Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם הנקודות החדשות יצילו אותי ??

gaditoyota
שימו לב! השרשור הזה בן 7447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שבוע עצר אותי שוטר על אי מתן זכות קדימה. לאחר דיון ותחנונים (דרך אגב הוא צדק) הוא הסכים להוריד לי לאי עצירה בתמרור עצור. העבירה הזו היא של 4 נקודות.

עולה השאלה - אני הבנתי שמי שיש לו עד 4 (כולל) נקודות עד ה-1/1/04 (שעוברים לשיטה החדשה) נמחק עברו הנקודתי. האם אני צודק וזכיתי מן ההפקר כי תפסו אותי לפני שעברו לשיטה החדשה על עבירה של 4!! נקודות בלבד :?::?::?::?:

"הצלחה פירושה לעבוד בחריצות שמונה שעות ביום, עד שתקבל קידום ותוכל לעבוד שתיים-עשרה שעות ביום." (רוברט פרוסט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יתן ובפעם הבאה שלא תתן זכות קדימה, תקבל זימון לבית משפט - אותו לא תוכל להמיר בשום דבר אחר, ושום שיטת ניקוד לא תציל אותך מידי השופט !!!

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יתן ובפעם הבאה שלא תתן זכות קדימה, תקבל זימון לבית משפט - אותו לא תוכל להמיר בשום דבר אחר, ושום שיטת ניקוד לא תציל אותך מידי השופט !!!

דני.

מר דני היקר,

מאיפה לעזעזל אתה יודע מה בדיוק היה שם? אני מקווה שישללו לך את הרשיון על פה גדול :!:

לא נתתי זכות קדימה בדרך למשאית מעל שישה טון שאסור היה לה להיות במקום (הכביש הנו לרכב עד 6 טון), עמדה בשוליים אחרי שחטפה דו"ח (מול השוטר עצמו שכבר שוב הסתתר) וברגע שעמדתי בעצור השתלבה בתנועה 10 מטר לפניי (ברגע שבו אני נכנסתי לכביש גם כן). זוהי העבירה הראשונה (והאחרונה) שלי ב15- השנים שאני נוהג - פעם הבאה תשטוף את הפה לפני שאתה קופץ :!::!::!:

"הצלחה פירושה לעבוד בחריצות שמונה שעות ביום, עד שתקבל קידום ותוכל לעבוד שתיים-עשרה שעות ביום." (רוברט פרוסט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה העניינית. :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהמהות ב"מתן זכות קדימה" נשגבת מבינתך,

שכן, כשמדובר בחיי אדם, את אף אחד (חוץ ממך) זה לא מעניין האם מותר למשאית לנסוע בכביש הנ"ל או לא, והאם האישה שנדרסה כשחצתה במעבר חציה - לא היתה צריכה לצאת כלל מהמטבח ...

לעניין המשאית שפתאום קפצה לה משום מקום, 10 מטר לפני הצומת בה אתה עמדת לתומך כאדם שומר חוק - בעצור, כנראה שעד שלא תיפגע ע"י רכב שפתאום יקפוץ לך משום מקום, לא תבין על מה אני מדבר.

והשוטר שהסתתר, באמת לא יפה מצידו !

חבל רק על המשפחה שאתה עלול תהרוס בדרכל ללמוד את הסכנות שבאי מתן זכות קדימה !

אגב, שמת לב שכל מה שעניין אותך היה האם יהיו לך נקודות או לא ?

בתור נהג בטוח ושומר חוק, כזה שעובר עבירה פעם ב-15 שנה, לא נראה לי שזה כ"כ צריך להדאיג אותך, או שיש דברים בגו'..

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהמהות ב"מתן זכות קדימה" נשגבת מבינתך,

שכן, כשמדובר בחיי אדם, את אף אחד (חוץ ממך) זה לא מעניין האם מותר למשאית לנסוע בכביש הנ"ל או לא, והאם האישה שנדרסה כשחצתה במעבר חציה - לא היתה צריכה לצאת כלל מהמטבח ...

לעניין המשאית שפתאום קפצה לה משום מקום, 10 מטר לפני הצומת בה אתה עמדת לתומך כאדם שומר חוק - בעצור, כנראה שעד שלא תיפגע ע"י רכב שפתאום יקפוץ לך משום מקום, לא תבין על מה אני מדבר.

והשוטר שהסתתר, באמת לא יפה מצידו !

חבל רק על המשפחה שאתה עלול תהרוס בדרכל ללמוד את הסכנות שבאי מתן זכות קדימה !

אגב, שמת לב שכל מה שעניין אותך היה האם יהיו לך נקודות או לא ?

בתור נהג בטוח ושומר חוק, כזה שעובר עבירה פעם ב-15 שנה, לא נראה לי שזה כ"כ צריך להדאיג אותך, או שיש דברים בגו'..

דני.

קודם כל אתה טועה. זו אכן פעם ראשונה בה אני נפגש עם ראשויות החוק ב-15 השנים שאני נוהג. שנית כנראה שאתה זועם על כל מי שאתה חושב שהוא עבריין בלי כל יכולת להבדיל בין המקרים. שלישית, לא היית במקום לכן כנראה תגובותיך לגבי המקרה אינן עניניות אלא מתלהמות. ורביעית, אם אתה מנסה להתחיל פה ויכוח מכוער אז תפנה אלי בפרטי ותחסוך את הדבר לפורום. דבר אחרון, מכיוון שאני משפטן בהכשרתי אשמח להסביר לך את לשון החוק בדבר עבירה מהסוג עליו נעצרתי (לאחר שבדקתי את הנושא) והרלוונטיות למקרה הספציפי שלי. מכיוון שאיני עוסק בדיני תעבורה שאלתי את חברי הפורום שאלה עניינית לגבי נקודות. לא היה זה הדבר הראשון בו עסקתי כי אם האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם הנכנס לפורום וכותב שאלה, מן הראוי שיהיה פתוח לביקורת שתבוא בעקבותיה, גם אם זו אינה ערבה לאוזניו.

אין לי שום עניין ב"וויכוח מכוער" מאחר ואיני מכיר אותך אישית, ועל כן אין לי כל וויכוח עם מר גדי באופן ספציפי, אלא הבעתי את דעתי על :

א. הקלות הבלתי נסבלת של "החיים ללא מתן זכות קדימה".

ב. הקלות הבלתי נסבלת של המעבר לסדר היום, והתעסקות בנושא הנקודות דווקא, כשסכנת המעורבות בתאונות עקב מעשיהם של נהגים בכבישי הארץ (ואני ממש מנסה להתנסח בעדינות) מרחפת על כולנו יום יום.

איני זועם על אף אחד, ועם זאת לא הייתי רוצה שחיי יקטעו טרם זמנם עקב רגע של טיפשות של נהג אחר. הדבר לא מכוון דווקא אישית אליך, אבל יש לי תחושה שאם היית מחכה עוד 10 שניות ונותן למשאית לעבור (שכן היא נוסעת בדרך הראשית ועל כן זכות הקדימה לה - בשביל לדעת את זה לא צריך להיות משפטן וכד'), לא היית מפסיד מאום.

מאחר והצעת - כן, בהחלט הייתי שמח שתסביר את לשון החוק וכיצד בדיוק האשמה (ואיתה העבירה) אינה מונחת בפיתחך.

דבר נוסף - קבל את התנצלותי על ה"טון הזועם" לטענתך. מקורו אינו בזעם אלא באיכפתיות לנהגים ולנעשה בכבישים, כמי שמקורב מאד לנושא הזה מדי יום עקב תחום עיסוקו.

תודה,

דני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...