Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עובד חדש עם התנהגויות מאוד לא מקובלות(מוציא אוויר מנקבי גוף שונים)

davemustaine87

פוסטים מומלצים

לפני כמה חודשים, הצטרף למחלקה שלי עובד ממחלקה אחרת בחברה. הוא עובד טוב, מקצועי, קצת מוזר אבל לא ברמה שמפריעה יותר מדי, עד לאחרונה. 

הבנאדם פשוט מפליץ ומגהק בלי ריסון כלל. הוא אמנם אומר "סליחה" אחרי כול פעם שהוא עושה את זה, אבל הוא עדיין עושה את זה. 

העמדת ישיבה שלו הייתה מופרדת, והוא גם היה אוכל לבד בעמדה ככה ש- 90 אחוז מהזמן הוא די לבד, אז אף אחד לא שם לב לזה. 

עכשיו אחרי ארגון מחדש, העמדה שלו הועברה ליד עוד אנשים, ואנשים ממש מתלוננים על זה.

משיחה עם מישהו מהמחלקה הקודמת שלו, הוא היה עושה את זה גם שם, ואנשים היו מתרחקים ממנו, אבל בכול זאת אף אחד לא אמר לו כלום. 

ועכשיו לשאלה,

האם אתם מכירים מצב רפואי כלשהו שגורם לזה, נגיד משהו כמו טורט רק של ההתנגויות הללו? משהו שלבנאדם אין שליטה עליו? 

ובכול מקרה, איך הייתם פונים לגבי משהו כזה מבלי להעליב את העובד? האם היה לכם נסיון במשהו דומה(לדוגמא, פניה למישהו שלא שם דאודורנט וכו') 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה לא נעימה. בשביל זה יש מנהל ישיר שאמור לקחת אותו לשיחה אישית (אולי יחד עם אשת משאבי אנוש אם יש כזו) ולהסביר לו בעדינות שיש כללים להתנהגות במשרד.

אלא אם הוא במקרה מנהל מחלקה נשכחת בסוכנות ביון בריטית, זה לגמרי לא מקובל.

image.thumb.png.6decbd4f5c69d4dffb2cd01ebe79e6cb.png

• מצחיק 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא סובל מבעיה רפואית במערכת העיכול.

אני לא יודע כמה הוא חיוני וכמה שווה להשקיע בו על תיקון אבל אפשר "לצ'פר" אותו בבדיקות מקיפות ולהנחות את הרופא מראש על הבעיה. אולי יתן לו איזה מנטרל גזים. הרי בן אדם לא יכול להפליץ אם אין לו מה לשחרר.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי חייב
image.jpeg.9e269381429ec76d3501ad786e8d46b8.jpeg
אבל תכלס אין מנוס מלשוחח עם העובד ולשתף אותו בתחושת האי נוחות שהוא מייצר אצל הקולגות שלו.
אם אפשר להציא פיתרון אופרטיבי כמו להרחיק אותו מכולם... גם אפשרות
אבל בגדול זה בלתי נסבל ומקובל בסביבת עבודה

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי לקוח שאחד העובדים שלו היה מוזר, עם תנאי הגיינה ירודים מאוד.

הלקוח (הבעלים) והמזכירה, היו מעירים לו שהוא צריך להתקלח

החדר שלו היה מסריח בטירוף, מלא בלכלוך ואבק ועמדת העבודה שלו דוחה

בכל פעם שהייתי צריך לעזור לו או לגעת במשהו שלו, הייתי הולך לחטא את עצמי אחר כך והייתי כמובן מנסה להמנע מזה לגמרי.

לעניין, אני חושב שהמנהל שלו (או גורם בכיר אחר שלקח אותו לעבודה) צריך לדבר איתו על זה, עם כל האי נעימות, זה צריך להגיע מלמעלה.

ייתכן שזה פשוט אדם שגדל ככה או שבאמת יש לו בעיה רפואית, בכל מקרה זה לא צריך לייצר סביבת עבודה כזו והמנהל צריך לטפל בזה (או לדבר איתו או אם יש בעיה כלשהיא, להפריד אותו משאר האנשים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנהלים חייבים לטפל בזה בדיוק כמו כל גורם הפרעה אחר לעבודה.

