Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השחמת חלונות לרכב.

שימו לב! השרשור הזה בן 5238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים ושבת שלום.

קניתי רכב חדש ורציתי לבצע השחמת חלונות .

גם בצד של הנהג וגם מאחורה בתא של הנוסעים. כי הרכב לא הגיעה אם השחמה.

רציתי לדעת האם ניתן לבצע השחמת חלונות לכל הרכב גם בצד של הנהג?

ומה המחיר בדרך כלל ?

מה שחשוב לי מאוד זה לעבור טסט.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע מאחורה אתה יכול לעשות בכל אחוז שתרצה, אבל מקדימה אני חושב שמותרת רק השחמה עדינה מאוד. אם אני לא טועה 25-30%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכישה

מבחינת חוקיות מותר לך לעשות ציפוי רק בחלונות האחוריים

חלון נהג ונוסע שלידו לא חוקי ולא עובר טסט כנ"ל לגבי שמשה אחורית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם ותודה. עוד שאלה נוספת אליכם

האם ניתן לעשות .

אחוז מסויים שכן עובר טסט בצד של הנהג זה ממש חשוב לי .

תודה מראש על העזרה.

ודרך אגב

אם מישהו יודע מה המחיר של כזה דבר אשמח לדעת

סדרי גודל

4 חלונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

25% חלונות קדימה

50% חלונות אחורה

יש מדבקה ויש בלייזר

מדבקה אצל חאפר תעלה הכי זול 150 כל הרכב

ולייזר יכול להסתיים בסביבות 1K ,תלוי איפה אתה עושה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק במדינת ישראל

אין לבצע השחרת חלונות בכלל .

יש מצב לעבור טסט שנתי רק אם החלונות מושחרים על ידי יצרן הרכב .

אין בכל הקובץ לבוחן שום דבר על 50 אחוז או 25 אחוז .

השחרהעל ידי מדבקות אם מכון הרישוי יבקש להוריד זה יותר קל, צריבה מחייבת החלפת חלונות .

לגבי חלונות אחוריים בצדדים לרוב במכוני הרישוי לא ממש מקפידים אבל חלון אחורי וקדמיים רוב המכונים לא יעבירו טסט

ולפי החוק הם צודקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנת משרד התחבורה עודכנה כך שאין איסור על הכהיית החלונות הצדדיים שמאחורי הנהג והנוסע:

תקנה 356 לתקנות משרד התעבורה עד לקראת סוף 2005 אסרה לצפות את כל חלונות הרכב בכל ציפוי שהוא, ב-27.9.2005 פורסם עדכון לתקנה.

תקנה 356 (ד) המעודכנת: "לא ירשם רכב או יחודש רשיונו של רכב שהשמשה הקדמית והאחורית והשמשות שליד המושבים הקדמיים בו, כולן או מקצתן צופו בחומר ציפוי בין בהתזה, בין בהדבקה ובין בכל דרך אחרת".

המשמעות כי ניתן לאשר במסגרת מבחן הרישוי ציפוי של השמשות המותקנות בצידי הרכב מאחורי הנהג והנוסע שלידו בלבד.

ולא משנה באיזו צורה נעשה הדבר.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנת משרד התחבורה עודכנה כך שאין איסור על הכהיית החלונות הצדדיים שמאחורי הנהג והנוסע:

תקנה 356 לתקנות משרד התעבורה עד לקראת סוף 2005 אסרה לצפות את כל חלונות הרכב בכל ציפוי שהוא, ב-27.9.2005 פורסם עדכון לתקנה.

תקנה 356 (ד) המעודכנת: "לא ירשם רכב או יחודש רשיונו של רכב שהשמשה הקדמית והאחורית והשמשות שליד המושבים הקדמיים בו, כולן או מקצתן צופו בחומר ציפוי בין בהתזה, בין בהדבקה ובין בכל דרך אחרת".

המשמעות כי ניתן לאשר במסגרת מבחן הרישוי ציפוי של השמשות המותקנות בצידי הרכב מאחורי הנהג והנוסע שלידו בלבד.

ולא משנה באיזו צורה נעשה הדבר.

בברכה - רפי לין

שבוע שעבר העברתי את האוטו טסט ושאלתי את הבוחן אם מותר להשחיר והוא ענה לי רק מאחורה מותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...