Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת מעקה מדרגות בביניין - טיפים והמלצות

dotan123
שימו לב! השרשור הזה בן 931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה פוחד מלכלוכים, שכל אחד מהשכנים יגש בשישי בבוקר לקחת "ישראל היום". יש שם מספיק נייר כדי לכסות את החלקים בחיבור של המעקה למדרגות ב3 קומות. חלק מעבודות ההכנה כשעושים צביעה זה מיסוך טוב. 

לדעתי, דווקא גוון כהה כמו חום או שחור יהיה הרבה יותר מתאים כי מעקה זה משהו שנוגעים בו הרבה בידיים וגם חוטף מכות מכל מיני דברים, עדיף צבע שלא רואים עליו כל פיפס קטן כמו בז' או שמנת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני טיפים שלי:
1. להעזר במאוורר. לקחת כבל מאריך (אפשר לשרשר כמה אם אין לכם אחד מספיק), ולהעביר איתך בין הקומות. (צבעו אצלינו את חדר המדרגות לפני מספר שבועות והבחור סבל מהחום והריח עד שסופק לו מאוורר).

2. לרצף את הרצפה בקרטונים, הרבה יותר נוח מניירות או ניילונים שמתקפלים ומתקמטים בקלות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הדברים והעצות כבר נאמרו פה,

אני רק אמליץ מניסיון מהתקופה האחרונה על צבע בשם פוליאור על בסיס מים של טמבור,

צבעתי איתו דלתות עץ, מעקה פלדה ודלת מקלט מברזל.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון מצויין עם פוליאור לצביעת עץ. למעקה הזה במצבו צריך הכנה יסודית, ההמרייט / המרטון הופכים את העבודה ליותרהפשוטה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו כמה עצות. באמת אין מילים.

קודם כל, לאחר בירור הצבע המקורי של הסורגים המתכתיים אכן היה צהוב ומאחז היד היה חום.

לגבי הדיירים: חלקם העלו את הרעיון לעשות זאת בעצמנו, אני אישית תמכתי בהבאת איש מקצוע. מה להערתכם יהיה המחיר שלו בכדי לקבל פרופורציה?

סוג הצבע רצוי שיהיה המרייט/המרטון. הוא מתאים גם למאחז יד שהוא מפלסטיק לפי הבנתי.

גוון הצבע אולי באמת שרצוי שיהיה כהה, משהו בכיוון חום. מעקות חדר מדרגות אכן חוטפים מכות קטנות כל הזמן.

מה שנראה לי יגזול את רוב הזמן והאנרגיה וחוסר הידע זה נושא הכנת האזור לצביעה:

יש לשייף את המעקים עם מברשת פלדה (כמובן שעדיף שתיהיה מחוברת למברגה/מקדחה) עד אשר יגיעו למצב שכל הצבע הצהוב נעלם?

או שאני הבנתי לא נכון 😕

כי אם בהורדת צבע לא מקורי עסקינן, אז גם המאחז יד צבעו לא מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להוריד צבע מקורי. צריך שיהיה נקי כדי שהצבע החדש "יתפוס" אותו.

לגבי שימוש בהברשה מיכאנית - ריך לראות שיש גישה מכל הצדדים, וכמובן לנקוט באמצעי בטיחות להגנה על העיניים והעור משבבים שעלולים להנתז.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...