Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברוח השידרוגים ההתקנה שלי יוצאת לדרך (הרבה תמונות)

alpine
שימו לב! השרשור הזה בן 5225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 367
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יוסי מברוק!!!

ייצא לך פשוט מדהים!!תתחדש!!!

AmpTw/Mid: genesis st60 AmpWoofer:celesrta fa 2150x AmpSub: jbl GTO 601.1

Tw: hybrid audio legatia l1v2 Mid: hybrid audio legatia L3 Woofer: focal k2p Sub: jbl GTO 2104bp

HU:Alpine CDA 9887 SQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מילים :shock: פשוט מדהים !!!

אלכס זה באמת נראה כמו מסלול נחיתה עם הלדים...

יוסי אתה פשוט מטורף שלמות של 100% אין דברים כאלו

HU : LG LCF710BR PROS- RF 3Sixty.1 AMP : Xetec Vector 350.6 RCA: Knukonceptz KRY4.6M

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגברים מקבילים אחד לשני,אבל חסר חפיפה של איזה 1.2-2 מ"מ,לא משהו..:lol: סתם בצחוק.

ממש יפה,רק לחשוב איך פיתחת והינדסת את הרעיון..אכן מושקע ותוצאה מעולה.

מנוע V6 בלי להתבייש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהוא עוד לא הספיק ללחוץ את הרשת לתוך הטבעת של הסאב אז אתה רואה איפה הסאב יושב וזה נראה לך ככה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מדהים!

יוסי מברוק!!!

ייצא לך פשוט מדהים!!תתחדש!!!

אין לי מילים :shock: פשוט מדהים !!!

ממש יפה,רק לחשוב איך פיתחת והינדסת את הרעיון..אכן מושקע ותוצאה מעולה.

פשש יוסי, מדהים!! רמת גימור הכי גבוהה.

אהבתי במיוחד את הסדר בחיווט.

אין מילים! ענק!

יוסי, יוסי, יוסי...

פנטסטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה מדהים כל כך נקי כאילו ערכת את זה בפוטושופ.:-D

תתחדש - שאלה לי אליך איך אתה מסתדר עם הכיוון של המגבר צריך לפרק את הפרספקט ?

HU- clarion 785 l COMP- hertz hsk165 l

AMP-audison lrx4.5 l SUB- Sharp 7000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק שהוא יכוון את הגיינים במגברים לרמה כזו שהצליל נשמע טוב וכל מה שחסר זה כיוונים עדינים - כל שאר העבודה תתבצע מהפרוססור וזהו.

ככה לפחות זה עובד אצלי - פתחתי את הגיינים בלוויתן אצלי טיפה (ממש טיפה, בקושי יש הבדל בשמע) יותר ממה שצריך ואני משתמש בנחתה של הBIT1 לפי הצורך ובאקולייזר לאחר מדידת RTA.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם. כיף לראות את הפירגון והערכה הרבה. עדיין לא סיימתי, יש לי עוד עבודה ככה שצפויות עוד תמונות נוספות. הייתי חייב לעשות לי מערכת נורמלית כי אני לא אוהב לשמוע את המשפט "הסנדלר הולך יחף..."

יש לי שאלת תם:

זה שהמגברים נמצאים מתחת לכיסוי לא פוגע בקירור שלהם? אני אומנם מבין קטן מאוד בסטריאו, אבל כשאני רואה כאלו צלעות קירור, אני מבין שכנראה משהו שם מתחמם מאוד...

מעבר לזה - אני עוקב אחרי השרשור הזה רק כי זה מקסים לראות תוצאות כל כך יפות.

:mm_yeah:

שאלה טובה. בתמונה המצורפת תוכל לראות את הפתחים שעליהם יותקנו מאוורים במידת הצורך.

פשש יוסי, מדהים!! רמת גימור הכי גבוהה.

אהבתי במיוחד את הסדר בחיווט.

לא אהבתי כל כך את שילוב הצבעים, כחול בוהק לא מתאים לבז'.

לגבי שילוב הצבעים. הזמנתי צבע מתוך קטלוג שנשלח לי במייל. כמובן שבמציאות הצבעים קצת שונים, אבל אני שלם עם התוצאה.

אין מילים! ענק!

הסאב לא יושב טוב או שזה נדמה לי?

זה רק נידמה . אני מוסיף תמונה מזוית שונה. עדיין לא סיימתי עם בניית הגריל לסאב. כרגע יש רק טבעת מסביב לסאב. אני צריך לכופף רשת בגודל המתאים.

בעיקרון אני מפרק את החלק של המגברים החוצה ומכוון. אני יעלה תמונות יותר מאוחר של איך ניראה החלק האחורי כך שזה יהיה קצת יותר ברור.

81.JPG

CIMG2320 (Large).JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהייים!,כמה זמן לקח לך לבנות הכל?,מה החומרים שהשתמשת בהם(אולי אני יפתיע ויבנה משהו דומה לשלך).בכל אופן יצא לך בניה ברמה בחול אין דברים כאלו :lol::twisted:

המערכת שלי :

HU: PIONEER 3950 MID:MOREL PULS AMP:JBL GTS180 AMP 2:JENSEN MARCURI SUB:PIONEER SPICEL EDISEN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...