Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'אנט,זה בצרפתית לא?!

Tubular speaker
שימו לב! השרשור הזה בן 6909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין אותי איך המילה הזאת השתרשה כ"כ חזק בשפת העברית, מישהו יכול לספק את ההסבר?

וגם, למה כל עם ישראל בטוח שהחישוקים על רכבם עשויים ממגנזיום, האם בשלב כלשהו נמכר בישראל רכב עם חישוקי מגנזיום ובגלל זה כל חישוק נהפך אוטומטית למגנזיום?

מישהו יכול להסביר את מקור השגיאה?

תודה

די... מספיק. נגמרה התקופה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליתר דיוק בצרפתית זה לה ג'אנט :-)

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מאוד מכוניות שתקנה היום, ותוסיף בערך 1000 שקל לגלגל(ככה עלה לשכן שלי, לא יודע בידיוק.) תקבל גאנטים מסגסוגת שכוללת בתוכה מגנזיום. זה מה שאני ידוע לפחות.

לפי מה שהבנתי גאנטים ממגנזיום, יש רק במכוניות אקזוטיות סיגנון למבורגיני פרארי וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם יש בחישוקים שבאים עם רוב רכבי ה-main stream(מאזדה 3 ושות') יש תכולה כלשהי של מגנזיום.

לשם השוואה, הם רכים כמו חמאה ושוקלים המון יחסית לחישוק מגנזיום מחושל אמיתי כמו ה-GT2 של BBS.

ובחזרה לשאלות שלי, מישהו?

די... מספיק. נגמרה התקופה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזו שפה באה המילה ג'וינט???

באיזה חומרים מרוכבים אתם מישתמשים?

:roll:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיין בשרשור זה.

אמנם תשובות מדויקות לגבי השרשת המונח 'ג'אנט מגנזיום' בקרב אזרחי מדינתנו לא תקבל, אך תזכה לקרוא דיון מלבב בנושא.

עיין גם בזה, אולי גם כאן תזכה לקרוא דברים בנושא.

יום טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...