Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

The Italian Monster has arrived

Leonm13
שימו לב! השרשור הזה בן 5504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא דיברתי אל מול הVRX.

דיברתי על המחיר שלהם ביחס למגברים של TRU TECHNOLOGY.(הבילט 6 והבילט 8) מה שבעצם יש אצל אליקו.

פשוט מתן חשב שמדובר על הTHESIS (לכן הוא כתב שהמגבר הנ"ל עולה פי15 מהמגבר של אליקו), אבל זה "רק" הקואטרו:lol:.

תתחיל להניע עניינים! אני רוצה לשמוע!

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שאני ביררתי על המגבר לפני כמה חודשים הצרכן היה 30 + וזה המחיר שלו , לעומת 60+ של הונטי , לא צריך להתבלבל בין המחיר שהמקומבנים קונים לשווי שוק .

והבילט של אליקו עומד מול הVRX של לאון בכל אופן לאון הסט גם אצלך ?

ראיתי חתימה

כן. הסט 3 חלקים ושני מגברים אצלי

צפוי להיות מותקן שבוע הבא, אח"כ כיוונים ובסוף בניית המיד והטויטר על הקורות

אני אשתד להגיע עם הדברים למפגש אחרי המפגש הבא.

Sound Monitor DTA-500X + CDT-450X

Audison THESIS HV VENTI @ High-End Custom X-over

Audison THESIS THX3 @ Audison THESIS Sax & Voce & Violino

Audison THESIS Uno @ 2X Audison THESIS Basso

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון תחדש תאמין לי אני לא מבין למה שדרגת שמו אצלך כל כך יפה עם המגברים"הפשוטים" שהיו לך.

שמע אני בטוח שישמעו טוב יותר אני לא מבין גדול במגברים אבל באמת שמסתקלים על המגבר איך שהוא בנוי רואים את האיכות נשפחת ממנו.

ובנוסף לזה הוא עובד עם מודולים אנלוגים אז בכלל....:shock:

קיצור תתחדש נראה טוב מאוד ואני גם בטוח שנשמע כך.

אני שוב חוזר ואומר לא יודע מה קרה פה בפורום בתקופה האחרונה אבל אנשים התחילו להביא רכיבים קטלניים.

בואו נמשיך כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני ביררתי על המגבר לפני כמה חודשים הצרכן היה 30 + וזה המחיר שלו , לעומת 60+ של הונטי , לא צריך להתבלבל בין המחיר שהמקומבנים קונים לשווי שוק .

והבילט של אליקו עומד מול הVRX

1. המחיר של הקואטרו בחו"ל הוא באיזור ה3000-3500 אירו וזה מה שהוא גם יימכר בארץ, כלומר עד 18000 ש"ח +- מקסימום , וזה מחיר צרכן ולא מחיר ל"מקומבנים", מי שאמר לך 30Kש"ח כנראה מנסה להשחיל אותך,אז אל תבלבל עם מחיר שחיטה לבין מחיר שוק.

2. VRX6 שזה המגבר הכי יקר של אודיסון בסדרת הVRX עולה בארץ כ7500 ש"ח בדיוק כמו מחירו בחו"ל שעומד על איזור ה1500 אירו.

בילט 4.100 עולה כמעט 7000ש"ח.

טרו-טקנולוג'י בילט 6 עולה כ14000ש"ח- וזה מה שיש לאליקו.

אז אני לא יודע איך החלטת שהם עומדים בקו אחד .

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם בילט 6 ערוצים אתה סוגר את הבאסטה של שלושה חלקים מקדימה, ועם קווטרו אתה רק מתחיל לחשוב למה לא ....

מודולים-שמודולים..., הגברה עם מגבר ושליטה עם מערכת נפרדת. לכול רכיב יש משמעות משלו.

ברור שעל טעם וריח לא מתוכחים, אבל זה משה אני חושב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

וכפי שאמרתי אני ארשום עוד מידע בהמשך, כולל פירוט הסברים ותמונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. המחיר של הקואטרו בחו"ל הוא באיזור ה3000-3500 אירו וזה מה שהוא גם יימכר בארץ, כלומר עד 18000 ש"ח +- מקסימום , וזה מחיר צרכן ולא מחיר ל"מקומבנים", מי שאמר לך 30Kש"ח כנראה מנסה להשחיל אותך,אז אל תבלבל עם מחיר שחיטה לבין מחיר שוק.

2. VRX6 שזה המגבר הכי יקר של אודיסון בסדרת הVRX עולה בארץ כ7500 ש"ח בדיוק כמו מחירו בחו"ל שעומד על איזור ה1500 אירו.

חבר'ה עזבו אתכם כסף, עלויות..

בואו נתמקד בסאונד שמקבלים בסוף

לא פעם ולא פעמיים ראינו מוצרים פחות יקרים שעולים על מוצרים יקרים מהם בהרבה.

נסיוני האישי מראה על כך שמוצרי אודיסון נותנים תוצאה מצויינת לכל טווח מחיר ומאוד מעניין אותי לראות מה תהיה התוצאה מה- THESIS שעולה יקר מאוד.

