Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טורבו בגולף GTI

tomercaptain
שימו לב! השרשור הזה בן 6830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם רכשתי לפני מה גולף GTI

ואני לא יודע אם ישנם בעיות עם הטורבו לאחר שבבדיקה במכון אלן

לא אמרו דבר על הטורבו

איך אפשר לבדוק את הטורבו ברכב הזה אם הוא עובד או שלא עובד

אולי לא עובד בצורה טובה ?

יש עצות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוקר טוב.

אם במכון בדיקה לא אמרו כלום על הטורבו אז רוב הסיכויים שהוא במצב תקין, כי בד"כ במכון בדיקה אומרים את הליקויים שיש לאוטו ולא את מה שתקין בו.

היה מותל עלייך אבל לברר מה מצבו האמיתי של מגדש הטורבו ,שכן החלפת מגדש ורכישתו כרוכה בתשלום לא קטן.והיה עדיף לעשות את הבדיקה במוסך שמתמחה בשיפורים ובמגדשי טורבו.

ובשביל לברר אם הטורבו עובד אתה פשוט צריך למשוך הילוך עד 4k סל"ד וליראות אם הוא נכנס לפעולה ,פשוט תרגיש פתאום מכה שתדביק אותך למושב והאוטו יתחיל ליסוע הרבה יותר מהר :-D ...

יוגב 205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

אם במכון בדיקה לא אמרו כלום על הטורבו אז רוב הסיכויים שהוא במצב תקין, כי בד"כ במכון בדיקה אומרים את הליקויים שיש לאוטו ולא את מה שתקין בו.

היה מותל עלייך אבל לברר מה מצבו האמיתי של מגדש הטורבו ,שכן החלפת מגדש ורכישתו כרוכה בתשלום לא קטן.והיה עדיף לעשות את הבדיקה במוסך שמתמחה בשיפורים ובמגדשי טורבו.

ובשביל לברר אם הטורבו עובד אתה פשוט צריך למשוך הילוך עד 4k סל"ד וליראות אם הוא נכנס לפעולה ,פשוט תרגיש פתאום מכה שתדביק אותך למושב והאוטו יתחיל ליסוע הרבה יותר מהר :-D ...

יוגב 205

מכוני בדיקה לא בודקים טורבו!!

כמו כן איזה שנה הגולף?

וכאשר טורבו נכנס לפעולה אתה תשמע שריקה נחמדה - לא רק הרגשה של כוח

תן יותר פרטים וכך תקבל תשובה מפורטת יותר

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובשביל לברר אם הטורבו עובד אתה פשוט צריך למשוך הילוך עד 4k סל"ד וליראות אם הוא נכנס לפעולה ,פשוט תרגיש פתאום מכה שתדביק אותך למושב והאוטו יתחיל ליסוע הרבה יותר מהר ...

קצת נסחפנו אם המכה לא? זה גולף gti לא אימפרזה

פשוט מאד -הטורבו בגולף מתחיל לרוץ בערך ב-2000 סל"ד וזה מורגש עד -5000 סל"ד לערך בצורה של דחיפה קלה ורצופה מאחור ,אם זאת אם תיראה עשן לבן יוצא מהאגזוז אז תתכונן

הלאון נמכרה הפיאט חזרה והפעם לתמיד!.....למה?

400 קמ.....40 מעלות בצל....ארבעה אנשים....שלש שעות......10/1ק"מ.....קאפיש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
לא בכל GTI יש טורבו

אתה יודע אם יש או אין לך טורבו

לא בכל שרשור חייבים להגיב, אין גולף GTI בלי טורבו (וכל החכמים...אני לא מדבר פה על MK1 MK2)

בכל מקרה בקשר לבעיטה ב4K חרטה אין שום בעיטה הטורבו נכנס ב1900 סל"ד וליניארי בצורה מוחלטת עד המנתק

בדיקה של הטורבו "MADE IN HOME" תמצא עליה קצת חדה...תכנס אליה בהילוך שני 1500 סל"ד בערך....עכשיו תדביק את דוושת הגז, המנוע יעלה סל"ד לאט לאט לאט...ואז ב1900 סל"ד האוטו פתאום יתחיל לסחוב ממש טוב...כאילו הורדת הילוך.....אם זה קורה הטורבו נכנס והכל טוב....אם לא, אז יש פה בעיה, - בדיקה נוספת שתמחיש אם האוטו סוחב יחסית טוב,

סע בראשון שחרר קלאטץ' תתחיל להתגלגל תכניס מכה אחת פול גז, ב4 אלף סל"ד האוטו אמור להתחיל לפרפר כאילו אין מחר עד המנתק....זה לא מדעי זה סתם נותן תחושה לכח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בכל שרשור חייבים להגיב, אין גולף GTI בלי טורבו (וכל החכמים...אני לא מדבר פה על MK1 MK2)

יש גולף בלי טורבו ...

MK1 וMK2.... ההתחלה של טרוף ה"קטנות והחמות"... האמא והאבא של כל המכוניות קטנות והמהירות שלנו...

* כאחד עם סימלון שכזה הייתי מצפה לטיפה ההערכה והוקרה על העבר שלהן... :roll:

גילי

מכוניות ואופנועים  מוטוריקה - טורבו בגולף GTI.jpg

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גולף בלי טורבו ...

MK1 וMK2.... ההתחלה של טרוף ה"קטנות והחמות"... האמא והאבא של כל המכוניות קטנות והמהירות שלנו...

* כאחד עם סימלון שכזה הייתי מצפה לטיפה ההערכה והוקרה על העבר שלהן... :roll:

גילי

מה נסגר גבר ? אפילו בקטע שציטט אותי רשמתי בפירוש שאני לא מדבר על MK1 MK2

תאמין לי שאני מכיר את המנועים של MK1 וMK2...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נסגר גבר ? אפילו בקטע שציטט אותי רשמתי בפירוש שאני לא מדבר על MK1 MK2

תאמין לי שאני מכיר את המנועים של MK1 וMK2...

ציניות ידידי... ציניות...

:|

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה תפס חזק הויקיפדיה אה לפותח הת'רד , אם אתה כל כך מסופק באשר ליכולות המגדש שלך , פשוט תתקין שעון גדישה

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...