Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האיוניק 5 נגנבה בצהריים - ויורטה תוך פחות משעה.

discoTD5

פוסטים מומלצים

לפני 10 שעות, SurfHigh כתב:

מה שמעצבן אותי בכל הסיפור, זה שלמרות שעשית ביטוח מקיף, מה שעל פניו היה אמור לתת לך ראש שקט, עשית גם איתוראן כי לדבריך ההחזר מהביטוח לא היה מאפשר לך לקנות את הרכב שנגנב.

ככה שאתה משלם פה פעמיים ולא מעט אני מניח. 

החזרת הרכב ללקוח במקום לשלם לו, אמור להיות אינטרס של חברת הביטוח. אז הם נותנים לך הנחה קטנה במקיף ומגלגלים עליך הוצאה גדולה בהרבה של התקנה ודמי שימוש לאיתוראן. 

אתה מפספס כאן משהו , 

הדרישה של האיתורן היא של חברת הביטוח. 

כמו במקרה הזה , הוריד להם את הצורך לשלם את שווי הרכב לפי מחירון לוי יצחק 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ledirf כתב:

כן, זמן ממוצע לפריצה נקיה פחות מ2 דקות. מכשיר פריצה יודע לפרוץ לא רק איוניק 5 כמובן. הם פשוט בוחרים דגם לפני הפעלה. עיקרון הפעולה של המכשיר זה לדמות מפתח ללא צורך במפתח המקורי בכלל

תראה בסירטון בשירשור השני, הרכב נגנב תוך כ90 שניות. שלב ראשון הגנב פותח את הרכב עם סורק ומניע אותו, שלב שני הקוף (במקרה שצולם זה היה נער) נכנס לרכב ונוסע. במקרה שצולם הוא היה בדרכו לרמאללה והתבלבל בדרך, בעל הרכב הוריד את הצילומים ממצלמת הרכב ושם נשמע הנהג שואל איך להגיע לרמאללה ואז נבהל ממשהו מאיץ בפתאומיות פוגע במדרכה ובגדר בטון ונוטש את הרכב. איתוראן זיהו את הרכב כשהיה בתנועה מיד כשיצא מראש העין ,ככל הנראה החסימה שהפעיל הגנב הייתה קצרה רק לצורך הפריצה.  הרכב נגרר ליונדאי פתח תקווה ושם השמאי קבע אבדן מלא עקב נזק משמעותי לשילדה וכל החלק הקידמי.  הפיצוי היה כ 180,000 שקל שכאמור הספיק לרכישת byd atto 3 וקצת עודף. 

• אהבתי 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל 2024, חייבים לשנות את החוק. קודם כל לאשר כיבוי מנוע מרחוק למי שיש איתוראן, בטח כשיש קשר עין של מרדף - פשוט לכבות לו את המנוע.

דבר שני להשתמש בנשק כדי לעצור בכל מחיר את הגנב. אם צריך - להרוג.

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניטרול ota קיים בכלים שונים. 

יש את הסיפור הידוע על הציוד של John Deere  שנגנב באוקראינה והושבת מרחוק.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי כמה שנים באיתוראן במחלקת האכיפה שלהם,בסופו של דבר לא משנה מה אנחנו עושים,בתי המשפט מקלים עם  הגנבים והם חוזרים לגנוב תוך חודשים בודדים,לא זוכר כבר בכמה משפטים הייתי צריך להגיע בתור עד,בסופו של דבר זה נסגר מאחורי הקלעים ועם עונשי מאסר קצרים ביותר,רוב הגנבים מגיעים ממשפחות מוכרות,יש מידע מודיעיני טוב מאוד עליהם,הבעיה היא חוסר בכוח אדם במשטרה ועונשים מצחיקים של בתי המשפט,לא צריך להגיד לכם מה מקבל בן אדם שמנסה לברוח ממשטרה בארה"ב,אם הוא יוצא חי זה נס,בארץ הוא יצא עם 6 חודשי מאסר,וזה אחרי שהוא ניגח ניידת,ניסה לדרוס שוטר ואולי הפך איזו ניידת על הדרך.

