כ"ס בגירסא הידנית, הרכב הזה הוא בול מיצובישי קולט אחד על אחד רק שההילוך השני שלו מושך 90-95 והקולט הידנית מושכת 100 (רכב יותר קל בכל זאת).

לדעתי ה-106 ספורט זה רכב שננהג על-ידי צעירים ורוב הסיכויים שהרכב יהיה קרוע לגמרי ובטח יהיה איזה יד 9 או משהו כזה.

לדעתי לך על הסופר לאנסר וזה מנסיון, שוק מעולה, חסכוני מאוד בדלק, ביצועי כביש טובים מאוד, האצה מהירה מאוד, נוחות נסיעה, רמת גימור גבוה, מזגן מעולה, באמת אחלה אוטו, אני את שלי מכרתי תוך 4 ימים וקיבלתי עליה 2K מתחת למחירון כי הייתי צריך לעשות בה טסט וקלאץ'.

בקיצור, חד משמעית, סופר לאנסר בכל הכוח!

un4get

בעל מאזדה 3 2006 מנוע 1.6ליטרים דגם אקטיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתה מיצובישי סופר לאנסר 98' אוטומטית, בתקציב שלך תוכל להביא אחת בשנת 96 גג 97.

אני אומר לך כאן ועכשיו, אם אתה מחפש יציבות, לא תמצא אותה בלאנסר (מה שלפי הבנתי כן תמצא בפיג'ו).

מה שאומר שאמנם החוויה היא סוג של כיף כיוון שהרכב כמעט ולא מכיר את הכביש מקרוב ולכן הנוחות בו

היא פשוט מעל ומעבר יחסית לשנתון ולקילומטרז' שעברו הבולמים והקפיצים שלו. עם זאת,

אני נזהר ואומר, הרכב לא מגזים בדלק, הוא לוקח לדעתי כליטר ל10 קילומטרים משולב ולפעמים פחות

(אם אין לך סבלנות ברמזורים ואתה שונא לחכות מאחורי רכבים שנוסעים לאט), כיוון שהאוטו טס מהמקום

עם כפתור ה"קיק דאון" מתחת לדוושת הגז. אבל מכיוון שמיכל הדלק שלו בעך 33 ליטרים, אתה תרגיש כאילו

האוטו גומע דלק (זו רק הרגשה, אם תיפול על רכב במצב מצויין כמו שאני מצאתי, לא תצטער).

בהצלחה.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו הייתה סופר לנסר ידנית 94 - 1600.

רכב נחמד מאוד, יחסית נוח, צריכת דלק בנסיעה רגועה בערך 1-11.

רכב אמין, לא עשה בעיות מיוחדות, ב210 שמכרנו אותו הוא עוד היה עם קלאצ' ומנוע והכל מקורי.

מבחינת נהיגה, הוא לא רע בכלל ודיי יציב (או שפשוט לא הגעתי למצבים כדי לבדוק).

סך הכל, בתקציב רכב מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת כל המגיבים מעלי, לי הייתה 106 1.4 במשך שנתיים.

הרכב שירת אותי נאמנה במשך כל התקופה ואכזב אותי רק פעם אחת כשחומצה של מצבר נזלה וגרמה לקצר בצמה של המנוע.

צריכת הדלק ברכב בגדר דימיונית, האוטו "אכל" דלק בכמויות של ליטר ל 14-15 ק"מ.

האחזקה ממש זולה:

• החלפת שמן כל 10K - שמן חצי סינטטי, פילטר שמן ואוויר כ 200 ש"ח עלות חלקים בלבד אם אתה מטפל ברכב לבדך, אם לא תוסיף עלות עבודה במוסך.
  • טסט שנתי עלה לי 980 ש"ח.
  • טיימינג (מותחנים, מחזירי שמן, כל העסק) כ 1300 ש"ח.
  • רביעיית צמיגים במידה 175/60/14 כ 1000 ש"ח.

הרכב ברמת גימור XS מגיע עם חלונות חשמל, 2 כריות אוויר, מזגן, הגה כוח.

האוטו מאוד נוח וכייפי, במיוחד בסיבובים. אני מתגעגע 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...