Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למפתח רטיטה

Aviv13467

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, EliC25 כתב:

הבורג מוברג לאום חשוף

זה סיפור אחר. התייחסתי לחימום באופן כללי.

ברגים כאלה גם אין חשש מגזירה כי אז אתה מוציא בחלקים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרתם לי משהו.

Can't be tight if it's a liquid - Meme by Peebee :) Memedroid

• אהבתי 1
  • מצחיק 3

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני צריך מפתח רטיטה עם מומנט חזק (טיפול ברכב ועוד), יש לי סוללות מקיטה, וכלי מקורי עולה מעל ל1300,

ראיתי בפייסבוק המלצה של מישהו על המפתח רטיטה של ONEVAN, עם מומנט 1800 NM (לוקח בעירבון מוגבל את המספר אבל גם פחות מזה זה די והותר לדעתי,
מה דעתכם, מישהו מכיר?
image.thumb.png.cf76dfd4f81d565da21c8c79203aa130.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, דניאל. כתב:

שלום לכולם

אני צריך מפתח רטיטה עם מומנט חזק (טיפול ברכב ועוד), יש לי סוללות מקיטה, וכלי מקורי עולה מעל ל1300,

ראיתי בפייסבוק המלצה של מישהו על המפתח רטיטה של ONEVAN, עם מומנט 1800 NM (לוקח בעירבון מוגבל את המספר אבל גם פחות מזה זה די והותר לדעתי,
מה דעתכם, מישהו מכיר?
image.thumb.png.cf76dfd4f81d565da21c8c79203aa130.png

יש לי כזה בדיוק הכח האמיתי שלו סביבות ה500-600 ניוטון שזה מספיק לרוב השימושים. אני מאוד נהנה ממנו במחיר שלו אין ספק בכלל...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yd b-4 כתב:

יש לי כזה בדיוק הכח האמיתי שלו סביבות ה500-600 ניוטון שזה מספיק לרוב השימושים. אני מאוד נהנה ממנו במחיר שלו אין ספק בכלל...

יש מצב לסרטון שמראה את היכולות האלו? זכור לי שראיתי איזה משהו של החברה הזאת בTorque Test Channel אבל לא חושב שזה היה המודל הזה. מעניין איך כלי ג'נרי כל כך זול מספק נתונים של כלי שעולה 1000+ שקל 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Aviv13467 כתב:

מעניין איך כלי ג'נרי כל כך זול מספק נתונים של כלי שעולה 1000+ שקל 

להפיק את הנתונים היבשים זו לא הבעייה. 

כל השאר, שכן נכנס לתחשיב בכלים הרציניים, פה פשוט לא קיים. 

הנדסת אנוש וארגונומיה- בסיסית במקרה הטוב. 

בדיקות איכות מקיפות- כן, אה-הא, אוקי, מה שתגיד. 

איכות החומרים והחלקים- מה שהיה לז'וז'ו במלאי באותו רגע בדרך כלל. 

תכנון הנדסי של הכלי לעבודה לאורך שנים- תלוי מה המתכננים שלו הינדסו לאחור, וכמובן במה שז'וז'ו סיפק להם מהמלאי בסעיף הקודם. 

אז אתה מקבל פה כלי שיכול לעבוד, אבל יכאיב לך ביד, לא בטוח שיהיו לו הגנות מכניות ואלקטרוניות (כמו גם על הסוללות, למשל), לא תוכנן בצורה הכי הגיונית (כל מי שרכש פטישון סיני, וניסה להשתמש בבורר מצב בזמן שמחובר אליו מגביל עומק, יעיד על הכאבים באצבע מהתכנון המטומטם הזה) וכדומה.

אבל להוציא 500 ניוטון אין לו בעייה, הוא מוציא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Aviv13467 כתב:

יש מצב לסרטון שמראה את היכולות האלו? זכור לי שראיתי איזה משהו של החברה הזאת בTorque Test Channel אבל לא חושב שזה היה המודל הזה. מעניין איך כלי ג'נרי כל כך זול מספק נתונים של כלי שעולה 1000+ שקל 

ענית בעצמך "גנרי" איכות הבניה לא משתווה לשל מקיטה לצורך העניין. והמרחק בין הנתון האמיתי 500 למוצהר 1800 מסביר את זה...

@ברווז לגבי ארגונומינה אתה כנראה לא מעודכן איך הסיניים עובדים אלו חיקויים שדומים לעיתים1-1 לדגם המקורי.

בכל אופן הכלי מאוד נוח לעבודה ומאות משתמשים איתו בארץ. 

שוב מביע את דעתי בכלי נישתיים אין שום בעיה לקנות גנרי ויחזיק לנצח.

דוגמא נוספת שהגיעה אלי השבוע. 

לצורך פרוייקט קטן הוצרכתי לרוקן איזה 20 תרמילים של הייטק וזה ממש אבל ממש! לא כיף לעשות את זה ביד, גם עם האקדח המקורי והמעולה שלהם.

ניסיון קטן עם אקדח סיליקון נטען של מילווקי מחבר והבנתי שזה מה שאני צריך.

