Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלבי נחייה - התעללות? הביעו דעה!

Black Joker
שימו לב! השרשור הזה בן 6086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא אנסה לשנות את דעתך לגבי דברים מסויימים,כי חלקם זה עניין של השקפת עולם וחשיבה,אבל אני כן אתקן אותך במשהו שהוא עובדתי,גם מנסיון אישי של עבודה עם כלבים שאומנו לאיתור חומרי נפץ:

הזמן עבודה האידיאלי של כלב כזה הוא כ-15 דקות,בין אם תרצה ובין אם לא.

אנחנו עבדנו איתם 30 דקות והוצאנו אותם ל-10 דקות הפסקה.

ואל תגיד לי את השטויות האלה שהכלבים של עוקץ שונים,השתמשנו גם בכלבי רועה גרמני וכדומה,ויותר מזה,מי שביצע את האילוף בפועל היתה חברת אילוף כלבים שמורכבת מקצינים יוצאי עוקץ,ובפירוש,גם שם הנהלים דומים מבחינת עבודת הכלב.

אני כבר לא מדבר על זה שגם יצא לי להתנסות לא פעם ולא פעמיים בעבודה ישירה עם עוקץ במהלך פעילויות מבצעיות לאיתור מעבדות חבלה ומעצר מבוקשים בכל מיני קוים מבצעיים,ובפירוש,הכלבים שם לא עובדים פרקי זמן כמו שאתה חושב.

יותר מזה,ותשאל את מי שאתה מכיר בעוקץ,לעוקץ בדר"כ לוקחים חיילים עם המון ביטחון עצמי,על מנת שבמהלך פעילות מבצעית החייל שמתפעל את הכלב לא יתבייש להגיד למפקד הכוח ש"פה הסתיימה עבודת הכלב,הוא צריך לנוח".

וכן,גם לי יש כמה חברים בעוקץ (רובם קצינים,הכרנו במהלך הקורס קצינים).

באמת ידידי,אל תדבר באויר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יודעים מה? אפילו אם זה גורם לכלב סבל כלשהו, שיסבול טיפה. אם זה אומר שהוא מעלה את רמת חיי העיוור לרמה ששום מקל לא יוכל להשיג, אז שיהיה. סליחה אבל לפעמים צריך להבדיל בין בעלי חיים לבני אדם. בעלי חיים תמיד ישמשו כ"כלי" לבני האדם ברמה זו או אחרת ולא משנה כמה שירשורים הזויים תפתחו בקארספורום זה לא הולך להשתנות.

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס אתה צריך להתבייש לך.

יש כלבים שעדיפים על אנשים מסויימים (רמז !)

אני אישית אעדיף את הכלבה שלי על פני הרבה בני אדם אחרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות שכלב חבר עדיף לא רק מחבר כלב אלא מהרבה חברים אחרים, בעיקר כשהוא העיניים שלך.

יוליה

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בכלל מכיר עיוור עם כלב נחייה שאתה קובע כאלה קביעות?

כלב הנחייה הוא החבר הכי קרוב של העיוור והוא זוכה ליחס הרבה יותר טוב מכלב ממוצע. הכלב אוהב את עבודתו ואוהב לעזור לבעליו ולכן לא סובל כלל.

הם עוברים אימון מיוחד שמתחיל במשפחחה אומנת בגיל צעיר שמקנה לו מעבר לחום ואהבה כללי יסוד וחינוך בסיסי ורק אח"כ הם עוברים את שלב אימוני הנחייה בתנאוים שהרבה בני אדם היו מוכנים לקבל.

הבעיה היא שיש אוהבי כלבים שחושבים שכלב זה כמו בנאדם ולכן שופטים את איכות חייו כאילו הוא היה אדם. כפי שכתבת, למעשה כלב עם "עבודה" לעשות יחד עם בעליו הוא כלב "מאושר" (גם אושר הוא מושג אנושי...)

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שסופו של הטופיק הזה הוא בהודעה זו.

בלי שום קשר אלייך, כנראה שאצל הרבה אנשים, כמו שנאמר כאן, זו הרי "שטות", אבל זה לא חדש לי, אנשים כמו עומרי או "hans" אני לא מכיר ואני שמח על כך.

הפסד שלך, אני דווקא חברותי ולא נושך. ובכלל קוראים לי שמעון.

(זאת הייתה בחירה די אומללה לניק ניים. אין לי שום קשר ירוק אליו...)

אתה לא חייב להסכים אתי, אבל כן מותר לך להתייחס אליי לפחות כמו שאתה מתייחס לכלבים, לא?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודעים מה? אפילו אם זה גורם לכלב סבל כלשהו, שיסבול טיפה. אם זה אומר שהוא מעלה את רמת חיי העיוור לרמה ששום מקל לא יוכל להשיג, אז שיהיה. סליחה אבל לפעמים צריך להבדיל בין בעלי חיים לבני אדם. בעלי חיים תמיד ישמשו כ"כלי" לבני האדם ברמה זו או אחרת ולא משנה כמה שירשורים הזויים תפתחו בקארספורום זה לא הולך להשתנות.

