Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מומלץ לפיאט

Izkov
שימו לב! השרשור הזה בן 913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, קניתי פיאט טיפו (לפי ספר טיפולים של אלדן עשתה טיפול לפני 3 חודשים בערך), האם הייתם עושים יישור קו במוסך למרות שעשתה טיפול? (עשיתי עם הפיאט כבר נסיעה לאילת והכל היה בסדר אבל מפחד שכן צריך לעשות יישור קו)

ולשאלה האמיתית האם יש מוסך מומלץ לפיאט טיפו מאיזור רחובות-אשדוד-ראשלצ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני יודע מה כיום, אבל בעבר "אלדן" טיפלו במכוניות הפיאט שלהם במוסכים מורשי היבואן.

אם זה כך, אז במוסך מורשה היבואן יופיע העבר הטיפולי של המכונית.

ב"מוסך שמשון" אני מטפל בשתי מכוניות הפיאט שלנו (של רעייתי ושלי) ומגיעים אליו גם ממקומות רחוקים.

תתחדש על המכונית.

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה יישור קו?

יש לרכב שגרת טיפולים. 

שאתה קונה רכב ואין לך מושג מה עבר עליו עד אותה הנקודה אתה בעצם מחליף את החלקים שהיו צריכים להחליף על מנת לדעת שהרכב כיום נמצא במצב שהוא היה אמור להיות אילו טופל כהלכה.

בנוסף, אם בעת הרכישה יש דברים שבלויים/לא תקינים - אז מחליפים.

כרגע אתה אומר שהכל תקין ובמקביל יש לך היסטוריית טיפולים מלאה.

תבדוק לפי ספר הרכב האם יש משהו שהיה צריך להחליף ולא הוחלף (פילטר אוויר/פילטר מזגן/פלאגים/רצויות מנוע/טיימינג/נזול קירור/שמן גיר). אם אין - אז אין לך מה ליישר.

סייג לזה - זה אם אתה לא סומך על המוסכים של אלדן שישתמשו בנוזלים מתאימים וחלפים סבירים. מצד שני במקרה כזה גם לא הייתי ממליץ לך לרכוש את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.10.2021 בשעה 15:14, רפי לין כתב:

איני יודע מה כיום, אבל בעבר "אלדן" טיפלו במכוניות הפיאט שלהם במוסכים מורשי היבואן.

אם זה כך, אז במוסך מורשה היבואן יופיע העבר הטיפולי של המכונית.

ב"מוסך שמשון" אני מטפל בשתי מכוניות הפיאט שלנו (של רעייתי ושלי) ומגיעים אליו גם ממקומות רחוקים.

תתחדש על המכונית.

בברכה  -  רפי לין

תודה רבה רפי ! אשמח שתתן את דעתך על היסטוריית הטיפולים שהעלאתי פה למטה, והאם לדעתך אני צריך לקחת את הרכב לטיפול/ישור קו . 

בתאריך 23.10.2021 בשעה 17:25, Nakamichi כתב:

מה זה יישור קו?

יש לרכב שגרת טיפולים. 

שאתה קונה רכב ואין לך מושג מה עבר עליו עד אותה הנקודה אתה בעצם מחליף את החלקים שהיו צריכים להחליף על מנת לדעת שהרכב כיום נמצא במצב שהוא היה אמור להיות אילו טופל כהלכה.

בנוסף, אם בעת הרכישה יש דברים שבלויים/לא תקינים - אז מחליפים.

כרגע אתה אומר שהכל תקין ובמקביל יש לך היסטוריית טיפולים מלאה.

תבדוק לפי ספר הרכב האם יש משהו שהיה צריך להחליף ולא הוחלף (פילטר אוויר/פילטר מזגן/פלאגים/רצויות מנוע/טיימינג/נזול קירור/שמן גיר). אם אין - אז אין לך מה ליישר.

סייג לזה - זה אם אתה לא סומך על המוסכים של אלדן שישתמשו בנוזלים מתאימים וחלפים סבירים. מצד שני במקרה כזה גם לא הייתי ממליץ לך לרכוש את הרכב.

תודה רבה לך, יש לי היסטוריית טיפולים של הרכב (הוא עשה בסה״כ 55 אלף קילומטר), לפי ספר הרכב צריך להחליף מצתים ב60k או 4 שנים, ופה בטיפול שהיה ב55k (אחרי 4 שנים) לא הוחלפו המצתים לפי מה שאני מבין .. אני צריך לדבר איתם על זה ?

כשלקחתי את הרכב לבדיקה מטעמי התוצאות היו בסדר גמור ותיקנו את הליקויים (כיוון פרונט ועוד משהו קטן) אבל אני לא בטוח שהמכון בדיקה יודע להגיד מה חסר לי מהטיפולים 

אני מצרף תמונה של ההיסטוריית טיפולים כי אני לא באמת מבין עד הסוף, למשל ״תאור כללי- טיפולים״ שהם כותבים טיפול 60k מזה כולל? שהתקשרתי לאלדן הנציג אמר לי מה שכתוב זה מה מה שעשו, אבל כמו שרשמתי בספר רכב כתוב דברים שצריך להחליף/לתקן כמו עניין המצתים שלא מצויין פה, אך החלפת מסנן אוויר למנוע כן מצויין ..

מה דעתך?

image.png.4be30be97170d4788a89dc0363aca8e2.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ בחום על המוסך של איציק אלפא ברחובות. מומחה גם לפיאט.

• אהבתי 1

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...