Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ההתקנה הסופית באלפה שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 6274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש ותהנה!!!

עבודה יפיפיה, הזוית? לא נורא, כיוונים ראויים לסאונד, יהיה אחלה! (סאונד, לא חומוס..).

בהשקעה ככ מכובדת רצינית וכיפית, האם יותר לי לשאול (וארשה לעצמי) למה רק פולס ולא דוטק לפחות? למה אין הכנה לכבל 4 גיץ' לשידרוגים:wink:

בברכה

דני

תודה! דני, התשובה די פשוטה - התקציב שלי למערכת היה די מוגבל, ואני יודע שאני הולך לשדרג לקומפוננט יותר מכובד בהמשך (למרות שאני מרוצה עד השמיים מניצול ה300 ש"ח שהושקע בפולס מיד שנייה), אבל הבנייה כמעט ולא עלתה לי, זאת עבודה שעשיתי בשביל הכיף שלי, אני אוהב לעשות דברים עם הידיים. חוץ מזה, דותק לא יתפקד כראוי עם המגבר שלי (60 לערוץ), ובשבילו צריך להחליף למשהוא טיפה יותר חזק. זה יקרה, אין לי ספק בכך. אבל בעתיד. כמוכן, בתכנון לקנות אייפוד 20 ג'יגה, בימים הקרובים, ולהיפטר מכל הדיסקים (חוץ מהמקוריים) אחת ולתמיד. וגם אטימת דלתות ובגאז' עם דיינמאט אקסטרים. לגבי הכבל - למה רק 6 ולא 4 גיץ'? כי אני חשבתי שזה מספיק. אבל גם את זה ניתן להחליף ,במידה ויהיה צורך בכך. הבעייה היא שיש לי עוד הוצאות, חוץ מהתחביב הזה (נחמד, ללא כל ספק), והם דורשים תקציבים שמנים אף יותר, כמו רשיון הטיסה שברשותי (צנוע, אני יודע:twisted:), שמחייב אותי לטוס כל הזמן, לשמירה על רמה מקצועית סבירה, וזה אפילו יותר יקר מסאונד רכב.

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה שתיסע מהר, ושוטר ישאל אותך, " תגיד לי בחור, יש לך רישיון טיס?", תגיד לו "בטח" ותראה לו אותו:)

אני אשמח אם תצלם גם את הפרצוף.

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הבאה שתיסע מהר, ושוטר ישאל אותך, " תגיד לי בחור, יש לך רישיון טיס?", תגיד לו "בטח" ותראה לו אותו:)

אני אשמח אם תצלם גם את הפרצוף.

אמיר

לצערי זה לא יעזור. אבל אם תופסים אותי שיכור בכביש:drinking:, זה יכול להפריע לי גם מול רשות התעופה האזרחית, כי זה גוף ששייך למשרד התחבורה וניזון מאותו בסיס נתונים. לגבי התמונה - אם כבר מדברים על טיסה...

DSCF3998.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אתה יותר אוהב:

להיות שם למעלה בתור טייס או לשבת באוטו ולשמוע מוזיקה עם המערכת והבניות? :twisted:

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אתה יותר אוהב:

להיות שם למעלה בתור טייס או לשבת באוטו ולשמוע מוזיקה עם המערכת והבניות? :twisted:

גיא.

מממ... שאלה קשה. כאילו, מה נראה לך:-D? למרות שאם משקיעים את אותו הסכום שעולה להוציא רשיון טיסה במערכת, יש מצב לתחרות רצינית. כל אחד והשריטה שלו, יש גם כאלה שיעדיפו מערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6274 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...