Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 205 נגד סובארו ג'סטי , הביעו דעתכם =]

RipCurl
שימו לב! השרשור הזה בן 6313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחכה לטלפון מ אדם המוכר ג'סטי 93 שמורה שעשתה 98,000

יד שניה, ידנית מנוע 1.0

מצד שני יום שישי אני הולך לראות פיג'ו 205 שנת 97 יד שניה עשתה 130,000

רציתי לדעת כמה הייתם משלמים בעבור כל אחד מהן?

ולדעת מה אתם אומרים לגבי הצריכת דלק והתקלות..

ובקיצור תחזוקה.

מטרות הנסיעה שלי בעיקר נסיעה בכיש בין עירוני \ מהיר (אשקלון-ת"א) משהו כמו 3 פעמים בשבוע.

תודה על התגבות המהירות זה מאד חשוב ובהול! =]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תקח בחשבון שבסקאלה של הג'סטי יש רק 5 מספרים .. משמע האוטו יכל היה לעשות גם 198 ולא היית יודע על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

98 אלף קילומטר ב14 שנים? :roll:

198 אכן נשמע יותר הגיוני.

אם המטרה היא כבישים בין עירוניים אז לדעתי ה205 עדיפה, היא יותר בנויה למהירות גבוהה ולדעתי גם יותר בטוחה ונוחה מהקוביה על גלגלים של סובארו.

חוץ מזה - ההבדל הוא 4 שנים - 97, להבדיל מ93, זה לא כלכך הרבה שנים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר טוב הזרקה.

חדיש יותר.אמין יותר.חסכני יותר.

מה שאני לא מבין, הוא איך אתה קופץ בין רכב שנת 93 לשנת 97. המחירים והנתונים שונים לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-205 עדיפה על הג'אסטי בכל פרמטר.

פה לא תקבל ניחושים איזו מהן תתקלקל יותר, איזה חלק יתקלקל ובאיזו הוא יהיה זול יותר לתיקון.

לענין המחיר - אתה יודע כמה כסף יש לך, אתה תחליט אם אתה יכול לרכוש את ה-205 או להסתפק בג'אסטי.

בכל מקרה בדוק כל אחת מהן בצורה יסודית לגופה, ואל תסתמך רק על נתון השנתון והנסועה של הרכב.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור נסיוני,ולא רק בגלל שאני אוהב סובארו,תוכל לקבל את אותה חוות דעת מכל מוסך שאליו תפנה:

מבחינת אמינות ,פשטות מכאנית,עמידות בנייה,עלות אחזקה, לא תמצא רכב יותר חסכוני וזול לתחזוקה בפרמטרים שציינתי,מאשר הסובארו גאסטי (גיר ידני כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר טוב הזרקה.

חדיש יותר.אמין יותר.חסכני יותר.

מה שאני לא מבין, הוא איך אתה קופץ בין רכב שנת 93 לשנת 97. המחירים והנתונים שונים לגמרי.

מממ.. גם אני לא הכי מבין פשוט אין הרבה בין לבין

ופיג'ו שנת 93-4 כמו הג'סטי לא מתקרבות לג'סטי בכדאיות רכישה (לפי דעתי לפחות)

אז בשביל להיות יותר מתקדם עדיף 97 בערך

אני מודע לזה שג'סטי אותו מאד אמין אני רק פוחד שהוא לא יספיק לצרכים שלי כי הוא גם די חלש ובנוי לעיר פחות לנסיעות בין עירוניות (שלהן אני זקוק לרכב בעיקר)

לכן אני כאן לשמוע את דעותיתכם =]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימות מד הנסועה מתבצע ע"י בקשת היסטוריית טיפולים של הרכב.

ברכבים חדשים יותר, בד"כ בעל הרכב מטפל בו במוסך מורשה היבואן, וההיסטוריה נרשמת במחשב.

במקרה הזה, אם תמצא קבלה על טיפול 100,000 ק"מ, מלפני 5 שנים בקבלות של הרכב, תבין שהוא כבר כנראה עבר 198K, או 298K.

כמובן שישנם גם מקרים יוצאי דופן של רכבים שבקושי נסעו בהם, או שעמדו זמן רב.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה החרטא הזה?יש לי ג'אסטי שנת 91 מנוע 1200 וכתוב לי שהאוטו עשה 160 אלף מה זה השטויות האלה שכתוב רק 5 מספרים?

ואני אומר לך מניסיון הג'אסטי גם אוטו חזק וגם עמיד וגם יעמוד בצרכים שלך צרפתיות הרבה יותר יקרות ולא אמינות עדיף לך לקחת 5 קמ"ש פחות מאשר לשלם יותר כל פעם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

205 זה אוטו נוח יחסית, זריז ובעל התנהגות כביש חביבה. ג'אסטי, עם כל הכבוד לסובארו ולאמינות המצויינת שלה, היא מכונת כביסה על גלגלים בהשוואה ל-205.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה החרטא הזה?יש לי ג'אסטי שנת 91 מנוע 1200 וכתוב לי שהאוטו עשה 160 אלף מה זה השטויות האלה שכתוב רק 5 מספרים?

ואני אומר לך מניסיון הג'אסטי גם אוטו חזק וגם עמיד וגם יעמוד בצרכים שלך צרפתיות הרבה יותר יקרות ולא אמינות עדיף לך לקחת 5 קמ"ש פחות מאשר לשלם יותר כל פעם

הינה עוד אחת שחושב שהוא מבין וטוען שצרפתיות לא אמינות :|

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאלה מספיק עם ההכללות הללו צרפתיות לא אמינות או כל רכב אחר תבינו שכל מה שקובע את האמינות זה רק גורם אחד שמשפיע וזה התחזוקה של הרכב עם השנים הטיפולים בזמן ובחלקים מאיכות טובה ולא הכי זול רק כדי לחסוך.

לי יש איטלקיה ואני לא יודע צרות למה?

כשקניתי אותה קיבלתי קלסר כן ממש קלסר עם כל הקבלות של הטיפולים מה הוחלף מתי באיזה קילומטראז' ואיפה.

עכשיו נותר למצוא רכב שטופל כראוי ולא ללכת על מוצא צרפתי צ'צ'ני מצידי או יפני

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...