Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי הזמנה למשפט,לא יודע מה לעשות:

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 5552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כול הכבוד על ההקפצה.הזכרתה לי לעדכן:

השימוע היה אמור להתקיים ב-1 לאפריל אך נדחה ל-1 בספטמבר.:lol:

זה רק אומר שאת ה"עוד שנתיים נהג חדש" אתה תתחיל בספטמבר ולא עכשיו.

מזל טוב.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מהתאריך הראישון,נדחה ל-08\2\1,משם ל-08\9\1,משם ל-09\4\1 ומפה ל-09\9\1.:shock:

אל תדאג נסיך,אני לא ייקבל נהג חדש שוב פעם.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח בקשר לזה אבל אולי שווה לך לבדוק.

חבר שלי נתפס על מהירות מופרזת 140 בכביש 5 (בין גלילות לפתח תקווה) וקיבל שלישה והזמנה למשפט. בגלל שלא היו לו עבירות קודמות המשטרה הסכימה להמיר לו את זה לקנס כספי - שזה כמובן עדיף על הכל. העבירה שלך נראית לי הרבה פחות חמורה - השאלה היא מה היה לפני.

אני לא ממש יודע איך זה נסגר ועם מי הוא דיבר - אבל אולי שווה לך לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לבדוק,המקרה קרה לפני שנה וחצי.

אני חושב שאם הייתה כזאת אופצייה העורך דין שלי היה מציאה לי את זה.כנראה שהאופצייה הזאת לא עלתה או הקנס היה גבוההה מאוד.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עידכון:

היום הייתי אצל העורך דין והוא אמר לי שאני אקבל שלילה על תנאי לחודשיים וקנס נמוך של מקסימום 750.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על מקרה לפני שנה וחצי, לפי דעתי שווה לזמן את השוטר להעיד ולקוות שהוא לא ייזכור בפרטי פרטים את האירוע ולצאת זכאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לזמן אף אחד !

לפני כל הגשת דוח לבית המשפט, התביעות מכניסות את תוכן הדוח למחשב ולפני כל הזמנה של עדים הם עוברים אליו.

לפי דעתי כל משלוקח עורך דין בענייני תעבורה הוא פראייר (אלא עם כן מדובר בתיק של תאונה או נהיגה בשיכרות ), עורך דין לא יוכל לעשות יותר ממה שאתה תעשה !

מדהים כמה כסף הם עושים על כלום !

עבדתי בבית המשפט לענייני תעבורה בצפון , ויום אחד שמתי לב לשני מקרים בהם הייתה עברת מהירות שני הנאשמים היו ללא עבר פלילי , אחד בא עם עורך דין והשני בא לבד שניהם קיבלו את אותו הקנס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמיתי?:shock:

אתה חושב שהייתי מצליח לדחות לבד שנה וחצי משפט על נהיגה בקלות ראש של נהג חדש?!?!:shock::shock::shock:

ולבסוף לצאת מזה עם קנס בלבד,בלי שלילה ובלי נקודות?:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין כלל וכלל שהייתה מצליח לעשות זאת לבד ללא עורך דין,מאיפה הבאתם את זה בכלל.

אם היית בא לבד המצב היה הרבה יותר לרעתך.

ALFA ROMEO MITO 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...