אממה שהכלים של החברות המוכרות יקרים למדיי בשביל עבודה מזדמנת  (900 שקל לגוף של מקיטה)

במקום זה רכשתי גנרי למקיטה מאליאקספרס ב-130 שקלים חדשים-

לצורך ההשוואה אקדח ידני של הייטק עולה 80-100 שקל!!! 

עושה אחלה עבודה 4 מהירויות ואפילו הפיצ'ר שמונע דליפה של חומר (פשוט מחזיר לאחור קצת כל פעם שעוסבים את ההדק). ועוד הגיע עם פנס בחזית שלא היה במילווקי ושלל עזרים לעיצוב/הסרה של סיליקון.

אם הוא יחזיק מעמד כמו של מילווקי כנראה שלא. אבל לנפח עבודה שלי זה מספיק ל 20 שנה הקרובות לפחות. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, yd b-4 כתב:

לגבי ארגונומינה אתה כנראה לא מעודכן איך הסיניים עובדים אלו חיקויים שדומים לעיתים1-1 לדגם המקורי.

יש, יש, יש ויש. 

אני יודע מניסיון אישי עם פטישון שאינו חיקוי אלא דגם בפני עצמו עד כמה התכנון שלו מבחינת הנדסת אנוש, איך נאמר את זה, לא עלה למהנדסים בראש בזמן תכנון הכלי. 

חיקויים, יותר ידמו למקור- לעיתים בצורה שקשה מאד להבדיל. אבל איכות החומרים לרוב תהיה נמוכה יותר, כך שגם אם זה נראה 2 טיפות מים, זה לא בהחרך יהיה נוח באותה מידה ביד של המשתמש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

ענית בעצמך "גנרי" איכות הבניה לא משתווה לשל מקיטה לצורך העניין. והמרחק בין הנתון האמיתי 500 למוצהר 1800 מסביר את זה...

@ברווז לגבי ארגונומינה אתה כנראה לא מעודכן איך הסיניים עובדים אלו חיקויים שדומים לעיתים1-1 לדגם המקורי.

בכל אופן הכלי מאוד נוח לעבודה ומאות משתמשים איתו בארץ. 

שוב מביע את דעתי בכלי נישתיים אין שום בעיה לקנות גנרי ויחזיק לנצח.

דוגמא נוספת שהגיעה אלי השבוע. 

לצורך פרוייקט קטן הוצרכתי לרוקן איזה 20 תרמילים של הייטק וזה ממש אבל ממש! לא כיף לעשות את זה ביד, גם עם האקדח המקורי והמעולה שלהם.

ניסיון קטן עם אקדח סיליקון נטען של מילווקי מחבר והבנתי שזה מה שאני צריך.

אממה שהכלים של החברות המוכרות יקרים למדיי בשביל עבודה מזדמנת  (900 שקל לגוף של מקיטה)

במקום זה רכשתי גנרי למקיטה מאליאקספרס ב-130 שקלים חדשים-

לצורך ההשוואה אקדח ידני של הייטק עולה 80-100 שקל!!! 

עושה אחלה עבודה 4 מהירויות ואפילו הפיצ'ר שמונע דליפה של חומר (פשוט מחזיר לאחור קצת כל פעם שעוסבים את ההדק). ועוד הגיע עם פנס בחזית שלא היה במילווקי ושלל עזרים לעיצוב/הסרה של סיליקון.

אם הוא יחזיק מעמד כמו של מילווקי כנראה שלא. אבל לנפח עבודה שלי זה מספיק ל 20 שנה הקרובות לפחות. 

יש משהו בדבריך, בכנות כל ההתלבטות הזאת גרמה לי לרדת מהרצון להוציא כמה 1,000+ שקלים מהסיבה שעד עכשיו הסתדרתי, לא נתקלתי בבורג/אום אחד שהידית כוח שלי לא התמודדה איתו. כן בהמשך בהחלט כנראה אקנה אחד כזה איכותי אבל לא כרגע שאני סטודנט עני

מה שכן, אני הייתי יותר משמח מכלי שיעזור לי לפחות לפרק גלגלים, לאחרונה הייתי צריך לפרק 2 גלגלים כדי לבדוק עובי צלחות ורק כל העניין של הטיפול באומים לקח לי לא מעט זמן וזיעה..

לא אכפת לי לשים 300-400 שקל על כלי והאמת שהבוש GDS-400 שהתענייתי בו נמכר פחות או יותר במחירים האלו באליאקספרס, נראה לי שאלך עליו כבר וגם יש לי כבר סוללה ומטען כך שזה ההוצאה שתהיה.

למישהו יש מושג אם זה בוודאות חיקוי? המחיר לא רחוק ממה שעולה בחו״ל אבל בארץ עולה כפליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לפרק גלגלים הכלי שהמלצתי די והותר.

לא הייתי משקיע שקל מעבר.

אגב מברגות אימפקט החזקות של בוש עם החיבור חצי (פריק נדמה לי השם של הסדרה) פותחות גם גלגלים אבל במאמץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, yd b-4 כתב:

אגב מברגות אימפקט החזקות של בוש עם החיבור חצי (פריק נדמה לי השם של הסדרה) פותחות גם גלגלים אבל במאמץ.

יש לי אימפקט של בוש עם חיבור חצי וממש לא פותח גלגלים ולכן חשבתי לנסות את הכלי הגנרי למקיטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...