Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בזיהוי רכב מוזר שעקף אותי (ממש מהר)

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 5606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני חדש כאן, חבר המליץ לי על הפורום , נראה על הכיפאק.

אולי תוכלו לעזור לי - לסקרנות ואולי גם לאגו.

אז ככה , אתמול בערב אני דוהר לי מבית שמש לירושלים ב- BMW 320 שלי , ובערך אף אחד לא עוקף אותי.

בעליה אחרי סיבוב מוצא אני מאיץ לתלת ספרתי ועובר את כולם. פתאום מתיישב לי מישהו על הזנב ומהבהב לי .

שמתי קיקדאון והוספתי מהירות כדי להתנתק ממנו. לא עזר , הוא אחרי ומסנוור שאתן לעקוף. לחצתי חזק אבל הוא צמוד.

כמו ילד טוב עברתי ימינה , גם כי הייתי סקרן מה רוצה לעקוף אותי ואם יצליח. ואז עבר אותי רכב גדול , כהה ומוזר.

הוא נתן גז והאיץ קדימה בספיד אדיר ופתח ממני רווח ענק.

אני מכיר די הרבה מכוניות ולא הצלחתי לזהות בחושך החלקי מה זה היה .לא נראה אמריקאי ובטח לא משהו מוכר סטייל מרצדס, אודי או יגואר.

המשכתי הכי מהר שיכולתי אחריו , ובמזל נעמדתי מאחוריו ברמזור של גינות סחרוב.

מאחורה ראיתי רכב לא ממש חדש (שתי ספרות אחרונות 10) , עם סמל ממש מוזר. אני יתאר מה אני זוכר - סמל כזה עגול

ובפנים מין דרקון או נשר עם כמה אותיות שלא הצלחתי לקרוא.

חוץ מזה היה בצד ימין של הבגאז' מספר גדול , נדמה לי 9 , ולידו עוד משהו קטן יותר.

משהו יודע אולי מה היה האוטו המוזר הזה ? מה שבטוח יש לו ביצועים מהסרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סאאב.

(אה, ואתה גבר-גבר :roll:)

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיומת 10 נתנה לסמל"ת בזמנו, בגלל זה אני חשבתי שמדובר באלפא, מוזר אם יתברר שזאת דווקא סאאב.

מצטער,אתה ממש לא בכיוון.

הסיומת הזאת היא כללית לכולם.

לצורך העניין, הגולף הקודמת שלי( שנת 2001) והקורולה של ההורים שלי (גם שנת 2001) שתיהן היו עם סיומת 10.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער,אתה ממש לא בכיוון.

הסיומת הזאת היא כללית לכולם.

לצורך העניין, הגולף הקודמת שלי( שנת 2001) והקורולה של ההורים שלי (גם שנת 2001) שתיהן היו עם סיומת 10.

הבנתי. אז אם כך תודה על התיקון ואני לוקח את דבריי בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת תודה לכל ההתייחסויות.

אחרי שראיתי את הסמל שמישהו צרף לתגובה - עכשיו אני בטוח כמעט לגמרי שזו היתה סאאב. האמת שלא יצא לי הרבה

לראות סאאבים 95 על הכבישים. אני מבין שזה סטייל שבדי כמו וולבו , אז איך טנק כבד כזה מאיץ - כל הכבוד.

למה הפירמה כל כך נדירה שבקושי רואים ?

לכל מי שמנסה לעקוץ את ה - 320 שלי , אני לא נעלב . מדובר במנוע 2000 שש צילינדר 24 שסתומים , עם 150 כ"ס

שמורה , סוחבת נהדר !

אם הפסדתי לסאאב שבקושי יש לא סוף העולם...

2008-9 027x.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...