Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורסה GT

מקלארן F1
שימו לב! השרשור הזה בן 6486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לשירשור הנ"ל: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=69307&highlight=%F7%E5%F8%F1%E4

יש סעיפים שלא ענו לי עליהם עדיין, איך האמינות של הרכב?

מחירי חלפים יקרים/זולים?

איך זמינות החלפים של הרכב?

ואם אתם רוצים להוסיף פרטים על הרכב אני אשמח.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירשור ההוא מלפני שנה וחצי. עדיין לא החלטת ? :-)

לא נהגתי על קורסה GT , אבל יש לי קדט GT 1300 , מודל 86 , כבר 6 שנים אצלי . המנוע, כאמור זהה לקורסה.

חלפים - אין בעיית חלפים , הרבה חלקי מנוע מתאימים מדייהו רייסר. מחירים לא גבוהים.

המנוע ממש כייפי , אצלי לפחות, עובד נפלא , שקט וחלק , מושך מצויין מסל"ד נמוך , מאחר ומנוע בן 21 , לא מושך אותו בדרך כלל ליותר מ 4000 סל"ד .

בקורסה, שהיא קלה יותר מקדט , אמור לתת ביצועים די נחמדים , לא יותר מזה .

אמינות -שוב פעם , בהסתמכות רק על מכונית אחת (הקדט שלי,

אולי אצל אחרים המצב שונה ) - טובה מאוד , הרכב שלי ביצע במשך שלוש שנים נסיעות מנתניה לחיפה מס' פעמים בשבוע , ללא בעיות מיוחדות, להזכירך הוא היה אז כבר בן יותר מ 15 .

היו מס' תקלות לא רציניות - אלטרנטור , משאבת מיים , כל מיני צינוריות , שהתייבשו . עבר עד היום 190 אלף ק"מ כנראה אמיתיים , אבל מי יודע .

אבל היתייחסו לרכב ממש עם "כפפות משי" , טיפולים כל 7000 ק"מ, לא קרעו אותו ודאגו לו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסחרות? כמה מכוניות כאלו נשארו לדעתך?

15? 20? 30? לדעתי לא יותר.

כמה מהן נמכרות מדי חודש?

כל סכום בין 5000 ל10000 ש"ח יכול להיות הגיוני, תלוי במצב הרכב , לדעתי יותר לכיוון ה 5000 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף להמשיך לחפש 205GTI.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעזור לי להשיג לי אחת ב-7K שלא זקוקה לעוד 20K ש"ח ליישור קו אני חוטף אותה מבלי לחשוב פעמיים :wink:.

למה אתה חושב שכל קורסה GT שתקנה לא תזדקק לישור קו?

גם אם העלויות (בעיקר ברכישה) של הקורסה יהיו נמוכות יותר, בסוף היום...עדיין תשאר עם קורסה GT שהיא מכונית בינונית מאוד ולא עם המלכה של התקופה, ע"ע 205GTI.

כל שקל השקעה ב-205 יהיה לך יותר בכיף מאשר בקורסה שהיא לא הדבר האמיתי.

היא גם מכוערת...אבל זה עניין של טעם (של כולם).

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני, שים לב שיש לא מעט 205GTI יפות למכירה (גם של רז למכירה ;) ).

תעיף מבט בפורום מכירה פה, וגם בלוחות - יש לך מבחר הרבה יותר גדול מאשר קורסה GT.

הבעיה עם ה205GTI היא או שלחלקן יש שאסי, או שחלקן פשוט מוזנחות מאוד - אבל שוב, יש את אלו שעדיין שוות רכישה ולא צריכה השקעה פי 2 מהמחירון שלה.

קח כשיקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברה, אני אגרד קצת בראש ונחשוב על הדברים.

ד"א כספר, מה הסיכוי למצוא GTI לא במחיר גבוהה כ"כ ושלא תידרוש סכום גבוהה ליישור קו.

נאמר אני מוצא GTI מבחורה שנוסעת איתה למכולת וחזרה?

השאלה שלי בעצם אם אני לוקח GTI שלא נקרעה, האם עדיין האוטו לא יפגין אמינות, בהסתמכות על כך שאני אטפל באוטו בזמן ובאהבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...