מה עוד, שהאלמנטים והמגברים תוכננו ביחד וקיבלו את החותמת "THESIS" , שע"פ אודיסון אומר התחייבות לטוב ביותר.

זו למעשה הסיבה העקרית להחלטה לשדרג את מה שכבר היה לי , שסיפק איכות יוצאת מן הכלל.

ותאמינו לי לשדרג משהו ברמה גבוהה מאוד, שאתה גם מאוד מרוצה ממנו (לראשונה אצלי, וכן אני מאוד מחמיר:)) וגם יודע שאיפשהו עלול להיות "סיכון", זה לא פשוט.

כרגע, כמוכם , גם אני סקרן

נראה..:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירו של הvrx6 בחו"ל ירד לכ1200 דולר :)

hu: alpine 9887+h701+c701___comp:hat l8 + l4 amp: Macintosh mc 4000m__mono: jl audio 1000\1

sub:jl audio 12w7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאון, תתחדש!

אכן, מפלצתי כשם הכותרת.. בהחלט כיף לראות ולשמוע דברים כאלו בארץ.

נראה מדהים ובטוחני שיישמע בהתאם.

תמכור כרטיסי השמעה למע', תממן אותה כך בשבוע.:wink:

וכדי שסקינים ייראה שגם כזו מע' ניתן לשדרג, אז בבקשה:

hv.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה עזבו אתכם כסף, עלויות..

בואו נתמקד בסאונד שמקבלים בסוף

לא פעם ולא פעמיים ראינו מוצרים פחות יקרים שעולים על מוצרים יקרים מהם בהרבה.

נסיוני האישי מראה על כך שמוצרי אודיסון נותנים תוצאה מצויינת לכל טווח מחיר ומאוד מעניין אותי לראות מה תהיה התוצאה מה- THESIS שעולה יקר מאוד.

מה עוד, שהאלמנטים והמגברים תוכננו ביחד וקיבלו את החותמת "THESIS" , שע"פ אודיסון אומר התחייבות לטוב ביותר.

זו למעשה הסיבה העקרית להחלטה לשדרג את מה שכבר היה לי , שסיפק איכות יוצאת מן הכלל.

ותאמינו לי לשדרג משהו ברמה גבוהה מאוד, שאתה גם מאוד מרוצה ממנו (לראשונה אצלי, וכן אני מאוד מחמיר:)) וגם יודע שאיפשהו עלול להיות "סיכון", זה לא פשוט.

כרגע, כמוכם , גם אני סקרן

נראה..:)

לאון, הכסף הוא לא ממש העניין שלי:).

רק תיקנת את מתן, זה הכל לא מעבר.

בנתיים, אני כמו שאר הפורום ירוקים מקנאה:).

ועם כל זה, עדיין אני לא מצליח להבין למה בכלל שדרגת.. הייתה לך מערכת מצויינת שפרט אולי לכיוונים נוספים או אולי התקנה אחרת מבחינת זוויות הייתה מקבל תוצאה טובה יותר.

אתה באמת מכור.:lol:

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון שמח שחזרתה אלינו אני רואה שדיבורים אצלך זה לא מה שהולך באויר :lol:

סתאם נשמה אני יודעה שמה שאתאה אומר אתה גם מבצע .

תמסור דש אתה יודע כבר למי:wink: ומברוק כבר מראש אל הטזיס 3 חלקים :lol:

אתה זוכר מה אמרתי לך במפגש האחרון.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה נשמה אני מעריך מאוד את הרצון שלך לעזור לי אבל אני יודע שזה חזק ממני.:-D

כל יום שעובר פה בפורום אני רק מרגיש שאני חייב לשדרג יותר ויותר אבל השאלה היא איפה הסוף?:roll:

כל כמה ימים מישהו מעלה פה רכיב יותר טוב מיום קודם.

פשוט מדהים.:shock:

אני מקווה גם לארגן פה איזה משהו בזמן הקרוב רחוק.

נראה.... ונשמע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון,

כמו שכבר דיברנו על זה רבות, אני לא בטוח עד כמה השיפור יהיה משמעותי, המערכת הקודמת שלך גבלה בפרפקציוניזם אקוסטי.

אבל הרבה מעבר ללשפר אני יודע שזה גם נובע מהרדיפה אחרי הטוב ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך, הרבה כבוד ואני מקווה שאכן יהיה שיפור (שלא רק ינבע משינוי מיקומים של רכיבים).

ולגבי השאלה על הביט1 - לאון בחר להשאיר את הP9 מהשיקולים שלו - לדעתי זה רק מראה עד כמה שהוא נאמן לעקרונות שלו שהוא לא יתקין HU\פרוססור של תסיס רק בגלל שזה אודיסון, אם הוא מאמין הP9 זה הדבר הכי טוב - הוא יקנה אותו וישתמש בו וזה בדיוק מה שהוא עושה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון,

מה מחיר הסט שלושה חלקים?

ועם הוא מגיע גם בשני חלקים?

יש לו קרוס פאסיבי?

כמה אינץ המידרינ'ג?

וכמה אינץ הוופר שלו?

חפרתי אה?:wink:

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...