Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Windows media player

Gilad M
שימו לב! השרשור הזה בן 7412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מוריד סרטים(מהתוכנה:ביט-טורנט) כל סרט שוקל איזה 1.5 ג'גה והרבה מהם לא פועלים אצלי!

ברור שהבעייה היא מקודדים,כדי לדעת איזה מקודד צריך בשביל אותו הסרט יש תוכנה G-SPOT שאומרת לך איזה מקודד אתה צריך או שלפעמים כתוב לך ישר עם הסרט את המקודד המומלץ.

אבל כאשר אני מתקין את המקודדים הם לא פועלים.זה כאילו הם לא "מתלבשים" על המדייה פלייר שלי.

אחרי שהמחשב שלי היה דלוק כל הלילה וגם ביום שאחריו רק בשביל ההורדה זה "טיפה" מעצבן שאני בא לראות הופעה שהורדתי והיא לא עולה.

יש למישהו המלצות?

*ניסיתי כל מיני חבילות מקודדים(כמובן שבדקתי שאין התנגשויות בינהם).*

תודה גלעד.

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

=/

עפ"י מה שאתה כותב, נראה כאילו אתה עשית את כל הצעדים הנכונים. G-SPOT + מקודדים + בדיקת התנגשויות. לי אישית אין עצה, ואני בספק אם למישהו תימצא עצה. העצה היחידה שאני יכול לתת לך זה ללכת לפורומים שמתחמים במקודדים - אולי שם יוכלו לעזור לך.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

אתה יכול לתת לי שמות של פורומים כאלה?

http://www.techno.co.il

כל מה שקשור למחשבים תמצא אצלם תשובה

בהצלחה

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה שלי - תנסה לחפש באינטרנט

(גוגל גם)

SLD

זה משהו ששמתי כבר כמה פעמים לכל מיני חברים וזה פשוט ממש מדהים - רואה את כל הסרטים!

סער

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...