Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחר אני נפרד מהפורום לכמעט שבוע עקב נסיעה להונגריה במטרה להגיע למשחק

dor-17(mk)2
שימו לב! השרשור הזה בן 7541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

של הפועל רמת גן

אחרי ניצחון בדרבי 3-1 על הכח אנחנו יוצאים עם מצב רוח טוב ונקווה שהוא לא ירד (או שירד כמה שפחות)

ביום רביעי

יאללה אני ממשיך לארוז

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

אנחנו לא מייצגים את הכדורגל הישראלי ובקושי גם את המדינה אנחנו מייצגים רק את הפועל רמת

גן לטוב ולרע

ולצערי בלי שני הזרים החדשים אתם יכולים לשאול את שייזינגר (אריאל הוא היה בעבר בנתניה :) )

מי זה מילאן פאסיץ' (שזוכה לקריאת העידוד פורצה מילאן פורצה מילאן ) ובעיקר מי זה דראגן

אלין האיש והצמד

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא מייצגים את הכדורגל הישראלי ובקושי גם את המדינה

בדיוק בגלל הטעויות והאיחור ברישום הזרים אתם מייצגים את החאפריות הישראלית שבאה לידי ביטוי מצויין בכדורגל שלנו (חיפה והפקסים, נערות הליווי וכו' וכו')

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא מייצגים את הכדורגל הישראלי ובקושי גם את המדינה

בדיוק בגלל הטעויות והאיחור ברישום הזרים אתם מייצגים את החאפריות הישראלית שבאה לידי ביטוי מצויין בכדורגל שלנו (חיפה והפקסים, נערות הליווי וכו' וכו')

אכן כן..

מה שנותר זה לאחל בהצלחה להפועל ר"ג ולקוות שהם יעשו את הבלתי יאומן ויובסו בתוצאה מכובדת, כלומר 5-0 ומטה....

אייל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו את האמת זה לא כל כך חאפריות אלא יותר ניהול כושל ויו"ר בעייתי שחושב שהוא יכול

לתחמן את כולם ולהמציא את הכדורגל מחדש

בידיוק בגלל זלזול של אנשים כמו אייל (אין לי משהו אישי נגדו כמובן) אנחנו לא מייצגים את הכדורגל הישראלי

ויכול להיות שהוא צודק ויכול להיות שנובס אבל בכדורגל תמיד יש הפתעות וגם אייל וגם רוב בעיתונאים

שהשמיצו את רמת גן גם בכתבות רציניות וגם בבדיחות לא יודעים מי זאת בידיוק לבסקי סופיה

(קבוצה בסדר גודל של צמרת ליגת העל )

ולא מכירים את כל השחקנים הצעירים של הפועל רמת גן (ויש הרבה כישרונות גם השנה)

ואולי חלקם שכחו שגם לפני החצי גמר וגם לפני הגמר הם לא שאלו מי אלא שאלו כמה ובסוף אכלו ז*ן \את הכובע

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו את האמת זה לא כל כך חאפריות אלא יותר ניהול כושל ויו"ר בעייתי שחושב שהוא יכול

בידיוק בגלל זלזול של אנשים כמו אייל (אין לי משהו אישי נגדו כמובן) אנחנו לא מייצגים את הכדורגל הישראלי

ויכול להיות שהוא צודק ויכול להיות שנובס אבל בכדורגל תמיד יש הפתעות וגם אייל וגם רוב בעיתונאים

שהשמיצו את רמת גן גם בכתבות רציניות וגם בבדיחות לא יודעים מי זאת בידיוק לבסקי סופיה

ואולי חלקם שכחו שגם לפני החצי גמר וגם לפני הגמר הם לא שאלו מי אלא שאלו כמה ובסוף אכלו ז*ן \את הכובע

ניהול כושל זו עוד דרך להגדיר "חאפריות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך בושה... איחלתי לכם בהצלחה... :shock:

ואני חושב שהגישה שלך לרצות שקבוצות שהן לא הפועל רמת גן , יפסידו באירופה

היא מטומטמת והיא מיוחסת בד"כ לחמומי מוח ולא לאנשים רגילים.

אני לא אשמח אם הפועל ר"ג תפסיד , כי סה"כ זאת קבוצה שמייצגת את המדינה

למרות שהיא מנוהלת כמו מכולת שכונתית...

אדרבא, אני מעריך אותך על זה שאתה אוהד של קבוצה שהיא לא אחת מהגדולות ולא הולך עם הזרם הגדול שאוהד את מכבי חיפה (השנואה) ו2 התל אביביות וגם על זה שאתה נוסע למשחק חוץ למרות שאתה יודע ששמח אתה לא תצא משם... זה אוהד אמיתי.

אני אוהד מכבי נתניה ואני אוכל מרורים כבר שנים, אבל אין מה לעשות.

אבל בתור אוהד, ובן אדם שמתיימר להיות בוגר, אתה צריך לדעת מהם החסרונות של הקבוצה שלך ...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת גן הפסידה 0-1 , כל הכבוד.... כולם היו בטוחים שתהיה תבוסה קולוסאלית.

בקרוב דור יחזור לארץ ויספר מה היה , כי אף אמצעי תקשורת לא צילם את המשחק הזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...