Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשב נייד, Clevo M350c, האם כדאי להכנס להרפקאה?

zvih
שימו לב! השרשור הזה בן 6905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,

אני בחיפושים אחר מחשב נייד.

במהלך שיטוטי באינטרנט, נתקלתי במחשב הנ"ל במחיר מפתיע (5K).

47483.JPG

טלפון לחנות העלה את הפרטים הבאים: המחשב מורכב מחלקים מצויינים, המיוצרים ע"י החברות הטובות בעולם.

להלן הפירוט (מופיע גם בלינק):

מעבד: Intel® Pentium®M 1.6GHz

(Dothan 2MB cache, 400MHz FSB)

משקל: רק 2.5 ק"ג כולל סוללה.

מסך: 14" TFT XGA

זיכרון: 512MB DDR 333MHz

דיסק קשיח: 80GB Samsung 5400 RPM 8MB

כונן: DVD/CD-RW Combo

כרטיס רשת: Intel 802.11b mini pci אופציה: אלחוטי

סוללה: Li-Ion 6 Cell (avrg 5 hours run life)

לוח אם: CHIPSET Intel 855 GME & ICH4

זיכרון RAM מקסימלי: 2X SODIMM - up to 1GB Memory

כרטיס מסך: Embedded 855 GM+internal Gfx

כרטיס קול: Built-in AC97 compliant Audio Chip

תקשורת: 56Kbps V 90 and LAN 10/100

יציאות: 1x TV Out; 1x VGA; 2x USB2; 1x firewire; 1x MiniPCI

1x SPDIF; 1xMic In; 1x headphone jack; 1x PCMCIA

מידות: 312 x 273 x 27.5 (W x DX H) מ"מ

שנה אחריות

על פניו, הכל נשמע טוב.

הבעיה היא שהוא מורכב בארץ, מה שאומר שהתכנון והאחריות שייכים לארץ.

מה אתם חושבים, האם כדאי להיכנס להרפתקאה הזו?

תודה מראש,

צבי הלוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שואל את השאלה פה.

יש סיכוי שיותר אנשים בפורום ההוא יכירו את השעטנז הזה מאשר כאן ואולי יוכלו להמליץ לך על משהו אחר (במידה והמחשב הנ"ל לא טוב - אין לי מושג..).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לברר את הנ"ל ב

http://www.hwzone.co.il

בקשר לנתונים של המחשב, הם נראים דווקא טוב!

אז תברר את העניין, ותברר טוב טוב! לגבי האחריות שניתנת על המחשב ועל חלקיו הפנימיים בפרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, מחשבים ניידים שונים טיפה ממחשבים "רגילים" בשיטה שבה הם מורכבים....

הדבר דומה למכוניות חדשות, הכל מורכב להכל. לרוב קשה עד בילתי אפשרי להחליף חלקים תקולקלים ולכן מחליפים לוח אם.

לדעתי, עדיף לך להוסיף אלפיה ולקבל מחשב מתוצרת ידועה, DELL ניכנס לתקציב ה5K ויש לו 3 שנים אחריות. למרות שאני מחבב את IBM, הם ממש לא יכנסו לתקציב שלך (ואם כן, זה יהיה מחשב נחות בהרבה :? )...

בכל אופן, קח בחשבון שמחשב נייד הוא די מוגבל, גם מבחינת ביצועים, וגם מבחינת שידרוג. כיום מומלץ להשקיע עוד כמה מאות שקלים ו"לפטם" את המחשב בזיכרון (אם אתה עובד עם WIND0$E-XP נניח)...

קניה מהנה!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד לא ציינת. מה הדרישות שלך מהמחשב?

אם אתה קונה אותו רק בשביל סוליטייר אז גם מחשב ישן יותר יעשה את העבודה...

פרט קצת יותר.

דני.

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה קצת מיושן ... עדיף שתתלבש על מישהו שחוזר מארה"ב, ב4000 שקל תביא מחשב נייד מדהים

ואין אחריות :?

אגב, בניגוד לשאר היבואנים בעולם, בישראל "לא מקבלים אחריות בין לאומית"... אפילו אם אתה היבואן הרישמי של החברה!!!

אחרי דין ודברים עם חברת האם, היבואן הסכים לקבל את האחריות הבין לאומית... חבל שרק בכוח דברים זזים כאן...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל העולם כבר הבינו מזמן שמחשבים ניידים זה טושיבה!

