Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ קוסמטי ל 306 שלי (מצורפות תמונות)

שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סחטיין , יופי של עבודה .

יצא הרבה יותר יפה ממה שחשבתי לפני...

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רציתי לשאול אותך לגבי הגוון של הציפוי, הוא לא נראה שחור כהה כמו שאני רואה ברוב המכוניות, איך נקרא הגוון הזה?

הייתי באוטודיפו וראיתי קיט שהיה כתוב עליו lemon black ואני מעריך שהוא בטח כהה יותר.

אני מחפש קיט שייתן כהות במידה של 5-10% משהו כזה כי אני לא אוהב שהחלון כהה מידי ושיהיה קשה לראות דרכו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשי. ותהני.

הרכב מדליק בלבן.

אבל קבלי תוספת קטנה. עכשיו אחרי שסגרת את הברגים של הגלגלים. תני לברגי שפריץ נוסף של צבע.

לתקן את השחיקה של המפתח צלב. ועל הדרך גם הבוקסה במרכז תקבל צבע. והכל יהיה לבן.

לגב הבחור והחשמל בצמוד למים.

תגיד לי אתה רציני?

בתוך התא מנוע יש לך נוזל שמשות. שמן מנוע. שמן ברקס. נוזל קירור. ועוד מים מלחות באוויר. ומהכביש.

איזה בעיה יש עם זה? עם לפני הקו הראשי יש פיוז הגנה? יהיה קצר. @!? אז נשרף פיוז וזהו. מוצאים תתקלה. ומחליפים פיוז.

תתחדשי ליטל.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לשאול אותך לגבי הגוון של הציפוי, הוא לא נראה שחור כהה כמו שאני רואה ברוב המכוניות, איך נקרא הגוון הזה?

הייתי באוטודיפו וראיתי קיט שהיה כתוב עליו lemon black ואני מעריך שהוא בטח כהה יותר.

אני מחפש קיט שייתן כהות במידה של 5-10% משהו כזה כי אני לא אוהב שהחלון כהה מידי ושיהיה קשה לראות דרכו

צר לי אך אין לי אפשרות לענות לך על השאלה הזו מכיוון שרכשתי את ציפוי החלונות לפני מספר שנים, וההוראות והנתונים של המוצר כבר אינם ברשותי.

לדעתי אאל"ט הגוון של החלונות אחיד ואין אפשרות לבחור את מידת כהות החלון.

ביום ובלילה במיוחד החלון הופך להיות כהה במיוחד ולא ניתן לראות דרכו פנימה כלל, אך מאידך ניתן לראות מפנים הרכב החוצה ללא בעיה.

כך שאין לך בעיה של ראות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לעשות גם כמו שאת עשית עם הגנטים את יכולה לרשום את השם של החברה של הצבע ועם אני הולך לישטוף את הרכב הצבע לא ירד?

הספריי נקרא ספריי "וויקנד"-צבע בייבוש מהיר לשימוש פנימי וחיצוני.

אני משערת שעוד מספר חודשים הצבע לא יחזיק מעמד ואאלץ לצבוע שוב, בחרתי בצבע זה מכיוון שרציתי לצבוע את הג'אנטים בצבע לבן, ההצבע היעודי לצביעת ג'אנטים מגיע בצבע כסוף בלבד.

סחטיין , יופי של עבודה .

יצא הרבה יותר יפה ממה שחשבתי לפני...

אמרתי לך שב LIVE זה נראה מעולה.

:wink:

תתחדשי. ותהני.

הרכב מדליק בלבן.

אבל קבלי תוספת קטנה. עכשיו אחרי שסגרת את הברגים של הגלגלים. תני לברגי שפריץ נוסף של צבע.

לתקן את השחיקה של המפתח צלב. ועל הדרך גם הבוקסה במרכז תקבל צבע. והכל יהיה לבן.

תתחדשי ליטל.

:mm_yeah:

תודה.

ל'

*מתנצלת לא הצלחתי לסובב את התמונה ולהעלות אותה בצורה נכונה.

DSC00314 (Medium).JPG

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי אך אין לי אפשרות לענות לך על השאלה הזו מכיוון שרכשתי את ציפוי החלונות לפני מספר שנים, וההוראות והנתונים של המוצר כבר אינם ברשותי.

לדעתי אאל"ט הגוון של החלונות אחיד ואין אפשרות לבחור את מידת כהות החלון.

ביום ובלילה במיוחד החלון הופך להיות כהה במיוחד ולא ניתן לראות דרכו פנימה כלל, אך מאידך ניתן לראות מפנים הרכב החוצה ללא בעיה.