• אהבתי 4
  • מבאס 4

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Michazzz כתב:

ישראל 2024, חייבים לשנות את החוק. קודם כל לאשר כיבוי מנוע מרחוק למי שיש איתוראן, בטח כשיש קשר עין של מרדף - פשוט לכבות לו את המנוע.

דבר שני להשתמש בנשק כדי לעצור בכל מחיר את הגנב. אם צריך - להרוג.

תחשוב על כיבוי מנוע מרחוק בכביש 431,

איזה תאונה זה יכול לעשות,

תחשוב על זה שהשליטה על דבר כזה יכול להגיע לידים לא רצויות,

לפני 14 דקות, ArikC כתב:

עבדתי כמה שנים באיתוראן במחלקת האכיפה שלהם,בסופו של דבר לא משנה מה אנחנו עושים,בתי המשפט מקלים עם  הגנבים והם חוזרים לגנוב תוך חודשים בודדים,לא זוכר כבר בכמה משפטים הייתי צריך להגיע בתור עד,בסופו של דבר זה נסגר מאחורי הקלעים ועם עונשי מאסר קצרים ביותר,רוב הגנבים מגיעים ממשפחות מוכרות,יש מידע מודיעיני טוב מאוד עליהם,הבעיה היא חוסר בכוח אדם במשטרה ועונשים מצחיקים של בתי המשפט,לא צריך להגיד לכם מה מקבל בן אדם שמנסה לברוח ממשטרה בארה"ב,אם הוא יוצא חי זה נס,בארץ הוא יצא עם 6 חודשי מאסר,וזה אחרי שהוא ניגח ניידת,ניסה לדרוס שוטר ואולי הפך איזו ניידת על הדרך.

משפחות מוכרות במגזר הערבי או היהודי?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ראיתי בלייב איך גונבים יונדאי טוסון של שכנה. 

פשוט נכנסו לרכב הניעו ונסעו. 

מיד  משטרה וכאלה ואיכשהו הרכב אותר. 

כמובן  שהגנבים ברחו. 

אבל הקלות שבה לוקחים את הרכב בלתי נתפסת. 

מה שהכי הזוי זה שכולם יודעים איך זה מתבצע ואף אחד לא עושה דבר. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, zaf כתב:

הפיצוי היה כ 180,000 שקל שכאמור הספיק לרכישת byd atto 3 וקצת עודף. 

לא הבנתי זה מספיק לקנות איוניק 2023 עם 30000 ק''מ אז איפה התלונה

גג פער של 10000 ש''ח שהפסיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, גור אדם כתב:

הבעיה בפתרון כזה שקרוב לודאי לא תשים אותו כל פעם שאתה חונה לארוחת צהריים או עושה קניות במכולת.

במקרה הטוב תשים אותו כל לילה, או כשאתה בעבודה.

לחבר טוב יש כזה על הלנד קרוזר.

הוא שם תמיד, וזה לוקח לו סביב הדקה לכל כיוון

עדיף מלהפרד מכלי יקר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, zaf כתב:

ניטרול ota קיים בכלים שונים. 

יש את הסיפור הידוע על הציוד של John Deere  שנגנב באוקראינה והושבת מרחוק.

אם אני לא טועה, לא צריך להרחיק לכת לאוקראינה: כלים חקלאיים הושבתו מרחוק גם בשבת השחורה. לא זוכר איפה קראתי על זה.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

אם לא מוצא חן בעיניך איך שאני נוהג אז רד מהמדרכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים לא מעניינים, 

הגנב שלא נימול בגיל 8 ימים עצור. 

אתמול נקראתי למשטרה להשלים פרטים דרושים לחקירה, ולאשר המשך חקירה בה היה דרוש אישור ספציפי שלי.

עברתי על הטיימליין של האירוע, 14:43 הרכב הונע, 14:44 כבר קיבלתי טלפון מאיתוראן. 

אין ספק שמהירות התגובה של איתוראן, יחד עם תושיה גדולה של שוטר יס"מ שהיה בדרך למשמרת, וכמה ק"ג של מזל, היו מעורבים כאן יחד. 

