Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט הפיכת 106S16 כביש לרכב ראלי FIA

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 5396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר'ה,

אני צריך את עזרתכם בעניין זה (גיר 6 הילוכים ל 106S16):

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=240650

הרמן, איפה אתה...?

אלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון קטן...

היום בשעה טובה שוחררתי ממילואים. גיליתי להפתעתי שבזמן שאני "שיחקתי" ב"עופרת יצוקה" בעזה - הרכב נצבע!

עד סוף השבוע אתאפס על עצמי גם בעבודה ואקפוץ לצלם את הרכב ולהעלות תמונות.

אחחחח..... כמה טוב להיות בבית.

8)

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה צביעה בחרת בסוף?

הלבן עם הפס האדום והאריה?

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחתיין אהבתי את הצביעה הזאת, אני בטוח שיצא יפה.

מחכים לתמונות.

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב, הבטחתי לעדכן אז הנה:

תמונה של הרכב לאחר צביעה - לפני הדבקות הדוגמא שנבחרה. המדבקות בייצור ולאחר שיודבקו תועבר על הרכב שכבת לכה מיוחדת ככל הנראה. בנוסף הסתיימה (בסיוע רב של מישל גדז') התקנת הרול באר (קורות הצד בדלתות שהיו חסרות) לאחר עבודת התאמה מפרכת שבוצעה לכסאות. למרות התושבות המקוריות - הצפיפות ב 106 אדירה וכדי לאפשר משחק עם הכסא (לכיוונים עתידיים) נאלצנו להיות קצת יצירתיים עם התושבות. תראו בתמונות.

כרגיל - עמדו רגע עם הסמן על התמונה לפני פתיחתה ויופיע הכיתוב מה מופיע בה...

אלון

צבע כללי - מבט מהחזית.jpg

קורות הצד בצבע בתנור.jpg

ריתוך תושבות קורות צד.jpg

תקריב ריתוך התושבות בקורות הצד.jpg

תושבות לכסאות - התאמות אחרונות.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאחר כל ההתאמות וצביעת תיקונים ברול באר (עבודה מעצבנת ביותר יש לציין...), הוכנס כסא נהג (מחר יוכנס הכסא השני).

שימו לב למרווחים הקטנים בין הרול באר לכסא - ביחוד במעבר קורות הצד בדלתות (צירפתי מבט על). הכסא, שנמצא כרגע במצב הכי אחורי שלו וכמעט הכי נמוך (מותאם עבורי - אני יחסית גבוה) יכול להיות מוגבה ולהתקדם לכיוון ההגה.

יש לזכור שיותקן בקרוב הגה מקצועי + מתאם שבולט כמובן עוד לכיוון הנהג (לא מתקין עד לסיום כדיי שלא יתלכלך).

עכשיו נשארה רק קוסמטיקה:

1. השלמת התקנות קטנות: גלגל הגה, חגורות, מתקן לגלגל ספייר, תופסני מכסה מנוע וכו'.

2. קצת חשמל - ברז + מנתק כללי.

3.ברגע שיגיעו המתלים שהוזמנו מפז'ו ספורט: התקנת המתלים, תושבות מנוע וכל מיני שאר ירקות (מגני רפש וכו') - הכל בדרך מצרפת... :lol:.

בינתיים - השבוע יפורק הגיר וישלח להתאמה לקלאץ קרמי - אני עדיין מקווה שאצליח לקבל את ה 106 GTI שמתעכבת משחרור הביטוח - בגלל המלחמה של בעל הרכב שרוצה להחזירה לכביש (ביננו - אני מבין אותו - לרכב יש בקושי נגיעה מאחורה - אבל - זה מספיק בשביל הביטוח להוריד אותו עקב מחירון נמוך ולא ריאלי של לוי יצחק!).

מבטיח להמשיך ולעדכן,

אלון

כסא נהג במקום - מבט מחלון קידמי.jpg

כסא נהג + תושבות - מבט צד שמאל.jpg

תקריב ראש כסא נהג - רול-באר.jpg

קורת מגן שמאל - מבט על.jpg

סיום יום העבודה - כיסוי הכסא.jpg

כסא נהג במקום - מבט מדלת נהג חזית.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מבטיח!

קודם כל!

1. שמח שחזרת מהמלחמה בריא ושלם.

עכשיו לענייננו,

2. אני ממליץ לפתוח את פתחי פנסי הערפל בכדי ליצור תיעול אויר לבלמים. (אני מניח שאתה כבר יודע זאת בעצמך, ה106 הקודמת הייתה עם אותו הפגוש)

3. הצבע נראה איכותי מאוד, לי אישית היה חבל כל כך להשקיע על רכב ראלי בצבע, אבל זה רק אני.

משהו אישי אצלי,

4. לגבי המנוע כנראה שהסתדרתי.:wink:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מבטיח!

.....הצבע נראה איכותי מאוד, לי אישית היה חבל כל כך להשקיע על רכב ראלי בצבע, אבל זה רק אני.

....:wink:

זה אבא שלי הפדנט...

מבחינתו - איך יראה הרכב חשוב בדיוק (אם לא יותר) כמו איך הוא יסע ואיך הוא נבנה.

השקיעו בפחחות של הרבה מאמץ - אני אצרף תמונות צד כדי שניתן יהיה לראות את הצביעה ואת הקווים וההתאמה של הכל (אין בכלל גלים בפח - פשוט בודי מושלם...).

אבל יפה ששמת לב.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מבטיח!

.... 2. אני ממליץ לפתוח את פתחי פנסי הערפל בכדי ליצור תיעול אויר לבלמים. (אני מניח שאתה כבר יודע זאת בעצמך, ה106 הקודמת הייתה עם אותו הפגוש)

.....:wink:

כמו שאתה רואה ה"חצאית הקידמית" הוחלפה בכוונה לחצאית דומה לשל XS וזאת בשל ההגנה הטובה יותר והחוזק (וגם המרווח מהרצפה). אני לא בטוח שיש צורך באיורור הברקסים היות ועד היום לא סבלתי מהתחממות שלהם במירוצים. אם זה יקרה - אני אכן אשקול לפתוח שם פתחים - או בצידי החצאית.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בונים רכב ראלי לפי FIA, אז גם חלקי הבודי צריכים להתאים לאותו הדגם של הרכב.

לפתוח את הפנסי ערפל בכדי לאוורר את הברקסים, בקשר לזה אני לא בטוח. מה שכן הברקסים בכלל לא עובדים קשה בעפר וגם בסטייג'ים של מעל ל10 ק"מ לא נתקלתי בבעיות בלמים.

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב,

חצאית אינה חלק בודי (זה לא כנף, דלת, פגוש, מכסה מנוע וכדומה) - זה תוספת כמו ספויילר - ניתן לשנות ולהתאים לפי הצורך (ולא משנה שנת הדגם כשמדובר בחלקי קוסמטיקה) - בדקתי זאת טרם הזמנתי את החצאית הזו.

גם חצאית אחורית ניתנת לחיתוך התאמה או החלפה לכל חלק מקורי אחר של 106. ניתן גם להוסיף מדרכות - להוסיף או להוריד קשתות בית גלגל וכו'. - אין שום מגבלה לגבי זה - בטח לא בראלי ספרינט ולפי מה שביררתי גם לא בראלי. אין שום חובה להתקין את פנסיי הערפל המקוריים וגם לא תחליפיים.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...