Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוט פיתול

idan2001
שימו לב! השרשור הזה בן 873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 8.10.2021 בשעה 02:32, ch2856 כתב:

לא חושב שמישהו יסתכל על זה בכלל. לא מזמן קבלתי ציריות מחו"ל ולא עשו שום בעיות. הצהרה שזה לשימוש אישי וזהו. 

איך אני מצהיר שזה לשימוש אישי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה היה משלוח דרך חברת שילוב מהיר כך שכל הטפסים קבלתי מהם, ישנה אפשרות לעשות זאת עצמאית ואף מראש, ברגע שמקבלים מספק מעקב, אבל אני כבר לא זוכר איך מגיעים לטופס אונליין הזה. כאמור, זה באמת סתם מוט ואם על החבילה לא כתוב משהו שקשור ברכב אף אחד לא יסתכל על זה. 

בכל מקרה, כל דבר שאתה מזמין לרכב תסתכל על דרישות מוצרי תעבורה, החלק שלך לא לדוגמה זכה בעצם להגדרה אבל הוא נחשב נכנס לקטגוריית מתלים, בטבלה כתוב "למעט ייבוא אישי" שזה אומר שבעצם אתה לא צריך תקן מחייב. אני מייבא פה ושם חלקי רכב לעצמי כי המחיר בארץ פסיכי (סתם כי זה מותג יוקרה, המחירים בחו"ל זולים מאוד) וכל עוד עוקבים אחרי הדרישות מעולם לא נתקלתי בבעיה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 10.10.2021 בשעה 15:54, ch2856 כתב:

אצלי זה היה משלוח דרך חברת שילוב מהיר כך שכל הטפסים קבלתי מהם, ישנה אפשרות לעשות זאת עצמאית ואף מראש, ברגע שמקבלים מספק מעקב, אבל אני כבר לא זוכר איך מגיעים לטופס אונליין הזה. כאמור, זה באמת סתם מוט ואם על החבילה לא כתוב משהו שקשור ברכב אף אחד לא יסתכל על זה. 

בכל מקרה, כל דבר שאתה מזמין לרכב תסתכל על דרישות מוצרי תעבורה, החלק שלך לא לדוגמה זכה בעצם להגדרה אבל הוא נחשב נכנס לקטגוריית מתלים, בטבלה כתוב "למעט ייבוא אישי" שזה אומר שבעצם אתה לא צריך תקן מחייב. אני מייבא פה ושם חלקי רכב לעצמי כי המחיר בארץ פסיכי (סתם כי זה מותג יוקרה, המחירים בחו"ל זולים מאוד) וכל עוד עוקבים אחרי הדרישות מעולם לא נתקלתי בבעיה. 

תודה רבה עזרת לי ממש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...