Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפעלת ביטוח דירה לצורך איטום ובנית מעקה

ירחמיאל

פוסטים מומלצים

שלומות לכולם ובשורות טובות,
דירה ישנה עם גישה אל הגג, סביב לגג יש כמובן חומה ומעקה.
קומה 3 ללא מעלית.
הקו / רווח שבין הגג לחומה עצמה כבר ניראה בבירור מלמטה, מהרחוב. החומה כאילו רק יושבת על הגג. 
יש נזילות מים פנימה לדירה, אבל הכי מפחיד זה הכירסום בחומה ובמעקה הברזל שסביב לה. החומה עצמה גם ניפגעה, ולא רק "מופרדת" כביכול מהגג עליו היא יושבת.
פרויקט תיקון שכזה, שאני עדיין לא יודע איך מבצעים מקצועית, יעלה הון.
האם ניתן להפעיל את הביטוח במיקרה כזה? הבעלים הוא אדם מבוגר, הבן שלו שוהה בחו"ל ואני מנסה לעזור כאן.
שאלתי את הבן והוא אמר לי שיש ביטוח לנכס.
לגבי ביצוע פרויקט כזה: האם מעבים את החומה ומשאירים את "הרקב" בפנים, בליבה?
האם מפרקים הכל ובונים מחדש?
תודה עבור כל תובנה, עצה וסתם ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לענות לך. 

עם זאת, אם אין הצמדה מיוחדת, הגג הוא רכוש משותף ואם אכן זה המצב התיקון צריך להתבצע על ידי כלל הדיירים.

הביטוח יתקן נזקים שנגרמו לדירה, עשוי לבצע שיבוב כלפי כלל הדיירים. בתקווה שיש ביטוח רכוש משותף ("ביטוח ועד בית").

יש שאלה נוספת והיא מסוכנות המבנה, כן נדרשת חוות דעת מהנדס 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, ויתקנו אותי סוכני ביטוח שנמצאים פה, פוליסת ביטוח מבנה סטנדרטית לא מכסה ראשי נזק מסוג בלאי או "שיני הזמן"

אני מקווה שלפחות את החלק של הנזילות יכסו

עריכה אחרונה על ידי avargel
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מזה - גם נזקי מים מכוסים רק במקרים מסויימים. עד כמה שזכור לי חדירת מי גשמים מכוסה רק תחת מגבלות נוקשות, אם בכלל. צריך לקרוא את הנוסח המדוייק של הפוליסה.

אבל מה שמטריד אותי יותר הוא שפות"ש מתאר סדק רחב. אם זה המצב המבנה מצריך בדיקה הנדסית מעמיקה, כי הוא עלול להיות מסוכן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בדירה שלי נכנסו מים בדפנות של התקרה אפילו אחרי זפת וטפטף בחדר. הבטון של החומה גם קצת אכול, אז הזמנתי את האיש שעשה זפת והוא רק מרח גומי גג על מטר על החומה שנמצאת באיזור הרטיבות ומאז אין רטיבות, כנראה המים נכנסו מהחומה ולא מהגג.

אפילו שיש סדק יכול להיות שצריך רק חומרים לסתום את הסדק ולא לעשות מחדש.

החומה לא מחזיקה כלום רק את עצמה.

אני מניח שהגובה שלה 30-40 ס"מ, אז כל עוד זה מחובר ולא יפול על אף אחד זה לא משנה, אם נופלות חתיכות כמובן שצריך חיזוק.

נ.ב.: אני לא מהנדס בניין, אז יכול להיות שכתבתי שטויות.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...