Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עובד חדש עם התנהגויות מאוד לא מקובלות(מוציא אוויר מנקבי גוף שונים)

davemustaine87

פוסטים מומלצים

למזלי אני לא מתעסק במנהלות האלה, וגם לא באחרות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Night Driver לא יודע איפה @sperial עובד או מאיזו קופה האישור של העובד שלך, אבל כשאני ניסיתי לקבל אישור מחלה לשבוע בנוהל הרגיל ("הלו? זה המזכירות של המרפאה? תוכלו לבקש מהרופא למלא לי אישור מחלה לשבוע האחרון, היה לי עצלניטיס עם חום"), זה לא עבד. אמרו לי יום-יומיים זה סבבה, מעבר לזה מחייב אשכרה לדבר עם רופא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Fazer כתב:

הלו? זה המזכירות של המרפאה? תוכלו לבקש מהרופא למלא לי אישור מחלה לשבוע האחרו

מזכירות? באיזו שנה אנחנו?

לפני חודשיים הייתי צריך אישור מחלה (דבר נדיר אצלי).

כתבתי הודעה לרופא שלי, דרך האפליקציה של לאומית ואחרי כמה ימים קיבלתי באפליקציה אישור מחלה.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Fazer כתב:

@Night Driver לא יודע איפה @sperial עובד או מאיזו קופה האישור של העובד שלך, אבל כשאני ניסיתי לקבל אישור מחלה לשבוע בנוהל הרגיל ("הלו? זה המזכירות של המרפאה? תוכלו לבקש מהרופא למלא לי אישור מחלה לשבוע האחרון, היה לי עצלניטיס עם חום"), זה לא עבד. אמרו לי יום-יומיים זה סבבה, מעבר לזה מחייב אשכרה לדבר עם רופא.

מעולה וחבל שזה לא ככה בכל קופות החולים.

ימי מחלה נועדו למחלה ולא כדי לקחת חודש חופש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Fazer כתב:

לידיעה, בכללית ניתן לקבל אישור מחלה עד 4 ימים דרך אתר הקופה.

ואכן מעבר ל4 ימים צריך להגיע לרופא.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעניין הזה הנחיות ברורות של משרד הבריאות.

כנרה שיש רופאים שנכנעים ללחץ.

יכול לספר לך סיפורים הזויים על חופשות המחלה המוכרות כ"גימלים". אבל מלפני ימי המחשב, שמקל מאוד על המעקב אחרי כל מיני שטיקים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

יש בעניין הזה הנחיות ברורות של משרד הבריאות.

מתוך סקרנות - מה ההנחיות?

לפני 3 שעות, DareDevil כתב:

לידיעה, בכללית ניתן לקבל אישור מחלה עד 4 ימים דרך אתר הקופה.

זה לא באמת היה בדיוק מוחלט כמו שתארתי את זה - כך שאני לא יודע עד כמה ימים אפשר לקבל בלי לבוא - שכחתי לכתוב למעלה "מבוסס על אירועים אמיתיים, אבל התסריטאי שומר על הזכות לחופש אומנותי בשם השעשוע"

😄

לפני 6 שעות, Night Driver כתב:

ימי מחלה נועדו למחלה ולא כדי לקחת חודש חופש.

זוגתי עובדת במשאבי אנוש - אני שומע על מקרים הזויים לגמרי (אישור מחלה לכאלו שמתעדים בפייסבוק את חופשתם בתאילנד וכדומה...). הבעיה היא שבשם החיסיון הרפואי, כל עוד יש אישור מרופא, אין מה לעשות.

עריכה אחרונה על ידי Fazer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Fazer כתב:

זה לא באמת היה בדיוק מוחלט כמו שתארתי את זה - כך שאני לא יודע עד כמה ימים אפשר לקבל בלי לבוא - שכחתי לכתוב למעלה "מבוסס על אירועים אמיתיים, אבל התסריטאי שומר על הזכות לחופש אומנותי בשם השעשוע"

😄

🤣

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, לא מזמן אשתי נזקקה להתחייבות כספית לבדיקה. הגישה בקשה באפליקציה. שעה אח״כ התקשרתי למזכירות, המתנתי כמה דקות על הקו, הטופס היה במייל תוך 3 דקות. אבל לקח 48 שעות עד שחזרו לבקשה שהוגשה באפליקציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכול הפלצנים הגדול של הפורום.

מזל שאתם לא צריכים לתת שירות או לטפל בדרי רחוב (הומלסים) מוזנחים שלא התקלחו שנה והם מסריחים ברמה שצריך

לתפוס מרחק ביטחון של 10 מטרים לפחות.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.12.2023 בשעה 17:26, Derish כתב:

בתקלתי בתופעה דומה כאשר עבדתי עם קולגות מהמזרח הרחוק, שם זה מקובל חברתית ואף מתקבל בברכה.

כאשר עבדתי בטוקיו, היה מאד מקובל לשחרר פלוצים קולניים, בעיקר אצל המבוגרים, ואף אחד (חוץ ממני בהתחלה) לא התרגש מזה, גם לא צחקו.

פה בארץ היתה אצלנו פקידה קצת מבוגרת שהריחה לא ככ טוב כנראה מסיבה רפואית כלשהי, למזלה הרע, יצא לה לעבוד בדיוק סמוך למקום שהעובדים היו מדפיסים כרטיס. לי זה ממש לא הפריע אבל הפקידות היו מתלוננות חדשות לבקרים, עד שהיא פוטרה  בשל אמתלה כלשהיא, ממש כאב לי הלב לשמוע אותה בוכה שפיטרו אותה על סתם, ברור שהסתירו ממנה את הסיבה האמיתית.

אגב, אני תמיד חושב שהמתלוננות היו יותר פלצניות ממנה תרתי משמע.

עריכה אחרונה על ידי yossy
חסר לי פסיק קטן lol.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, מרק10 כתב:

מזל שאתם לא צריכים לתת שירות או לטפל בדרי רחוב (הומלסים) מוזנחים שלא התקלחו שנה והם מסריחים ברמה שצריך

לתפוס מרחק ביטחון של 10 מטרים לפחות.

אופס...זה חלק מהאוכלוסיה שאני מתעסק עימה.  למזלי, חוש הריח שלי דפוק... :-) 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, מרק10 כתב:

נשים לא מפליצות בכלל.

תספר את זה לשותפה שהייתה לי, מהונג קונג.

פליץ פליץ פלוץ תוך כדי שיחה, בצורה הכי טבעית בעולם. לזכות החבר'ה מהמזרח - ייתכן והגישה הזאת של שיחרור דראטות קולניות מונעת התבשלות של יוסופים קטלניים...

• מעניין 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...