אם לא עוזר, תמיד אפשר גם כזה:

image.thumb.png.19e3041509de1273cbb2f5d135e5cb51.png

• אהבתי 1
  • מצחיק 7

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקלתי בתופעה דומה כאשר עבדתי עם קולגות מהמזרח הרחוק, שם זה מקובל חברתית ואף מתקבל בברכה. נשמע שבמקרה שלכם העובד הוא יוצא הדופן והתנהגות זו אינה מקובלת בקולקטיב, לכן זה מתפקידם של המנהל הישיר ומנהל/ת משאבי האנוש לשוחח איתו ולהסביר שחלאס, נחנקנו. (תרתי משמע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Derish כתב:

בתקלתי בתופעה דומה כאשר עבדתי עם קולגות מהמזרח הרחוק, שם זה מקובל חברתית ואף מתקבל בברכה

אני יודע שסינים יורקים, כולל טקס הכנת מוחטה עם אפקטים קוליים.
לא ידעתי שבמזרח גם יש מנהג של הפלצות.

לפותח השרשור תכלס ההבדל היחיד זה שהוא מפליץ ומרעיש, השאר מפליצים בשקט.

• מצחיק 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבד איתי לפני הרבה שנים אדם שהיה מגיע (גם בשיא הקיץ) לעבודה על אופניים. היו הרבה ימים שהוא היה מגיע מזיע מאוד, ובנוסף לזה שהוא כנראה לא שמע על דאודורנט נוצרה חוויית עבודה מעניינת במשרד כשכולם מנסים להתחמק מלהיות לידו. זה לא טופל על ידי ההנהלה והיה מאוד לא נעים עד שהוא עזב.

אם נשים את הפוליטיקלי קורקט בצד, גם אם לאדם הזה יש בעיה רפואית, הנוחות בסביבת העבודה של שאר העובדים חשובה יותר, ואם אי אפשר למצוא סידור ישיבה שבו הוא לא יפריע לעובדים האחרים, מקומו לא שם. עם כל ההבנה וההתחשבות - בעיני, ואני מתנצל אם זה נשמע רע או מאוד לא PC, אם עובד אחד גורם לשאר לחוש לא נעים בעבודה, ואין דרך לפתור את בעיותיו, טובת הרוב גוברת.

מצד שני, כמו שאמרו, צריך לדבר איתו ולנסות לרדת לשורש הבעיה שיש לו, ואם אפשר לעזור - רפואית, ע"י סידור משרד סגור, או בכל צורה אחרת, כמובן שזו הדרך הטובה ביותר לכל הצדדים, והכל מתחיל משיחה איתו.

לא נעים, אבל בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי פעם מנהלת ש״איימה״ שבכל בוקר תרחרח את בתי השחי של כל הצוות. לא שהיה שם מישהו שלא התקלח מינימום פעם, ובדרך כלל פעמיים, ביום, כנראה שמישהו הגיע לישיבה בסוף משמרת הלילה ומצבו היה לא נעים (אבל היה בדרך הביתה).

לעצם העניין, אם ההפרעה לצוות משמעותית ומתמשכת, ההצהרה תצטרך לבדוק מול העובד כיצד לפתור את הבעיה. ייתכן ומדובר ב״סתם״ חוסר מודעות שתפתר בשיחה סגורה, יתכן שיהיה צורך בפתרון יותר רדיקלי כמו הפרדה שלו, אבל אז יהיו שיקולים נוספים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע במה עוסק פות"ש. העבודה שלי חייבת להיות מול אנשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

לא יודע במה עוסק פות"ש. העבודה שלי חייבת להיות מול אנשים.

שכחת את הכוכבית של  פרט לאישורי מחלה.

עובד הביא לי היום אישור של חודש מחלה מהראשון לנובמבר שניתן ב 26 לנובמבר.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...