Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעתכם על אלפא ספרינט?

HeadSpiN
שימו לב! השרשור הזה בן 7866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגירסת תילתן טורבו

הא ???????????

אלון,

כמו שכבר אמרתי לך ב ICQ,

אם אתה מחפש ספורטיביות והנאה אמיתיים, תקנה סוד ושים לה מנוע מתאים.

אם אתה מחפש פוזה, קנה ספרינט.

דני G.

מנסיון עם 2 סוד וספרינט אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לא היית פה אתמול אז אחרי מה שהסברת לי אני קצת ירדתי ממנה אבל לא יודע נראה כבר סוד שמורה זה סיפור למצוא..

אהממ סוד תילתן טורבו זה נחמד רק חבל שזה לא קיים.. :lol:

ולא שי אני לא מוכר את ה 75 אני קונה בנוסף..

וכן שי אני יודע להחזיק שני אלפות זה כמו להחזיק וילה בסביון או קרוב לזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לא היית פה אתמול אז אחרי מה שהסברת לי אני קצת ירדתי ממנה אבל לא יודע נראה כבר סוד שמורה זה סיפור למצוא..

אני לא הייתי פותח את הפה, תקרא את ההודעה הבאה שלי . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספרינט זה אחלה של אוטו !!! הוא נראה ממש מצויין אבל התחזוקה שלו ממש תקרע לך את הצורה, לדוד שלי הייתה כזו ואני מוכן לתת לך את הטלפון שלו והוא יספר לך שהמכונית לא הצליחה לעבור שבוע מבלי להיכנס לפחות פעמיים למוסך !!!! ואתה לא יכול להגיד שהוא לא ניסה לתקן אותה לבד, יש לו ידיים טובות וחוש טכני מצויין כמוני והוא כל יום עבד עליה אבל החלקים פשוט המשיכו להתקלקל, אחרי שהוא החליף את כל החלקים באוטו (וכשאני אומר הכל אני מתכוון ל-כ-ל החלקים באוטו) והתחיל להרגיש שהוא מתחיל סיבוב שני של החלפת חלקים הוא מכר אותה . . . .

מאז כל פעם שהוא שומע אלפא הוא ישר בורח . . .

בשביל שתבין איזה תראומה הספרינט עשתה לו אני אספר לך שהמכונית הבאה שלו הייתה טויוטה קורולה (והוא אוהב נהיגה ספורטיבית) . . . . .

נראה לי שדני אמר את זה בעבר (או רוני, אני ממש לא זוכר אז אל תתעצבנו עליי אם אני טועה) "שני אלפות !!! אתה ממש מזוכיסט . . ."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להכניס ראש שהוא כבר במיטה חולה , למיטה עוד יותר חולה

אז אתה מוזמן.

אישית , אני חושב ששתי אלפות זה יותר מדי (צרות) :!:

אם אתה רוצה עוד אלפא אולי תקנה עוד 75 אחת לחלקים..... :wink:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א... האמינות המדהימה הזאת של אלפא המשיכה גם לדגמים היותר מאוחרים...?

כלומר ה-145/6....וה-164?

הדגמים היותר מאוחרים הם יותר אמינים מהדגמים של שנות השמונים אבל עדיין יחסית למכונית ממוצעת הם עושים דיי הרבה בעיות ומי שמחפש אמינות אז אצל אלפא הוא לא ימצא את מה שהוא מחפש . . . .

תראה, אם יש לך מספיק כסף וזמן (תזכור שאתה עוד מעט מתגייס, לא???) להחזיק עוד מכונית (ועוד איזה מכונית !!! אלפא :lol: ) אז סבבה !!! אני מבין את הרצון להחזיק עוד רכב אבל במקרה שלך זה דיי מיותר, לספרינט אין הרבה לתת יותר מה-75 שלך (חוץ מבעיות :lol: ) !!! אם אתה רוצה רכב שני אז תקח רכב אספנות שמעניין אותך, ככה יש לך ביטוחים וטסטים מוזלים שיקלו על האחזקה של הרכב, אבל זו דעתי . . . .

לפי דעתי תשקיע את הכסף בשיפור ה-75 שלך ותהפוך אותה למשהו מדהים ומושקע כמו הספרינט בתמונות שהבאת . . . . יש לך את אחת המכוניות הכי מהנות שיש, מה אתה מחפש יותר מזה ??? אוקיי, לספרינט יש עיצוב יותר ייחודי מה-75 אבל עדיין אני חושב שהספרינט היא מכונית יותר מדיי יקרה בשביל רכב שני . . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורדרוז שכחתי איך קוראים לך..

אז עכשיו ככה התכנון בגדול היה שהספרינט יהיה רכב הנאה לסופי שבוע או פרוייקט שיקח הרבה זמן..לשיקום וכו'..

מתגייס אני לא וכמה פעמים אני צריך להסביר לך..