כך שאין לך בעיה של ראות.

ל'

יש הבדל בגוונים בגלל זה יש עליהם כל מיני שמות של הגוון, פשוט רציתי לדעת איך נקרא הגוון הכי בהיר. אולי מישהו פה יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משערת שעוד מספר חודשים הצבע לא יחזיק מעמד ואאלץ לצבוע שוב, בחרתי בצבע זה מכיוון שרציתי לצבוע את הג'אנטים בצבע לבן, ההצבע היעודי לצביעת ג'אנטים מגיע בצבע כסוף בלבד.

אני מבין תודה על התגובה אני רוצה לדעת עם יש צבע או ספרי בצבע לבן שאפשר לקנות שמיועד לגנטים שלא אמור לרדת אחרי כמה חודשיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה יפה

ח"ח על העבודה!!

מזה כשנה וחצי שאני מתכנן עבודה דומה על פונטי (רק ג'אנטים והשחרת חלונות)

אבל הידיים שלי כל כך שמאליות בקטעים האלה שזה משהו.

העברת חיווט חדש באוטו וחיבור 2 מגברים לקח לי 4 שעות..

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

306 פינוקים...8)

ימי החמסין והאובך שהיו לאחרונה בארצנו, לא תרמו לפח הרכב, ולכן הוחלט לבצע ניקיון יסודי חיצוני.

הרכב מקבל שטיפה חיצונית אחת לשבוע וחצי ומריחת ווקס קר מידי פעם.

אתמול הוחלט על ביצוע "פלסטלינה", טלפון למכר שיש ברשותו שטיפה בפ"ת, הודעתי על בואי וביקשתי שיכין לי עמדת שטיפה מוצלת.

דבר ראשון שמבצעים שטיפה חיצונית ידנית, על מנת להוריד את כל שכבת החול והלכלוך שהצטברה ביומיים האחרונים.

ומשם אין צורך לייבש והולכים ישר לעמדה להתחיל את העבודה הקשה על פח הרכב.

החומרים הדרושים:

פלסטלינה.

דלי מים וספוג.

מרטיבים את פח הרכב עם המים בעזרת הספוג, ופשוט מחליקים את הפלסטלינה על הפח, עד אשר כל שכבת הפיח, וכל הכתמים ה "ג'ינג'ים" יוררדים.

מצרפת תמונה, בה חדי העין יכולים להבחין בשני גוונים של לבן.

החלק העליון של הפח עבר פלסטלינה והוא לבן יותר, ואילו החלק התחתון עדיין ללא ברק ועם השכבה המלוכלכת.

25567931.jpg

העבודה נמשכה מספר שעות על מנת לקבל תוצאה מושלמת ואיכותית.

בסיום מרחתי ווקס קר וניגבתי עם מטית לקבלת ברק.

בדרך כלל אחרי עבודה כזו מבצעים "קריסטל" על מנת להבריק ולהחיות את פח הרכב, אך לצערי לא נשאר ו חומר עבור כל הרכב לכן ויתרתי, ואעשה זאת בפעם הבאה.

תמונות של הרכב אעלה בקרוב מאוד מכיוון שברגע שסיימתי השמש כבר שקעה.

ל'

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין תודה על התגובה אני רוצה לדעת עם יש צבע או ספרי בצבע לבן שאפשר לקנות שמיועד לגנטים שלא אמור לרדת אחרי כמה חודשיים

כדי לצבוע עם צבע שלא ירד יש לבצע מספר דברים אחרת:

1. לקנות צבע איכותי - אני הייתי הולך על צבע בגוון של הרכב, ובצבע לבן זה ממש קל כי הוא כבר מגיע עם לכה בפנים.

2. לשייף את הג'אנט לפני הצביעה.

3. לנקות עם חומר ניקוי לפני צביעה (מין נוזל סיליקוני מיוחד).

4. לצבוע בצבע יסוד.

5. לשייף עדין ולצבוע בצבע הלבן.

זה אמור להשאיר את הצבע על הג'אנט שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

עברה תקופה והגיע הזמןלרענן את הרכב.

היום הוחלפו זוג מראות, ימין ושמאל של הרכב לאחר שאלו הושחתו על ידי "מאותגרי חניה".

אני אעלה תמונות עם הסברים קצרים של ההרכבה הפשוטה.

זוג המראות, וכלי העבודה.

ל'

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוציאים את הפלסטיקה הפנימית, אין צורך במברג או בכלים, פשוט על ידי משיכה הפלסטיקה מתפרקת החוצה.

ל'

5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...