Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצרו אותי בלילה על רעש מהאגזוז של הרכב..

שימו לב! השרשור הזה בן 260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אתמול בלילה אני נוסע רגוע ומשייט, פתאום קופצות 2 ניידות מאחוריי ומבקשות ממני לעצור בצד,

עצרתי הכל טוב ויפה, מגיע אליי שוטר לחלון אומר לי לתת גז, שואל אותי איפה השלט של האגזוז (אין) וכו,

מפה לשם הסתכל עם פנס אמר שיש לי ריתוכים באגזוז (מדובר בריתוכים של סופיות שונות לדוד)

אמר לי שהוא כותב לי דוח על רעש מהאגזוז שזה הזוי בפני עצמו, בסוף אחרי שראה שאין לי דוחות וכלום בעבר שלי, אמר שהוא משחרר אותי ואמר לי ללכת לסדר את זה, לא נתן לי מכתב או כלום אבל אמר שזה רשום אצלו

אני נוהג על 208 GTI, היא לא יותר מדי רועשת בהשוואה לאחת סטוק, אין אצלי ממיר ויש דאון פייפ, ככה קניתי אותה.

אשמח לעצות מנסיון אם באמת יש איזה תיעוד למה שהוא אמר לי, כמה בעיות הולכים לעשות לי על הסטאפ הזה, לא רוצה שיעצרו אותי כל פעם שאני נוסע בכיף שלי בלילה ויתייחסו אליי כמו עבריין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, MishelK כתב:

היא לא יותר מדי רועשת בהשוואה לאחת סטוק, אין אצלי ממיר ויש דאון פייפ, ככה קניתי אותה.

אשמח לעצות מנסיון אם באמת יש איזה תיעוד למה שהוא אמר לי, כמה בעיות הולכים לעשות לי על הסטאפ הזה, לא רוצה שיעצרו אותי כל פעם שאני נוסע בכיף שלי בלילה ויתייחסו אליי כמו עבריין

אתה מודה שהאגזוז שלך רועש מהרגיל. אז צפה פגיעה. 

רעש הוא מטרד חמור, בודאי בשעות הלילה. לשוטרים יש סמכות לתת לך דו"ח על כך. וכיוון שמבחינת החוק לא נדרשת מדידת עוצמת הרעש אלא מספיקה קביעה סובייקטיבית של השוטר אין לך הרבה מה לעשות.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, sperial כתב:

אתה מודה שהאגזוז שלך רועש מהרגיל. אז צפה פגיעה. 

רעש הוא מטרד חמור, בודאי בשעות הלילה. לשוטרים יש סמכות לתת לך דו"ח על כך. וכיוון שמבחינת החוק לא נדרשת מדידת עוצמת הרעש אלא מספיקה קביעה סובייקטיבית של השוטר אין לך הרבה מה לעשות.

תשמע, אני באמת לא חושב שהוא כזה רועש, ומסתבר שגם הוא לא כי הוא חשב שסגרתי איזשהו פרפר עם שלט של אגזוז, כי כשהוא הגיע לרכב הוא שמע שזה לא כזה נורא.

לכן לא מבין איך יש לשוטר את הסמכות להחליט שמשהו נשמע לו רועש ולתת דוח על סמך זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה התקנות, גם אם אינך אוהב אותן. אתה מוזמן לפנות לחבר הכנסת המייצג אותך ולהציע לשנות את התקנות. אני מפנה אותך לשרשור הפוליטי כדי להבין עם מי יש לך עסק. אז בינתיים זה מה שיש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הזה אין רזונטור אז אחרי הדאונפייפ אכן אין כלום. זה לפעמים נשמע קצת מוזר, אולי בגלל זה השוטר עצר אותך.

תשים ממיר בכל מקרה, גם מקל על מעבר טסט, גם טיפה יוריד רעש, וגם אולי ימנע סרטן מכמה ילדים.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Ooga כתב:

ברכב הזה אין רזונטור אז אחרי הדאונפייפ אכן אין כלום. זה לפעמים נשמע קצת מוזר, אולי בגלל זה השוטר עצר אותך.

תשים ממיר בכל מקרה, גם מקל על מעבר טסט, גם טיפה יוריד רעש, וגם אולי ימנע סרטן מכמה ילדים.

מה הקשר לסרטן? מי שישמע הוא נוסע אוטובוס דיזל עם דאון פייפ פתוח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...