Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברוח השידרוגים ההתקנה שלי יוצאת לדרך (הרבה תמונות)

alpine
שימו לב! השרשור הזה בן 5233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא היה באופן רציף כל פעם קצת. תיראה מתי פתחתי את השרשור. היו הפסקות ארוכות באמצע, עדיין לא סיימתי את הפרוייקט, אבל הוא לקראת סיום. לגבי החומרים יש לא מעט... הרשימה ארוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 367
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יוסי עם תוכל לשלוח לי רשימה של החומרים וגם כמויות בה.פ אני אשמח אולי אני יפתיע פה עם בניה ברמה

המערכת שלי :

HU: PIONEER 3950 MID:MOREL PULS AMP:JBL GTS180 AMP 2:JENSEN MARCURI SUB:PIONEER SPICEL EDISEN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון נוסף, זה מתקרב לסוף... היום הכנתי את הגריל לסאב. בעיקרון הגריל היה גדול יותר מהטבעת כפי שניתן לראות בתמונות. היה צורך בכיפוף הטבעת וכמובן צביעת מחדש. כמו כן עבודת החיווט מתקדמת ובקרוב תגיע לסיומה. מצרף תמונות עדכניות:

CIMG2335 (Large).JPG

CIMG2336 (Large).JPG

CIMG2340 (Large).JPG

CIMG2342 (Large).JPG

CIMG2344 (Large).JPG

CIMG2347 (Large).JPG

CIMG2351 (Large).JPG

CIMG2350 (Large).JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקדם מדהים :)

הייתי שוקל במקומך בסוף לשכור צלם מקצועי לצילומים של הפרוייקט

ולכלול צילומי חשיפה ארוכה לתאורה + חיזוק צבעים ועריכה בפוטושופ

שאפו :)

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש יוסי ללא ספק אחת ההתקנות היפות והמושקעות שיצא לי לראות

לגבי הצבע אני דווקא מאוד אהבתי.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמה אתה מוכר את האוטו?

התלהבתי מאוד מההתקנה,הדבר שהיום שבר אותי לגמרי זה השחורים האלה ששמת בפלטה של המגבר,איפה שיוצאים החוטים-מדהים,לא נראה לי שהייתי חושב על זה בחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...