עמוס

:mm_yeah:

והוא לא צריך להתבייש בשום דבר. בן אדם קודם לכלב, וכלבי המחייה האלה סובלים או לא סובלים הם עוזרים ומקלים מאוד על חיי העיוורים. אז חלאס להיות כאלה מתחסדים וצדיקים אוהבי בע"ח. בן אדם חשוב יותר מכל חיה שהיא. מעניין למה אתם לא מגנים על ג'וקים או על נחשים או אולי על עכברים? אם יש לכם בבית ג'וקים או עכברים לא תהרגו אותם? למה כלב טוב יותר מג'וק או עכבר?

וחזירים הם לא בעלי חיים? למה הם צריכים לשמש כמקור לכל מיני תרומות אברים לבני אדם?

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שראיתי פרסומת בדוכן בת"א "מה עם הכלב שלך היה פרה", אני די נרתע מבקר.

בכל אופן, נושא רגיש :)

נרתע נרתע אבל עדיין מתענג על בשר משובח? לא כך?

אני מכיר מספר עיוורים, אחד מהם אדם בן 40+ החזיק כלבת נחיה מסוג רועה גרמני, היא הייתה בשבילו אשתו השניה, היה הולך איתה לים, לפארקים, מן הסתם לכל מקום, והיא אהבה אותו כמו שהוא אהב אותה, לפני כשנתיים היא מתה והוא נכנס לדיכאון רציני, יש לו היום לברדורית, שהיא חתיכת חיה, הוא בא איתה לים משחק איתה והיא גם האור של חייו, אני לא רואה אותה עם מבט עצוב כמו שתיארת, אני רואה כלבה בריאה ושמחה, מלאת שמחה שמשחקת עם הילדים ועם כלבים אחרים.

תעשה סיבוב למכלאה העירונית, תספור כמה כלבי נחייה יש שם ותחזור לפתוח שרשור - בעניין: כלבי תקיפה -התעללות? הביעו דעה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אנסה לשנות את דעתך לגבי דברים מסויימים,כי חלקם זה עניין של השקפת עולם וחשיבה,אבל אני כן אתקן אותך במשהו שהוא עובדתי,גם מנסיון אישי של עבודה עם כלבים שאומנו לאיתור חומרי נפץ:

הזמן עבודה האידיאלי של כלב כזה הוא כ-15 דקות,בין אם תרצה ובין אם לא.

אנחנו עבדנו איתם 30 דקות והוצאנו אותם ל-10 דקות הפסקה.

ואל תגיד לי את השטויות האלה שהכלבים של עוקץ שונים,השתמשנו גם בכלבי רועה גרמני וכדומה,ויותר מזה,מי שביצע את האילוף בפועל היתה חברת אילוף כלבים שמורכבת מקצינים יוצאי עוקץ,ובפירוש,גם שם הנהלים דומים מבחינת עבודת הכלב.

אני כבר לא מדבר על זה שגם יצא לי להתנסות לא פעם ולא פעמיים בעבודה ישירה עם עוקץ במהלך פעילויות מבצעיות לאיתור מעבדות חבלה ומעצר מבוקשים בכל מיני קוים מבצעיים,ובפירוש,הכלבים שם לא עובדים פרקי זמן כמו שאתה חושב.

יותר מזה,ותשאל את מי שאתה מכיר בעוקץ,לעוקץ בדר"כ לוקחים חיילים עם המון ביטחון עצמי,על מנת שבמהלך פעילות מבצעית החייל שמתפעל את הכלב לא יתבייש להגיד למפקד הכוח ש"פה הסתיימה עבודת הכלב,הוא צריך לנוח".

וכן,גם לי יש כמה חברים בעוקץ (רובם קצינים,הכרנו במהלך הקורס קצינים).

באמת ידידי,אל תדבר באויר.

בבקשה, אל תגיד שאני מדבר באוויר.

תראה, כל ה"נסיון שלי עם כלבי עוקץ" מסתכם בחבר אחד, כל מה שאמרתי זה מסיפורים שלו.

דבר אחד אני כן יכול לחזק, כלבי עוקץ לא יכולים להיות כלבי משפחה עם ילדים קטנים. חוץ מזה שאופיו של הגזע (ברח לי השם...מלינוואה?) הוא מאוד דומיננטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב להסכים אתי, אבל כן מותר לך להתייחס אליי לפחות כמו שאתה מתייחס לכלבים, לא?

אני נותן לאנשים את אותו הכבוד שהם נותנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תמשיך ללטף כלבים ולירוק על אנשים.

מתכון מושלם ליצירת חברה תקינה.

NOT

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור..

אני מזמין אותך לאוניברסיטת בן גוריון כדי לראות איך כלבים שמוצמדים לסטודנטים עוברים "חיים קשים"

לי לא יצא לראות אותם סובלים - אלא עם כן משחקים בדשא בהפסקה ושינה בהרצאות זה התעללות בהם..

הלברדורים שיצא לי לראות תמיד מלאי שימחת חיים ומאוד מצחיקים :lol:

לא יודע איזו תכנית ראית - אבל לא כדאי להשליך מהפרט אל הכלל..

ככל שידוע לי הכלבים עוברים אילוף כאן בב"ש.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תמשיך ללטף כלבים ולירוק על אנשים.

מתכון מושלם ליצירת חברה תקינה.

NOT

אני אהיה האדם האחרון שיפריע לחברה תקינה, דרך אגב, לדעתי אחת כזו לא תהייה בגלגול הזה, אבל זה כבר סטייה מהנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...