Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרטון של טרקטורון עם מנוע STi

eden_sti
שימו לב! השרשור הזה בן 6454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואללה חוץ מזה שהוא יפה ויש לו נתונים לא היתלהבתי ממנו כי אי אפשר לעשות איתו כלום חוץ מללחוץ 2 מטר

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה זמן חיכיתי לסרטון הזה!

היה מתאים יותר לשים הגה על הדבר הזה לדעתי.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מחליף את הdvx 400 שלי עם הדבר הזה (אפילו לזרוק סיבוב אי אפשר נראה שהוא עומד להתהפך בסיבובים :confused: )

:2gunfire:if it`s too loud you`re too old :2gunfire:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46221

הבניה שלי בגולף (באקסית שלי )

:scatter:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו חתיכת טרקטורון :shock:

אבל אכזבה מהסרטון.

ציפיתי שהוא יהיה שם בקטע של כביש ישר, הוא יתן לחיצה עמוקה ואז הטורבו פשוט ישאב את דרכו עם סאונד מעלה חיוך.

אבל כנראה שאני יותר מדי מושפע מהסרטון israels fastest 2 ומהפיאט ברטונה שהייתה שם :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל נראה לי שאפשר לעשות איתו הרבה יותר מאשר ללחוץ 2 מטר .

וואו איזה סאונד , אני כל כך אוהב את הגרגור והעיטוש של האימפרזות האלה .

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...