Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגנבים שעשו את המכה הלילה בחניון התת קרקעי של הבניין שלי.

ישי
שימו לב! השרשור הזה בן 7882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל אנשים כאלו, האוטו חונה אצלי לא יותר מ-2 מטר מהכרית. יש לי חלון מעל הראש והאוטו ממש לידו.

ועוד דבר - אני מחזיק ליד המיטה ידית של טוריה. :twisted::twisted:

כבר הסתובבו לי בחצר כמה פעמים אנשים כשלא הייתי בבית (באו לגנוב גאת הנרקומנים), אבל כשאני איננו גם הלנצ'יה איננה.

אם אני תופס מישהו נושם עליה בלי רשות, הכתמים שיהיו בחניה לא יהיו מנזילות שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו שפורצים לרכב הם בדרך כלל נרקומנים, או בני נוער שרוצים להיות נרקומנים כשהם יהיו גדולים. אלה גונבים טייפים בדרך כלל, ואם מישהו מהם נהרג, ישר מראיינים את אמאמא שלו שמספרת איזה נשמה הוא היה. בטח בטח. שמענו.

לכל ילד נרקומן יש אמא בוכה. עדיף שאמא שלו תבכה בחדר מיון מאשר שאני אבכה על חלון שבור וטייפ. כי אני עובד בשביל הדברים האלו - והוא סתם אפס שמתעלק על עבודה של אחרים.

גנבי רכב זה כבר סיפור אחר. ברוב המקרים הם מהשטחים. ואם מורידים אחד כזה - מקבלים מדליה מהמשטרה.

ציד מוצלח.

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוהל מעצר חשוד:

ראלי לבנה , חושך וגשם בחוץ , מישהו זר מתקרב לעבר הבתולה

כמה שלבים:

1. עצור !

2. עצור והזדהה!

3. עצור או שאני יורה

4. וואקף וולענה בטוחה .. ( אם הגעתם לפה כנראה שהוא לא מדבר עברית )

5. לירות לכיוון הרגליים

6. לירות על מנת להרוג

ואגב לי יום אחד תוך 5 דקות לערך "ניקו" לי מהאונו

מערכת של מגבר הד יוניט CD קומפוננט קדמי זוג 6 על 9 אחוריים וסאב ..

וכול זה שאכלתי שווארמה ממול...

:mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...