דילים ללא תחרות ניתן למצוא ב-eBay.

שם אני קניתי את המחשב שלי (לפני חצי שנה)

ואני מאד-מאד מרוצה מהאיכות!

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה,

בתור אחד שיש לו בבית 2 מחשבים ניידים של HP ועברו אצלי מחשבים ניידים כמעט מכל חברה, לפי דעתי ה HP הכי מוצלחים, ואחריהם ה IBM.

אני יכול להגיד לך, מניסיון אישי, שאם תקנה מחשב נייד HP מחול, אבל במקום מורשה של HP, ותקבל איתו את כל הניירת שלו, תקבל שירות עליו בארץ, אני עובד עם אחד שקניתי בארהב, וכבר החליפו את כל המסך עקב נפילה שלו, בחינם כמובן. (ד"א, ניתן להוסיף אותיות בעברית על המקלדת בארץ, לי עלה 130 שקל.)

בקשר למחשב שרשמת פה, מחשב יחסית טוב, הכרטיס מסך לא יספק אותך לשום דבר חוץ מסוליטר, אבל מחשב טוב, הבעיה העיקרית פה היא האחריות, למחשבים ניידים בלאי גדול יותר, וכל מכה קטנה יכולה לגרום לבעיה, לי רק לפני חודשיים נפל המחשב עקב מעבר של מישהו על כבל המטען, ופשוט הלך המסך, והאחריות מכסה את זה, והחליפו למסך חדש בחינם(אני חושב שזה המקום להמליץ על השירות של יבואן HP, לעומת יבואנים אחרים שעשו קצת בעיות.).

תנסה לחפש מחשבים שיתנו לך 3 שנים אחריות לפחות, וכרטיס מסך קצת יותר חזק(אם אתה צריך כמובן), סגנון ה MOBILITY RADEON 9100\9600 או של NVIDIA, ה FX.

לפי דעתי, הכי ישתלם להביא מחול, ולסדר את העניין מול היבואן, אם הם עושים בעיות, לבקש את המנהל, בסופו של דבר הם יסכימו, בעיקר בגלל העובדה שהם מחוייבים לכך, אך מנסים להיתנער מזה על מנת לא להיכנס לבאלגן של משלוחים וכו'.

משהו אחרון, אל תנסה לפתוח את המחשב ותקן אותו לבד, לפחות בלי ניסיון בדבר, הוא לא בידיוק כמו מחשב רגיל :smile: מה גם שתאבד את האחריות.

(גילוי נאות: הכותב עובד בחברת מחשבים.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

דבר אחד לא ציינת. מה הדרישות שלך מהמחשב?

הדרישות מהמחשב נורא פשוטות.

מעבד: 1.6GHz לפחות.

זיכרון: 512MB לפחות.

מסך: לא יותר גדול מ-14" (עדיף 12").

משקל: לא יותר מ-3KG.

המחשב מיועד בעיקר לשימוש משרדי.

זה כי אף אחד מכם לא טרח לייבא את ה SONY VAIO ...

תכלס אין על סוני וויו אבל המחיר בהתאם.

אין לי בעיה לקנות את הסוני VAIO, למעשה, כמעט רכשתי אותו. יש לו בעייה אחת, הגודל והמשקל (3.7KG). הוא מגושם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את הסוני לפני שנתיים שנים בערך, הייתה לו נתייה לחשמל אותי משום מה.

מה גם שהייתה לו צורה יחסית מוזרה, לפחות לדעתי,

אבל אין מה להגיד, סוני, מחשב חזק ומשוכלל, אבל מה, עושה בעיות, ולא קצת, שמחתי מאוד להיפתר ממנו וקיבלתי במקומו דל, שגם ממנו נפתרתית וקיבלתי HP-COMPAQ שאני עד היום איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה,

בתור אחד שיש לו בבית 2 מחשבים ניידים של HP ועברו אצלי מחשבים ניידים כמעט מכל חברה, לפי דעתי ה HP הכי מוצלחים, ואחריהם ה IBM.

HP הכי טובים? מאיפה הבאת את זה?

TOSHIBA ו SONY נחשבות לאיכותיות יותר.

אני הייתי חושב על אופציית ההבאה מחול, אתה תחסוך הרבה כסף אם תקנה Notebook בחו"ל.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...