Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות חריפות וגמגום בבלימה - אלמרה 2003

Spire
שימו לב! השרשור הזה בן 5408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כולם חייבים להפסיק עם ה"אה... זה 1800.. מגניב"

גם ההוא היה 1.8, ולא יודע, אני אהבתי את הקודם הרבה יותר, חוץ מכח, הקסארה פשוט יותר טובה, בכל פרמטר, בין עם זה נוחות,גם נסיעה (מתלים) וגם ישיבה (מושבים), הנדסת אנוש, התנהגות בכלל ורמת אחיזה בפרט. ובכלל, פשוט נראה שבאלמרה שמו להם מטרה שהרכב יהיה אמין ופחות אכפת מכל השאר, וחבל כי זה היה יכול להיות רכב מעולה.

ד"א. בקשר לכיוון פרונט, היום אחרי שאבא שלי חזר שאלתי אותו אם הוא עשה איזור לכל הגלגלים, כי גם האחורי שמאלי סוטה קצת (8 Feet/Mile) פנימה. והוא אמר שאין בכלל אפשרות כזאת, היש דברים בגו או שסתם ניפנפו אותו במכון "כיוון" (ראה הודעה קודמת לגבי מיקום ההגה אחרי ה"כיוון") פרונט?

ניתן ליישר (לכוון ) גלגל אחורי . כיוון גלגל ההגה למצב ישר גם ניתן לביצוע במספר דקות .ממליץ לחזור למכון .

יהיה טוב, רק לא ידוע למי ומתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו דיי הרבה כח יחסית למשפחתית מהדור ההוא (לפני כל הTSIים 160 כ"ס למיניהם) אבל מה שמגביל אותו זה משקל עצמי מאוד גבוה (1300 קילו) מה שבסופו של דבר יוצר ביצועים פחות או יותר זהים לשאר המשפחתומטיות

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו דיי הרבה כח יחסית למשפחתית מהדור ההוא (לפני כל הTSIים 160 כ"ס למיניהם) אבל מה שמגביל אותו זה משקל עצמי מאוד גבוה (1300 קילו) מה שבסופו של דבר יוצר ביצועים פחות או יותר זהים לשאר המשפחתומטיות

סע קצת על הרכב ותילמד מתי הוא מקבל את הכוח (סל"ד) ואולי ניתן להוציא מהרכב יותר ממה שניראה כרגע.

יהיה טוב, רק לא ידוע למי ומתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: חזרנו למכון ובוצע מירכוז גלגל הגה, עכשיו הוא יושב כמו שצריך, מה שעדיין קצת מוזר זה שהרכב סוחב שמאלה באופן דיי מורגש,התשובה שקיבלתי היא "זה כנראה בגלל אכילה לא שווה של הצמיג, לך תדע כמה זמן הוא נסע עם פרונט לא מכוון" , מעבר לזה גם לי בעל המכון אמר שאי אפשר לבצע איזון לגלגלים האחוריים והסטייה ( 8 feet/mile בגלגל השמאלי) נוצרה כנראה כי הסרן האחורי דפוק. האם יש דברים בגו או שהוא סתם מרח אותי כדי שאני ארד ממנו?

בנוגע לבלמים, הגענו למוסך שלנו לביצוע טיפול קטן (שמנים פלאגים פילטרים) ולקחתי את הבחור לנסיעה לבדוק את הגמגומים בבלימה, האבחון שלו גם כן היה "צלחות עקומות, צריך להחליף".

החלפנו (צלחות ורפידות) והבעיה כלא הייתה. הרכב בולם כמו חלום.

אז תודה על העזרה. :-)

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אכן נראה שהבעיה בצמיגים,צמיגים אכולים לא שווה יגרמו משיכה חזקה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...