Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך (צריך = מבקש) ייעוץ למכונית עד 40,000 ש"ח

T&B
שימו לב! השרשור הזה בן 6079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,צריך עזרה בקשר לרכישת רכב.

התקציב הוא עד 40,000,מינימום שנת 2000,אוטומט.

עדיף מנוע 2000 סמ"ק+.

(עשיתי חיפוש ולא מצאתי משהו...)

האפשרויות שחשבתי עליהם הם:

פיז'ו 406.(1.8 ל' או 2.0 ל')

שברולט אלרו.(2.2 ל' או 2.4 ל'...מה עדיף?)

פולסוואגן בורה.(2.0 ל' או 2.3 ל' V5...מה עדיף?)

ואם יש לכם רעיון תוסיפו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מחפש ברכב?

רשמת מכוניות בכלל לא קשורות אחת לשנייה בממצאים שלהן..

תן כיוון ותקבל עזרה הרבה יותר מהר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון צודק,לא שמתי לב....

אני מחפש שהאוטו יהיה נוח,מאובזר,אפשר להגיד חזק...

אני יודע שהמכוניות לא הכי חסכוניות,אבל כמה שאפשר...

אמינות.

אם אפשר גם...אז התנהגות כביש ואחיזה...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום המדובר יש לך את האופצייה לרכוש את הפיג'ו 406 SV 2.0 ל' שנת 2000 ,מדובר ברכב שעולה הן מבחינת הפינוק\איכות\נוחות\ אחזקה\אמינות גם מהשברולט וגם מה בורה ,תצטרך לקחת בחשבון ירידת ערך בעייתית וכן צריכת דלק .

תוכל לקחת בחשבון מאזדה 626 בין השנים 99 אך היא טיפה יקרה יותר ולדעתי פחות איכותית מה406 .

לגבי אמינות תחפש 406 שמטופלת במוסך חברה וכן ספר טיפולים ואז אתה מכוסה ,לגבי אחיזת כביש ה406 טובה מאוד יש גם 4 כריות אוויר ו3 כוכבי בטיחות במבחן ,המנוע איכותי 138 כ"ס ומלבד בעיית חיישנים אין ברכב שום תקלה גורפת .

לסיכום,לאור מה שציינת אני ממליץ על ה406 בחום.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ראינו C5 2002 מנוע 2000 סמ"ק...

לא יודע איזה גרסה....איך מבדילים?

אני יודע מה היתרונות שלה,אתם יכולים להגיד לי מה החסרונות?

שוב,איך הבורה 2.0/2.3?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגאלאנט היא כיוון נכון,יש לקחת בחשבון ירידת ערך עצבנית, וכמו שציינת צריכת דלק גבוהה לגבי הביטוח אין לי מידע אך סביר להניח כי הוא מעבר ל5000 ש"ח ,לגבי בטיחות הרכב הוא בין הלא בטוחים בקטגורייה ,בשורה התחתונה אם נשים את המאזניים על הכף במידה ומצאת 406 מטופלת לך עליה ,(ביטוח זול ,אמינות איכות ,נוחות)לדעתי הבעיה היחידה שלה הנה מיחשוב יתר אשר יכול לעשות כאב ראש כאשר הרכב מתיישן.

שורה תחתונה ה406 הוא רכב מעולה לתקציב שלך.יש לך את הנתונים תחליט!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ראינו C5 2002 מנוע 2000 סמ"ק...

לא יודע איזה גרסה....איך מבדילים?

אני יודע מה היתרונות שלה,אתם יכולים להגיד לי מה החסרונות?

שוב,איך הבורה 2.0/2.3?

תודה

לC5 יש מנוע 2.0 ל' יש 2 גרסאות שני גרסאות בנזין SX,SX PACK לשני הדגמים יש מנועים זהים 138 כ"ס ההבדלים הן ברמות האבזור שה PACK יותר מאובזרת ,יחד עם זאת קיימים 2 דגמי דיזל SX HDI,SX PACK HDI בעלות מנועים בנפח 2.0 ו110 כ"ס שההבדלים הינם באבזור .

