Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טולול

98civic
שימו לב! השרשור הזה בן 924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. מהחיפוש בפורום וגם ברשת בכללי , לא מצאתי ממש מידע על זה.   מה לגבי נזק כאשר טולול נמצא בתוך מיכל דלק ברכב שלא נוסע הרבה ולפעמים עומד כמה ימים בלי התנעה. מה יחסי ערבוב להלעת אוקטן והאם ניתן להוסיף כמה ליטרים בודדים רק על מנת "לחזק" את האוקטן הקיים?תודה

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני אומר תקף לוואגיות MQB, לא יודע לגביי רכבים אחרים.

ממה שאני יודע היחס ערבוב זה 5 ליטר טולול ל10 ליטר 98. זה מביא אותך לאוקטן 104 (בערך עם נטייה לפחות). מן הסתם שצריך תוכנה יעודית לזה.

לגביי נזק אני בספק, כמו שאמרתי אם יש תוכנה שיודעת להתמודד עם זה ובנוסף אם יש קולר סביר אז הכל אמור להיות בסדר.

אשמח שתשתף מה המטרה שלך בזה :)

עריכה אחרונה על ידי SmallbutClean

2005 VW Passat B5.5 2.0l 115hp 
1991 VW Golf Mk2 1.3l 55hp 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאמר מוסגר - בימינו - לא הייתי משתמש בזה ואם מתעקשים על משהו דומה מעיף מבט לכיוון methanol/water במקום (או אם E85 זמין ומריץ מערכת Flexfuel)

להוסיף פעם ב... כדי להעלות בקטנה / לנקות את המערכת - סבבה.

להשתמש כמעלה אוקטן בצורה קבועה? פחות...

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתאנול לא מעוניין וe85 לא קיים בארץ. נוסע עם תוכנה דלק 98 אבל יש טיפה תיקונים בלוג. חשבתי להוסיף טולול בריכוז נמוך כדי להוריד תיקונים. שאלה האם טולול גורם לנזק ממושך כשהוא נמצא בתוך מיכל דלק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הסרטון הזה? מרבית ה- 98 בארץ הוא מעל לאוקטן 100. אם יש תיקוני הצתה הייתי בודק לעומק את הסיבה להם וגם מעדכן את התוכנה. באופן אישי עשיתי משהו הפוך, אני על תוכנה ל-95 (שעברה מספר עדכונים להתאמה טובה יותר) אך מתדלק 98, זה פתר לי לחלוטין כל תיקון שאי פעם היה ומאפשר לי ללכת על הצד הבטוח יותר וכמובן לתדלק חופשי בלי להתעסק עם תוספים. ההבדלים הם גם כך לא יותר מ-2%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום נסעתי ככה , תוכנה 95 אבל מתדלק 98. מעבר לתוכנה 98 די מורגש לכן שוקל טולול. רכב לא קיצוני ולא עולה למסלול לכן טולול לא חובה אך בכל זאת רוצה לברר את הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיץ בעיקר.יש אינטרקולר מוגדל. יש מצב שזה בגלל החום של הקיץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין תיקון לבין שינוי התזמון וכן האם השינוי/תיקון הוא בכלום באופן אחיד - פחות או יותר - או רק באחד מהם. שינוי התזמון כתוצאה מטמפרטורת אוויר גבוהה בכניסה למנוע זה דבר טבעי כמובן, תיקון התזמון זה אומר שמחשב המנוע לפי כל הפרמטרים תכנן לפעול בתזמון מסוים אך אחד החיישנים, לרוב הנקישות (אמיתי או מדומה) גרם למחשב לבצע תיקון באחד או יותר מהצילינדרים. יש לא מעט דברים שאפשר לבדוק, במיוחד אם אתה מזהה משיכה של התזמון באחד הצילינדרים בלבד. 

זו מפת מדף?  

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...