למה אני לא מתגייס?

ביגלל שבגיל 18 אחרי שאני רוכב כבר 7 שנים בשטח ולא קרה לי כלום פעם אחת!!,יצאתי לכביש עם DR350 מודל 91 (רק ביגלל שהוא קל יותר קניתי מודל כזה) אחרי שהוצאתי רישיון ל 500 סמ"ק,הייתי בירידה שיש בה פניה ימינה ומי שבא ומנגד יכול גם לפנות הגיע בחורה שלא ראתה אותי אחרי היבהובים עצבניים צפירות צעקות ניפנופים ביד אחת אני ניכנסה בי ושברה לי רגל אחת ועוד שהייתה אמור להיות בפלטינות לא הסכמתי ונתקעתי עם גבס ל 8 חודש 2 חוליות שזזו 3 צלעות שבורות וזעזוע במוח,9 חודש שיקום,והרבה חרא אכלתי ממנה.

קיבלתי אי התאמה בצה"ל רפואית.

וגם מהתאונה הזאת בא רוב הכסף שיש לי היום ותאמינו שזה לא שווה שקל לעבור כזה דבר.

הרי אני צעיר יחסית והיה לי כבר MX3,VR6...

כסף בגדול זאת לא הבעיה שלי להחזיק מכונית אני פשוט מחפש עוד ניסיון בנהיגה גם על מכונית אחרת ואני יכול להגיד לך שאני נהנה מאוד מה 75,הבעיה עם השיפורים שאני רוצה לעשות היא שאת הרוב צריך לעשות במרכז וזה באסה אני לא יכול להשאיר את האוטו שם ככה גם בתאונה שהייתה סידרו קצת כל יום אבל חזרתי עם האוטו הביתה אני לא אוהב לשאיר את הרכב שם וכמה שהיא "כולה אלפא".

אני לא יודע אולי נראה בקרוב מה אני עושה לבנתיים יש סדק במניפולד..ב 75 :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפא, כמו כל אוטו דורש אחזקה וטיפול בידיים נכונות, כמו גם יכול להיות קשוב לרשרושים ורחשי הלב שלה (ויש לה לב :wink: ).

מנסיוני עם 2 אלפאסוד וספרינט אחת, אני יכול לומר חד משמעית שבהתאם למה שכתבתי בפתיחה, הרכב היה אמין, נקודה.

אנשים שהחליפו את כל החלקים ברכב היו חוסכים הרבה כסף אם היו פשוט מחליפים את המוסך.

נכון שחלק מהחלקים באלפא מחזיקים פחות מאשר בסובארו ליאונה, אבל עיקר השמועות והידעות על האלפות כמכוניות המבלות את כל חייהן במוסך מבוססות על אחזקה לקויה, וזי%$ הנכונית כל חייה.

ה 145/6 אגב, מראות אמינות לא רעה בכלל (אם כי לא מושלמת).

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפא, כמו כל אוטו דורש אחזקה וטיפול בידיים נכונות, כמו גם יכול להיות קשוב לרשרושים ורחשי הלב שלה (ויש לה לב :wink: ).

מנסיוני עם 2 אלפאסוד וספרינט אחת, אני יכול לומר חד משמעית שבהתאם למה שכתבתי בפתיחה, הרכב היה אמין, נקודה.

אנשים שהחליפו את כל החלקים ברכב היו חוסכים הרבה כסף אם היו פשוט מחליפים את המוסך.

נכון שחלק מהחלקים באלפא מחזיקים פחות מאשר בסובארו ליאונה, אבל עיקר השמועות והידעות על האלפות כמכוניות המבלות את כל חייהן במוסך מבוססות על אחזקה לקויה, וזי%$ הנכונית כל חייה.

ה 145/6 אגב, מראות אמינות לא רעה בכלל (אם כי לא מושלמת).

דני G.

האמת האמינות של האלפא 75 ביכלל לא רעה ואני רציני לגמרי,רוב הבעיות שקוראים לי מדי פעם זה בלאי טבעי של אוטו שיושב כבר מעל ל 12 שנה בכביש,כשקניתי את הרכב השקעתי בו איזה 9 אלף שקל ואני מטפל בו בזמן והכל טוב ואני די מרוצה,בגדול נראה לי שעם טיפול נכון ולהשים הרבה יותר לב לדברים המכנאיים באוטו אלפא הוא אוטו אמין יחסית למשל האוטו שלי לא ראה מוסך חוץ מהתאונה איזה 3 חודש,אני לא אומר גם שהאוטו הוא יפני אבל יחסית לשמועות אני יכול להגיד לך שהוא די אמין אז ככה שהספרינט אמור להיות יותר אמין (מנוע בוקסר יותר אמין לעיתים)אבל האמינות פה היא לא הנקודה כי את זה אנחנו כבר יודעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...