כל הדגמים הינם בעלי 6 כריות אוויר ו5 כוכבי בטיחות ,מאוד מאובזרים .

חסרונות :

סחירות נמוכה ,אמינות לאורך זמן ,מדובר ברכב הידראולי שדורש אחזקה שוטפת מעבר לטיפולים תקופתיים ,רוב הרכבים בעלי קילומטרז גבוהה היות והרבה דגמים הם מציי רכב ,תיקח בחשבון ירידת ערך עצבנית ומראה חיצוני.

שורה תחתונה ,במידה ומצאת רכב שטופל במוסך חברה עם קילומטרז סביר (100K) וספר טיפולים ,עשית אחלה עיסקה .

דעתי לך על ה406 SV 2.0 מדובר במנוע בנזין זהה אך רכב הרבה יותר מרשים ומפנק בדגם הנ"ל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לC5 יש מנוע 2.0 ל' יש 2 גרסאות שני גרסאות בנזין SX,SX PACK לשני הדגמים יש מנועים זהים 138 כ"ס ההבדלים הן ברמות האבזור שה PACK יותר מאובזרת ,יחד עם זאת קיימים 2 דגמי דיזל SX HDI,SX PACK HDI בעלות מנועים בנפח 2.0 ו110 כ"ס שההבדלים הינם באבזור .

כל הדגמים הינם בעלי 6 כריות אוויר ו5 כוכבי בטיחות ,מאוד מאובזרים .

חסרונות :

סחירות נמוכה ,אמינות לאורך זמן ,מדובר ברכב הידראולי שדורש אחזקה שוטפת מעבר לטיפולים תקופתיים ,רוב הרכבים בעלי קילומטרז גבוהה היות והרבה דגמים הם מציי רכב ,תיקח בחשבון ירידת ערך עצבנית ומראה חיצוני.

שורה תחתונה ,במידה ומצאת רכב שטופל במוסך חברה עם קילומטרז סביר (100K) וספר טיפולים ,עשית אחלה עיסקה .

דעתי לך על ה406 SV 2.0 מדובר במנוע בנזין זהה אך רכב הרבה יותר מרשים ומפנק בדגם הנ"ל .

אבל מה ההבדל בין הגרסאות?

ומזתאמרת בגגל שהוא רכב הידרואלי.............?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין הגרסאות (sx,pack) הינו ברמות האבזור הpack מאובזרת יותר מבחינת גימור דיפוניי דמוי עץ ,כיסוי עור בהגה ובידית הילוכים,פגושים ומראות בצבע הרכב,חיישני חניה אחוריים,חישוקי סגסוגת .

למעט מה שציינתי לעיל בסה"כ כל הדגמים זהים ברמות האבזור,כל הדגמים הינם טיפטרוניק ,עם בקרת אקלים אלקטרונית,ומחשב דרך ,6 רמקולים ומערכת מובנית עם שליטה מההגה ו6 כריות אוויר.

לגבי מערכת ההידראוליקה ,בכל הדגמים מורכבת מערכת מתלים הידראולים (שמן)שבראש ובראשונה גורמת לרכב להיות הנוח בקטגורייה אל תטעה לעיתים יש הרגשה של ניתוק מהכביש אך עדיין מדובר בפלא הנדסי ,מערכת זו הינה מורכבת מאוד ועובדת על שמן במקום בוכנה רגילה או קפיץ,בנוסף יש לרכב מערכת הידראולית להגבהה אוטומטית של הרכב וזאת בהתאמה לסוג הכביש אופי הנהיגה וכמות המטען ,המערכת הינה מערכת אמינה אך במידה ותיתקל בבעיה היא תעלה לך ביוקר.

בשורה תחתונה לך על ה406 ותיהנה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...