Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר שמן של Sogefi לפיאט אונו - מקורי או תחליפי?

amicool
שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי לאחרונה פילטר שמן לפיאט אונו (1.4, 95 הזרקה) בחנות המוכרת חלקים מקוריים, וביקשתי פילטר מקורי של פיאט. קיבלתי פילטר בקופסא שנראית של פיאט (עם כל הסמלים של פיאט, לנצ'יה, ואלפא רומאו), אבל בפנים היה פילטר שהמילה פיאט לא מוזכרת בו. כתוב שהוא מיוצר באיטליה ע"י Sogefi Filtration S.P.A. ויש את מספר החלק הנכון של פיאט (רק מספר, לא מוזכרת כלל המילה של פיאט). אני יודע שהפילטר יתאים למכונית שלי, אבל אני מאד רוצה לדעת האם באופן עקרוני הפילטר הזה הוא מקורי או תחליפי, כדי להסיק מסקנות על אמינותה של החנות (אם הפילטר הוא לא מקורי, פירוש הדבר שהחנות מכניסה חלקים חלופיים לקופסאות מקוריות). אני מדגיש שוב, שלמרות שמדובר כאן בזוטות ובפרוטות (שילמתי עליו 37 ש"ח והמוכר הבטיח שזה החלק המקורי), הענין הזה הוא עקרוני.

תודה על כל עזרה ממי שמכיר את החברה (Sogefi)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליפי..

עיין בלינק הבא:

http://www.sogefifiltration.com/searchresult.aspx?brand=FIAT&model=Uno%2070%20SX%20i.e%20(1.4)%20(10/89%20-%2012/93)&db=Fram

זה הפילטר

ופה כתוב על החברה (שעוסקת בייצור פילטרים לכל סוגי הרכב)

http://www.sogefifiltration.com/about-sogefi-holland.aspx

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא זה פילטר מקורי עד מאוד

ראה http://www.sogefi.it/index.php?w=WJD26GFWSB75YCU2JOTR

"Sogefi realises 51% of sales in the filtration business in the After Market;

however it is present also in the original equipment market supplying important car manufacturers (FIAT, Ford, Renault).

"

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה המקורית,מדובר בפילטר מקורי. פיאט אינה מייצרת לא פילטר,לא קלאץ,לא מצבר ולא מיסבים וכן הלאה.. SOGEFI נמנית על ספקי פיאט וללא צל של ספק עומדת בסטנדרט הנדרש ע"י פיאט. היא גם מספקת ליצרנים אירופים נוספים.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה המקורית,מדובר בפילטר מקורי. פיאט אינה מייצרת לא פילטר,לא קלאץ,לא מצבר ולא מיסבים וכן הלאה.. SOGEFI נמנית על ספקי פיאט וללא צל של ספק עומדת בסטנדרט הנדרש ע"י פיאט. היא גם מספקת ליצרנים אירופים נוספים.

אני מודע לכך שפיאט קונה חלקים מקוריים מספקים ואיננה מייצרת את כל הרכב לבד, אבל נדמה לי שבד"כ חלק מקורי נושא את השם של פיאט, כך לפחות ראיתי בכל חלק מקורי שקניתי בעבר. בפילטר הזה אין שום אזכור לחברת פיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, אז הנה התמונות של הקופסא (שנראית כשרה למהדרין...) ושל הפילטר (שלדעתי לא כ"כ). שימו לב לדמיון אבל לא לזהות שבין הסמל המצוייר על התמונה השלישית והסמל של אלפא רומאו. אגב, כפי שאתם רואים מספר החלק שכתוב על הפילטר הוא 46805830 שאכן מתאים בקטלוג פיאט לאונו.

Filter_Box.jpg

Filter_MFR.jpg

Filter_Number_Logo.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...