Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכים IN-DASH

poko
שימו לב! השרשור הזה בן 7839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש לי הזדמנות על מסכים Refurbished IN-Dash של קלריון בגודל 6.4". המסכים הנם מסכים שהיו בעלי תקלה בפס היצור ותוקנו במפעל עצמו, מסופקים ישירות מהמפעל.

המסכים מתקפלים לדש וכוללים גם רדיו, יציאות RCA ואפשרות לחיבור צ'ינגר.

בשל העובדה שהמכשירים מגיעים מארה"ב, הרדיו לא מכויל, הכיול באחריות הקונה בלבד.

המחיר אינו כולל אחריות מלבד אחריות לכך שהמוצר עובד בהתקנה.

ההצעה הזאת היא עבור חברי הפורום בלבד ולא נועדה לרווח , אז בבקשה, אין הנחות ואין שינוי בתנאים.

יש מספר מועט ביותר של מסכים, על כן ההצעה תקפה רק עד יום שלישי.

תשלום מראש, אספקה תוך שבועיים.

עלות - 4000 ש"ח

664358-elec_lg-resized200.jpg

עוד קצת פרטים בקישור הזה.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה זה מסך+HU.

עכשיו לשאלה, אפשר לקנות רק את המסך ??? האם זו יחידה כמו הבלופוינט שדברנו אז (כלומר שאפשר לשים בתא מטען והיא תומכת DVD ו-MP3) ???

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מסך + HU כשהמסך מתקפל

זה לא נגן DVD, אין לו שום קשר לתא המטען

קודם כל תודה על ההצעה ועל המאמץ, אתה יודע שאנחנו אוהבים אותך פוקו אבל מה קורה עם המסך+HU שדברנו אז ב-2K ש"ח ????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הצעה שחבר שעובד בקלריון העביר לי.

לגבי המסכים הרגילים, אני כרגע לא מביא אותם כי חבר טוב מתחיל בקרוב לייבא כמויות מסיביות (הוא הזמין קרוב ל 500 מסכים ו 500 נגנים רק במשלוח הראשון).

ברגע שהציוד שלו יגיע לארץ נציע גם עליו הצעה מיוחדת לחברי הפורום, אני משער שהוא לא יסכים לרדת לאזור ה 2000 ש"ח לשניהם אבל אני מקווה שאני אוכל להשאיר אותו קרוב לשם.

בכל אופן, המסכים שיבואו יהיו רגילים, לגבי מסך In-Dash, המחיר שמוצע כאן הוא מדהים מה עוד שמדובר בקלריון ולא באיזה חברה סינית.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המסכים הרגילים, אני כרגע לא מביא אותם כי חבר טוב מתחיל בקרוב לייבא כמויות מסיביות (הוא הזמין קרוב ל 500 מסכים ו 500 נגנים רק במשלוח הראשון).

ברגע שהציוד שלו יגיע לארץ נציע גם עליו הצעה מיוחדת לחברי הפורום, אני משער שהוא לא יסכים לרדת לאזור ה 2000 ש"ח לשניהם אבל אני מקווה שאני אוכל להשאיר אותו קרוב לשם.

בכל אופן, המסכים שיבואו יהיו רגילים, לגבי מסך In-Dash, המחיר שמוצע כאן הוא מדהים מה עוד שמדובר בקלריון ולא באיזה חברה סינית.

פוקו, אני לא סגור על 2K ש"ח, אם הציוד ברמה אין לי בעיה לשלם גם 3K ש"ח, אני סומך עלייך שתשיג לנו את המחיר הכי נמוך ואת הציוד הכי טוב . . . .

ד"א, אתה מגיע למפגש כדי שנוכל להיפגש סוף סוף ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק פוקו.. :king:

המסכים נראים מעולה, רק ש-4,000 ש"ח גדול מדי עליי כרגע.. וכבר קניתי הד יוניט..

קלריון נשמע מעולה, אני יחכה להתפתחויות :)

איציק

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...