Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפקט דלתות הנגמ"ש או איך מחנכים נוסעים ומאבטחים מעצבנים

proxima
שימו לב! השרשור הזה בן 5610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל פעם שיורד/נוסעת מהאוטו אני מבקש, מתרה , לסגור בבקשה בעדינות את הדלת , סה צרפתי לא מחזיק .

הדלת נטרקת בעוצמה מזעזעת קפיצים .

משום מה נראה כי כולם שירתו על נגמש"ים בצעירותם (כולל נשים מבוגרות) ומורגלים בסגירת דלתות במשקל כספת מצויה.

אני כבר לא מדבר על הנושא הכאוב עם מאבטחים, אני פשוט יוצא מהאוטו ופותח בעצמי את הדלת האחורית , לא סומך על הברברים במדים .

אבל לפני שאני תופס אמוק סדרתי על הטורק/ת הבאה , או עובר לדלתות קונטאש עם להב בקצה התחתון ,יש פתרון לריכוך המכה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדיין לא נתקלתי ברכב שקרה לו משהו מטריקה חזקה

קבל את זה כאחד מעובדות החיים כמו שהשמש זורחת בבקר ולא בערב או כמו שצנצנת ריבה עושה לך צרות

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מטריד ובאמת אין מה לעשות נגד זה. :roll:

כל פעם מחדש, צריך לקוות שהרמקול מחזיק שם מעמד.

תנסה לחשוב על החלק החיובי:

זה אומר שיש לך רישיון- הרגע הסעת מישהו.

זה אומר שיש לך אוטו- שמאוד אכפת לך ממנו.

וזה גם אומר שיש בחייך אנשים- שמספיק אכפת לך מהם בשביל להסיע אותם באוטו.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטלי,

זה לא ממש מעודד. :roll:

ולפותח השרשור, יש לך קטע לגברים\מאבטחים במדים ?...:wink:

אין פתרון מיוחד,פשוט תגיד להם להיות זהירים.

אני מדי פעם הייתי נותן טרמפ לחיילים כשהייתי עושה נסיעות ארוכות לבדי,כל פעם שחייל היה נכנס לרכב הייתי אומר לו עוד לפני שהוא נכנס שייזהר לא לדפוק לי את הרכב ושישים את הנשק שלו בין הרגליים (??) כדי שלא יישרוט לי את כל הדלת והפלסטיקה בתוך האוטו.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נראה לך שאתה יודע עצבים מטריקות מהן , תנסה לנסוע עם קיבוצניקים ברכב כל החיים.

בניגוד למה שאמר כן מישהו , כשטורקים דלת הרבה פעמים , היא נסגרת פחות טוב , לא ירדתי מעולם לעומקו של המנעול ולמה זה קורה , אבל ברכבי קיבוץ תמיד טורקים את הדלת ולכן תמיד גם הדלתות דפוקות שזו כמובן סיבה טובה לטרוק דלת בכל רכב , וזה גלגל ...

כמובן שכשאתה טורק דלתות מגיל 0 או לפחות מאז שעברת לקיבוץ , קשה מאוד לשנות את ההרגלים.

ועכשיו אחרי כל ההקדמה הזו תחשוב איזה טריקה מביא האינסטינקט הקיבוצניקי לדלת של החיפושית .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטלי,

זה לא ממש מעודד. :roll:

ולפותח השרשור, יש לך קטע לגברים\מאבטחים במדים ?...:wink:

אין פתרון מיוחד,פשוט תגיד להם להיות זהירים.

אני מדי פעם הייתי נותן טרמפ לחיילים כשהייתי עושה נסיעות ארוכות לבדי,כל פעם שחייל היה נכנס לרכב הייתי אומר לו עוד לפני שהוא נכנס שייזהר לא לדפוק לי את הרכב ושישים את הנשק שלו בין הרגליים (??) כדי שלא יישרוט לי את כל הדלת והפלסטיקה בתוך האוטו.

כן, בד"כ מתעב אותם , נסה אתה להכנס לקניון (כל קניון), בלי לעבור את סאגת טריקת הדלת האחורית,

למרות האזהרה המפורשת . הם נהנים לעשות "דווקא"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחרר את הבורג של הידית פתיחת דלת ככה שבסגירה זה יפול. סביר להניח שהם כבר ירגישו לא בסדר שהם שברו\הרסו לך משהו ברכב ולהבא הם יסגרו כמו שצריך.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר מצא פתרון לתופעה הזו.

הוא הרכיב גומיות קטנות באחד החלקים הפנימיים שבהם הדלת קרובה לפח הרכב ומאז- שקט.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
עדיין לא נתקלתי ברכב שקרה לו משהו מטריקה חזקה

אז ע"ע אלפא סוד.

כל טריקה לא במקום גורמת לתופעות מעניינות מכיוון החלון.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקין מנגנון כמו במוניות שרות ואז תוכל לשלוט על פתיחת וסגירת הדלת. בעצם אתה יכול להתקין כמו באוטובוסים מנגנון על לחץ אוויר...פסססססס... פסססססס

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי משפט קבוע:

"גם לדלתות יש רגשות"

ואם זה לא עוזר צרחה עצבנית עושה את העבודה :)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חניונים, כלום לא עוזר.

אמא שלי קבוע מבקשת לסגור בעדינות, כבר פעמיים סגרו את התא מטען בעדינות כ"כ ששברו את המנעול (מדובר בפוקוס 2004, מנעול זבל רגיש עם פתיחה חשמלית מהאוטו).

אני פשוט לא פותח בחניונים, מציג ת.ז

לגבי חברים, אין כ"כ מה לעשות עם זה, מלבד לסגור אחריהם את הדלת, וכן זה דופק את הצירים, כנראה מהזעזוע הם יוצאים מכיון.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לבגאז', אצלי העסק שם די עדין. בכניסה לחניונים אני אומר להם שאני צריך לכבות את האוטו כדי לפתוח. בד"כ מוותרים, אם לא אז אני מכבה את האוטו, פותח וסוגר להם לבד.

בקשר לדלתות, הן גם ככה בעייתיות אצלי וצריך לפעמים לבעוט בהן כדי שייסגרו כמו שצריך. מקווה לתקן את זה בקרוב (למי הולכים? פחח, מנעולן?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...