קיבלתי אישור לשחרר את הרכב, ואני מודה שאני חושש מאוד לראות מה מצבו. 

היום אדבר עם אחד ממוסכי יונדאי על מנת לתאם הכנסת הרכב לבחינה מקיפה, בתקווה שהרכב במצב נסיעה תקין. 

הגנב ככל הנראה לא הצליח ליצור נזק, וגם לא לגנוב אביזרים שנמצאים ברכב. איכשהו יש לי חשש שחלק מהציוד הלא זול שברכב נעלם בדרך פלא. מקווה להתבדות.  

בצד האירוע, מיום שלישי אחה"צ אני מנסה לתפוס את AIG לדווח על האירוע - אין עם מי לדבר. 

כשהיה צריך לחדש פוליסה קיבלתי מהם כמות טלפונים בלתי פוסקת. אבל לדווח לבנאדם על האירוע - לא. 

ניתן כמובן לפתוח תביעה באתר שלהם, אבל אני עוד לא יודע האם אני צריך לפתוח תביעה, ואם נגרם נזק, אבל חברת הביטוח חייבת להיות מדווחת על האירוע. 

• אהבתי 4

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, discoTD5 כתב:

AIG לדווח על האירוע - אין עם מי לדבר. 

כשהיה צריך לחדש פוליסה קיבלתי מהם כמות טלפונים בלתי פוסקת. אבל לדווח לבנאדם על האירוע - לא

זה ככה בכל חברת ביטוח

אתה יודע, פעם הייתי בליברה שמתגאיםםם בזה שהם עונים מהר

כשפתחתי תביעה חזרו אליי אחרי 3 שבועות

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, EliC25 כתב:

זה ככה בכל חברת ביטוח

אתה יודע, פעם הייתי בליברה שמתגאיםםם בזה שהם עונים מהר

כשפתחתי תביעה חזרו אליי אחרי 3 שבועות

היה לי גם עם ביטוח ישיר אני כבר מחכה חצי שנה שיחזרו אלי... 

עברתי לבטח אצל סוכן שאני מכיר, קצת יותר יקר ומקווה שהרבה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, discoTD5 כתב:

עדכונים לא מעניינים, 

הגנב שלא נימול בגיל 8 ימים עצור. 

אתמול נקראתי למשטרה להשלים פרטים דרושים לחקירה, ולאשר המשך חקירה בה היה דרוש אישור ספציפי שלי.

עברתי על הטיימליין של האירוע, 14:43 הרכב הונע, 14:44 כבר קיבלתי טלפון מאיתוראן. 

אין ספק שמהירות התגובה של איתוראן, יחד עם תושיה גדולה של שוטר יס"מ שהיה בדרך למשמרת, וכמה ק"ג של מזל, היו מעורבים כאן יחד. 

קיבלתי אישור לשחרר את הרכב, ואני מודה שאני חושש מאוד לראות מה מצבו. 

היום אדבר עם אחד ממוסכי יונדאי על מנת לתאם הכנסת הרכב לבחינה מקיפה, בתקווה שהרכב במצב נסיעה תקין. 

הגנב ככל הנראה לא הצליח ליצור נזק, וגם לא לגנוב אביזרים שנמצאים ברכב. איכשהו יש לי חשש שחלק מהציוד הלא זול שברכב נעלם בדרך פלא. מקווה להתבדות.  

בצד האירוע, מיום שלישי אחה"צ אני מנסה לתפוס את AIG לדווח על האירוע - אין עם מי לדבר. 

כשהיה צריך לחדש פוליסה קיבלתי מהם כמות טלפונים בלתי פוסקת. אבל לדווח לבנאדם על האירוע - לא. 

ניתן כמובן לפתוח תביעה באתר שלהם, אבל אני עוד לא יודע האם אני צריך לפתוח תביעה, ואם נגרם נזק, אבל חברת הביטוח חייבת להיות מדווחת על האירוע. 

מה האינדיקציה שהדליקה את הנורה האדומה באיתוראן?

אצלי התקשרו פעם כשהרכב הסתובב באזור בעייתי - פלסטיני (בידיעתי), אם זו היתה גניבה זה כבר לא היה עוזר לי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...